Kaldır Search.htransitschedule.co (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Search.htransitschedule.co kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.htransitschedule.co kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search.htransitschedule.co kötü amaçlı bir sayfa ve ne zaman sörf web her zaman görmek kötü bir işaretidir. Site enfeksiyon ücretsiz PC artık olduğunu gösterir. Enfeksiyon liman. Tam olarak tarayıcı korsanının. Hava korsanı işe yaramaz, can sıkıcı ve tehlikeli mükemmel bileşimidir. İle sıkışmış bir ayrım yok. Yani sizin için yararlı olmasını beklemeyin. Bu olmayacak. Bu tehlikeli ve sisteminizden kaldırılması gerekir. Eğer gidersen o var olmak, PC onları daha fazla dayanamayacağım kadar daha fazla ve daha fazla sorunlara neden devam edecek ve tamamen bozulur.

Search.htransitschedule.co görünümünü bir büyük, neon uyarı işareti olarak almak ve bunu dikkate alın. Bir kez sayfa tarayıcılar alır, korsanının zaten sisteminizde olduğundan emin olun. Gizlenen yerini için aramaya başlamak ve keşif silin. Çünkü bu tam olarak ne yapmak üzere olduğunu online faaliyetleri mahvetmek için yeterli zaman vermek değil. Çok geç değil iken hareket. Can sıkıcı parazit, sizin ve sisteminizin refahı için daha iyi ne kadar çabuk bu şeyden kurtulmak.

Bir kez hırsız girer, hemen çalışmaya başlar. Herhangi bir zaman kaybetmiyor. Yeni başlayanlar için zararlı ana sayfası ve arama motoru olan, dediğimiz gibi son derece güvenilir değil, kendi etki alanı ile yerini alır. Güvenli Arama sonuçları sağlamak için güven olmaz. Her gün için bedhah Golf Sahası maruz kalacağı. Gördüğünüz sonuçlarını bazıları tamamen güvenli olabilir ama hangilerinin bozuktur ve değil verilmediği sürece hangilerinin olduğunu söylemenin bir yolu yoktur. Yanlış konuda tıklatırsanız, ancak, sizin durumunuz daha da kötüye gidebilir. Diğer Enfeksiyonlar tam bir güvenliği aşılan Web sitesi yönlendirildi ve tek bir tıklama olduğunu söyledi malware davet etmen için gerekenden daha fazla yattı.

Düz-se bile onlar gibi işaretlenir değil de, gördüğünüz sonuçlarını kötü amaçlı reklamlar bazılarıdır. Aynı zamanda riskleri saklanıyorlar. Ve en kötüsü onların hiçbirini çünkü kaçınamazlar Search.htransitschedule.co yeni arama motorudur. O olmadan tek bir online hareket yapamaz ve önceki motorunuz geri dönemem. Tarayıcılar kaçırıldı ve hiçbir kontrole sahip. Bunun dışında özel hayatı artık özel değil.

Zararlı casusluk ve senin online her hareketini izlemek için programlanmıştır. Böylece, kişisel bilgilerinizi erişim alır. Bu bile onları kaydeder ve sonra onları oluşturan kişilere gönderir. Bu hackerlar bu tür erişimi olması gereken dünya üzerindeki son insanlar vardır. Onlar sadece kendi kötü amaçlar için bilgilerinizi kullanacak. Veya onlar şüpheli gündemler ile üçüncü kişilere satmak. Her halükarda, bu sizin için iyi açılmak bu senaryo bırakma bitmeyecek. En kısa sürede korsanının silin. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl Search.htransitschedule.co korsanının ile sıkışmış almak? Hava korsanı hala programlardır ve çalıştırmak için onlar düzgün yüklü olması gerekmektedir. Başka bir deyişle, onlar senden izin alacak ve onlar istemek. Ancak, onlar bunu zor taktik sayesinde, aksi halde, sen onları erişim reddeder. Bazı zor taktikleri spam e-postalar, freeware, bozuk sayfalar, doğrulanmamış sel, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, sahte program güncellemeleri, vb içerir. Ne tıklayın ve kabul etmiş sayılırsınız dikkat ödemezseniz, enfeksiyonlar PC sen farkında olmadan girin. Daha dikkatli olun. Ne crooks en başarılı olmak için gereken dikkatsizlik, acele ve dikkat dağıtıcı olduğunu. Onları dışarı o yanında-mek şartıyla yardım etme.

Search.htransitschedule.co kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.htransitschedule.co–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *