Kaldır Search.privatesearchprotection.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.privatesearchprotection.com

Search.privatesearchprotection.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.privatesearchprotection.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Son zamanlarda alışılmadık bir hareket içinde senin kaş fark ettik ve bir virüs kurbanı olabilir korku? Sürekli search.privatesearchprotection.com Web sayfasına yönlendirildi eğer, senin korku gerçek olup çıkmak. Bu yönlendirme, bilgisayarınızın tarayıcı korsanı tarafından sızmış bir işaretidir. Bu kötü amaçlı yazılım yaptığı bu oluşturur birden çok rahatsız edici açılır pencereleri, reklamlar, mesajları, özel fırsatlar, özel teklifler, kuponlar, kullanıcıya çok çekici görünmesini vb yanıp sönen sahte güncelleştirmeleri bu. Bu web geçmişi ve alışkanlıkları, arama sorgularını ve daha birçok gibi tarama bilgilerini elde etmek için korsanının’ın yeteneği nedeniyle olur. Arkasında bu eylem hedef kullanıcı tıkırtı üstünde ve reklam için büyük olasılıkla olduğundan emin olun ve böylece gelir pay-per-click yöntemi ile elde etmektir.

Tarayıcı korsanları birçok yönden dağıtılmış. Çoğu durumda, bu spam e-postalar ve ekleri ve özgür yazılım demetleri yolu ile olur. Bu kötü amaçlı yazılımlar ile almak bulaştırmak için başka yollar sahte güncelleştirme isteklerini, şüpheli reklamlar ve bağlantılar veya torrent siteleri kullanarak olabilir. Gelecekte bu tür virüs bulaşmasını önlemek için ne yapabilirim ile hızlı bir kurulum yazılımı Internet’ten yüklerken takip etmek değil, ama özel veya Kur Sihirbazı’ndaki Gelişmiş mod için tercih olduğunu. Bu şekilde kolayca şüpheli ya da gereksiz gördükleri herhangi bir program seçimini kaldırabilirsiniz. Ayrıca, yalnızca resmi ve lisanslı kaynaklardan yazılım güncelleştirmeleri almak emin olun. Bu tür dosyaları kötü amaçlı yazılım içerebileceğinden yasadışı sel sitelerin kullanımı tavsiye edilmez.

Remove Search.privatesearchprotection.com
The Search.privatesearchprotection.com Virus

Hava korsanı gerçekten tehlikeli bir virüs Truva atı kategorisinden olmak dikkate alınmaz, ancak hala bilgisayar sisteminizde herhangi bir yeri vardır ve hemen önce kaldırılması gereken bir yavru (potansiyel olarak istenmeyen Program) olarak kabul Bilgisayarınızı ciddi zarar için bir fırsat. Bu potansiyel olarak nasıI olabilir? Tüm o şüpheli tabii tarafından yönlendirmeleri. Bu yüzden nerede böyle reroutes yol açabilir bilemezsin çünkü üstünde birisi-in o şüpheli reklam ve açılır pencereleri tıklatın kullanıcıları için tavsiye edilmez.

Diğer tehditlere bir tarayıcı korsanının tehlikeli içerebilir üçüncü taraf web siteleri yönlendirildi mümkündür. Gaspçı’nın tuzağına düşerseniz, kişisel bilgilerinizi açığa. Gibi veri almak istemiyorum ama parolalar, IP adresleri, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları ve oturum açma kimlik bilgileri için tehlikeye almak için sınırlı değildir, biliyorsun? Bizim detaylı koymak-in öğretim başarıyla bu korsanının bilgisayarınızdan kaldırmak için size yalak yol açabilir.

Search.privatesearchprotection.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.privatesearchprotection.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *