Kaldır Search.searchfff.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Tarayıcı korsanları onların kurbanın tarayıcılar üzerinde kontrol ve pay-per-click şeması üzerinden gelir elde edebilirsiniz böylece onları onaylanmamış reklamlar, her türlü sürüsü için tasarlanmış kötü parazitler. Search.searchfff.com Web sitesi kötü amaçlı yazılımla gerçekten bilgisayarınızda gizlenen bir işarettir. Eğer sürekli bu sayfasına yönlendiriliyorsunuz, parazit, aygıtınızda var her tarayıcı sızmış emin olabilirsiniz.

Rahatsız edici böcek ile aynı şüpheli Web sayfanıza kolayca değiştirebilirsiniz. Aynı şey yeni sayfalar ve bile tercih edilen arama sağlayıcısı için geçerlidir. Her gün korsanının bilgisayarınızda kalır, reklamların sayısı artacaktır. Online aktivite ve veri toplama gibi web alışkanlıkları, parazit izleyecek misyonunu başarılı olduğundan emin olmak için tarayıcı geçmişi ve arama sorguları. Bu bilgileri kullanarak, tarayıcı korsanları Kullanıcı tıkırtı üstünde olasılığı daha yüksektir özel olarak hedeflenmiş içeriği sağlayabilir. Ağır reklam saldırıları nedeniyle tarayıcı yakında düzgün çalışması için zorluk yaşamaya başlayacaktır.

Tarayıcı korsanları kez spam e-postaları ve yazılım donatılacak gizle. Ayrıca sahte güncelleştirmeleri, torrent dosyaları ve gölgeli bağlantıları yayılabilir. İyi haber ise, hava korsanı erişim, bilgisayarınıza kendi can’t get. İstila için senin iznine ihtiyaçları var. Sen bilerek başvuruda vermeyeceğim çünkü onlar hile kullanmak ve onları install üstünde senin bilgisayar sen bile farkında olmadan yaptığınız için dikkatsizlik güveniyor.

Hızlı yükleme için seçtiğinde bu sık sık olur. Böylece, gizli herhangi bir yazılım otomatik olarak uyarı olmadan bilgisayarınızda yüklü. Böyle bonus içerik size görünür yapmak için bunun yerine Kur Sihirbazı’nda Gelişmiş veya özel modu seçmeniz gerekir. Bu şekilde, daha önce gizlenmiş herhangi bir isteğe bağlı yüklemesi varsa onları tespit mümkün olacak. Sonra tek yapmanız gereken bu tür ek programlar ve uygulamalar seçimini kaldırmak için var.

Tarayıcı korsanları uygun gördükleri herhangi bir tarayıcı ayarlarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca, onları diğer gölgeli apps ve araç çubuklarının tarayıcılar üzerinde önce senden izin isteyen olmadan yüklemek kolay olacak. Korsanı tarafından yapılan değişiklikleri geri alamazsınız. Parazit bilgisayarınızdan kaldırmak için güvenli bir çevrimiçi varlığını verilecek ve web tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak için tek yolu bu. Erken bu, daha iyi karşı harekete geçmek.

Eğer zaman atık ve aygıtınızda kalmak izin sadece tarayıcılar için ciddi hasar neden olur, ama sizin kişisel ve finansal bilgi alabilirler. Sinir bozucu ahşap kaplama, yavaş internet ve sabit tarayıcı çöküyor sadece daha da kötüsü, parazit ücretsiz gezme izin daha fazla zaman alacak. Bu tarayıcı korsanının kaldırılması ile devam etmek nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz, bu görevi yardımcı. Tek yapmanız gereken aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Search.searchfff.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search.searchfff.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Search.searchfff.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *