Kaldır Search.searchfefc.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.searchfefc.com

Search.searchfefc.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.searchfefc.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search.searchfefc.com site olduğunu fark birden geçiyorsa önceki ana sayfası ve arama motoru, biz sizin için kötü haberlerim var. Sayfa görünmedi olarak büyü tarafından. Seni zorlamıyor, sisteminizde bir tarayıcı korsanının enfeksiyon çünkü sadece orada kesintisiz. Öyle. Korsanının zaten senin arkandan gemiye başardı ve şimdi tahribat wreaking.

Kendine bir iyilik yap ve bu haşere göz ardı etmeyin. Sen ve senin makine için tehlike teşkil. En kısa zamanda Search.searchfefc.com sayfa nokta, bu uyarı ve hareket kabul edin. Nerede korsanının gizlenmiş bulmak ve oracıkta silmek için tereddüt etmeyin. Sisteminizde yeri yok. Eğer gidersen o var olmak, pişman olursunuz. Hava korsanı sadece inanılmaz derecede sinir bozucu değildir. Dediğimiz gibi onlar da tehlikeli vardır. Zararlı neden olan sorunları sadece zaman geçer gibi yükselmek olacaktır. Enfeksiyon online faaliyetleri içine ediyor iken tembel tembel oturmak yok. Ondan ve PC güvenli tutmak. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu.

Bir kez hırsız girer, her şeyi değiştirir. Yeni başlayanlar için Search.searchfefc.com online gölgen olur ve ne online yapmaya çalıştığınızda olursa olsun, o görünür. Göz attığınızda vardır. Orada ne zaman sörf web. O her yerdedir. Tabii ki, bu sayfanın görmek zorunda kalıyor tek değil. Korsanının çok sayıda şüpheli olanlar için de yeniden yönlendirir. Ama hepsi bu değil. Zararlı crooks pay-per-click gelir elde yardımcı olmak için programlanmıştır. Bu yüzden bu günlük bazda reklamlarla kaskı.

Remove Search.searchfefc.com
The Search.searchfefc.com Virus

Yüklediğiniz her sayfa reklamları tüm şekil ve formları tamamen ağırmış. Eğer sen tıkırtı, hackerlar ödenir. Onların sponsor ol. Yine de bir şey var. hatta daha da kötüsü Gördüğünüz reklamlar doğrulanmadı. Aslında, çoğu bozuk ve tıklayarak, çıkmaz kötüleşen içinde sonuçları vardır. Kolayca bir aldatmaca sayfada toprak veya doğrudan reklamından daha fazla kötü amaçlı yazılım indirebilirsiniz.

Eğer dikkatli değilseniz, hiçbir zaman zararlıları ile senin kendi PC istila. Bunun olmasına izin vermeyin. Makinenizi zaten tek bu haşere nedeniyle acı çekiyor. Her zaman kalıyor. O gürültüyle çarpmak. O yeniden doğmuş gibi. Bu koşullar altında yapılan her çalışmanın elde edemezsiniz. Gemide daha fazla enfeksiyonlar davet düşünün. Makinenizi vazgeçmez ve tamamen yıkar bu çok uzun sürmez. Bu riski almaya hazır mısın? Değer mi?

Bu korsanının iyi bir şey getirmez. Sadece tarama deneyimi kalıntıları ve kötü amaçlı yazılım için ortaya koyar. Neden sessiz? Uzmanlar öğüdünü tut ve davetsiz misafir en kısa sürede silin. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu izleyin. Ve çabuk yap. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile Search.searchfefc.com zararlı? Kesin olan bir şey, belgili tanımlık hastalık birdenbire görünmedi. Bu izin oldu. Sizin tarafınızdan. Tabii ki, ama yine de sizi kandırmak için sinsi Taktikler kullanılır. Eğer biraz daha dikkatli olsaydın, seni o girmesini engellemiş. Makinenizi ve kendinizi güvende tutmak istiyorsanız, daha fazla dikkat etmeleri gerekiyor. Şans üzerinde güvenmeyin. Web tehlikeli bir yerdir.

Sayısız enfeksiyonlar onlar bulaşabilir bu yüzden dikkat dağıtmak için dua vardır. İşlerini daha kolay yapmazlar. Her zaman tetikte olun. Ayrıca, kendinizi bu mücadelede yardımcı olmak için güvenilir anti-malware app olsun. Her zaman güncel tutmak ve düzenli üsleri PC’NİZDE tarama.

Search.searchfefc.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.searchfefc.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *