Kaldır Search.htrackyourpackages.co (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.htrackyourpackages.co

Search.htrackyourpackages.co kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.htrackyourpackages.co kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search.htrackyourpackages.co bir arama motoru ve paket izleme cihazı. Web sitesi bir arama alanı, birkaç bağlantılar barlar ve paket izleme için bir form bulunmaktadır. Hızlı erişim düğmeleri katıştırılmış bir araç çubuğunda bulunan ilk kümesi. Bağlantılı Web sitesi Facebook, YouTube, Yahoo, Gmail ve My News Wire bulunmaktadır. Araç aynı zamanda bir ikincil arama alanını ve WeatherMap denilen bir hava widget için bağlantılar sağlar. Diğer Bağlantılar çubuğundaki ana arama alanının altında yer alır. Amazon yanı sıra Web siteleri aynı kümesine hızlı erişiminizi sağlar. Paketleri izlemek için formu aşağıdadır. Kendinizi parsel yolculuğa güncel tutmak için onun takip numarası alanına girebilirsiniz. Search.htrackyourpackages.co uygun düzeni bir oyalama olduğunu. Bir aracı için bir gaspçı adıdır.

Sinsi programın kötü amaçlı gündemi için web tarayıcısı patlatır. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari ve Opera dahil olmak üzere en yaygın tarama müşterilerine nüfuz edebilir. Bir kez sistem içinde yetkisiz değişiklikleri iç ayarlarınızı kazanmaya başlayacaksınız. Ana sayfası ve varsayılan arama motorunuzu Search.htrackyourpackages.co değişmiş olacak. Bu korsanının arama sonuçları ile müdahale olanağı sağlamak için yapılır. Arama sorgularınızı yasal sonuçları arasında desteklenen içerik ekler. Şüpheli araç sahiplerinin üçüncü taraf platformlar teşvik için para alıyorum. Onlar sponsor bağlantılar kullanıcı tıkırtı üstünde sayısına göre ödenir. Bu monetizing teknik pay-per-click sistem denir.

Arama sonuçlarını değiştirme dışında Search.htrackyourpackages.co korsanının reklamlar oluşturur. Farklı şekil ve afiş, freebies, metin bağlantıları, kupon kutuları, karşılaştırma, interstisyel, geçiş, bağlamsal, yüzen ve Inline ads gibi formatları açılan pencereler görünür. Korsanının kullanıcıların ilgi yanında-mek şartıyla pazarlık fırsatlar için yüksek kaliteli ürünler elde etmek çalışır. Teknolojik cihazlar, spor vites, Aksesuar, mobilya, dekoratif elemanları, Bahçe ekipmanları, giysiler, oyuncaklar ve diğer birçok ürün için teklif almak bekleyebilirsiniz. Önermeler entrika, ama onlar güvenilir garantisi yok. Reklamları takip tehlikeli web sitelerine yönlendirmek ve almak senin sistem malware ile enfekte olabilir.

Remove Search.htrackyourpackages.co
The Search.htrackyourpackages.co Virus

Search.htrackyourpackages.co arkasındaki kişi üçüncü taraf içerik için arabulucu olarak hareket motifi güvenlik sorunları için sorumluluk kabul etmez için seçtiniz. Web sitesi iki varlık ile ilişkilidir. Alan’ın arkasında registrant Eightpoint Technologies Ltd. adlı bir Cayman Adaları şirketidir Web sitesi hizmetleri polarite Teknolojileri Ltd, Limasol, Kıbrıs dayalı bir şirket tarafından toplanırlar. Belgili tanımlık ads bariz bir sorun olmakla birlikte, korsanının için ilgili gizli bir tehdit vardır. Gizli program kullanıcı bilgilerini toplar ve darknet pazarlarda satıyor. -Ebilmek giriş o veri gözatma geçmişini, izleme tanımlama bilgileri, tuş vuruşlarını, ülke kökenli, alan kodu, e-posta hesabı, telefon numarası, IP adresi, kullanıcı adları, parolalar ve mali kimlik bilgileri kapsar.

Search.htrackyourpackages.co korsanının başvurun için çeşitli yolları vardır. Tercih edilen vektör donatılacak. Gizli araç otostop korsan bir yardımcı programı, bir freeware ya da shareware uygulaması gibi başka bir program. Download müşteri korsanının bonus aracı olarak sunmak ve varsayılan başına yüklemelerde içerir. Sen seçeneği bulun ve oldukları gibi ayarlarını almak eğer bu sistem erişim gerekiyor onay verecektir. Her zaman şartlar ve koşullar makinenize eklediğiniz programları aracılığıyla okumak için zaman ayırın. Yazılım dağıtım platformu hakkında belirli ve sadık güvenlik durumu Onaylandı programları için gidin.

Sinsi yazılım yaymak için başka bir yaygın spam e-postaları yoludur. Search.htrackyourpackages.co korsanının eklenmiş bir dosyayı arkasında gizli seyahat edebilirsiniz. Sahte mesaj arkasındaki kişi eklenmiş belge önemli bir konu üzerinde bir bildirimdir açıklar. İlgili varlık resmi bir temsilcisi olarak kendini tanıtacak. Gerçek gibi görünüyor e-posta yapmak, o kopyalayıp kişiler ilgili kuruluşun mektubun içinde yapıştırabilirsiniz. Belirli bir iletinin güvenilir olduğunu doğrulamak için hesabınızdan gönderilmiş hangi e-posta hesabınızı kontrol edin. Search.htrackyourpackages.co korsanının aktarmanın en kolaylaştırılmış bir arabayla download-den geçerek yoludur. Bir kullanıcı bir bozuk Web sitesi veya bağlantı eriştiğinde oluşur. Kaynaklarınızı en üst düzeyde bir dikkatle seçmenizi tavsiye ederiz.

Search.htrackyourpackages.co kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search.htrackyourpackages.co kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.htrackyourpackages.co–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *