Kaldır Search.hlivetvnow.co (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.hlivetvnow.co

Search.hlivetvnow.co kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.hlivetvnow.co kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tarayıcınızı her açtığınızda Search.hlivetvnow.co sayfasını görürseniz, biz sizin için kötü haberlerim var. Bu sayfanın varlığı sorun bir ibret vardır. Bu tarayıcı korsanının enfeksiyon, makinenizdeki olduğunu belirtir. Evet, bir tarayıcı korsanının sisteminizde kayarak başardı ve buna karşı en kısa zamanda hareket etmek gerekir. , Ama paniğe kapılmayın. Gerçek durumunuza çok daha kötü olabilirdi. Bu korsanının çok daha tehlikeli olan parazitler vardır. Ancak, bunu yanlış anlama.

Zararlı zararsız çok uzak bir şey. Bu yüzden bir enfeksiyon denir. Zarar ve daha da kötüsü her enfeksiyon neden olur, her enfeksiyon sonunda kontrolden alır ve geri dönüşümsüz hasara neden olur. Nispeten kolay korsanının kaldırabilirsiniz iyi haberdir. Ama hızlı harekete geçmeliyiz. Senin çıkmaz sistem, daha fazla sorun neden olur ve daha zor geçirdiği daha fazla zaman alır. Bu yüzden, Search.hlivetvnow.co sitenin görünümünü bu ve o kulak uyarı olarak al. Bir kez sen yer, gaspçı’nın saklandığı yer aramaya başlamak ve keşif silin.

Bu böcek tarama deneyiminizi bir kabus içine döner. Girer ve arkada tarayıcılar ayarlarındaki değişiklikler yapar andan itibaren karışmaması başlar. Örneğin, zararlı önceki ana sayfası ve arama motoru ile kendi etki alanı, yani değiştirir – Search.hlivetvnow.co. Bu site online gölge olur. Bir şey online kesintiye uğratmasını yapamazsın. Tüm zaman ortaya çıkar. Çevrimiçi olduğunuzda ve yeni bir sekme açtığınızda var. Bunu her fırsatta yönlendirildi. Tek bir online hareket onsuz yapamam. Bu yeni arama motoru ne de olsa ve bu çok kötü oldu.

Remove Search.hlivetvnow.co
The Search.hlivetvnow.co Virus

Şu andan itibaren gördüğün her şeyi güvenmiyorum. Site son derece güvenilmez olduğunu ve çoğunlukla tehlikeli ve virüslü sayfalara yol arama sonuçları bozuk gösterir. Ayrıca bazı sonuçları kılık değiştirerek. Onlar olsa bile onlar gibi işaretlenir değil ve eğer tıklarsanız, çok tehlikeli bir sayfasını ziyaret sona reklamlardır. Burada, tek bir tıklama daha fazla enfeksiyonlar, zaten virüslü ve PC düşük performans indirmek için yeter. Ama tamamen yıkıldı online faaliyetleri hakkında unutmayalım. Normalde web sörf korsanının gemide ile mümkün değildir.

Eğer sürekli kesintiye, yönlendirildi ve reklamlar ile alı. Tam ekran reklam tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Hangi reklam ücretsiz eskiden bile Şimdi Banner ve pop-up ağır sitelerdir. Bu birden çok sinir bozucu. Sinir bozucu. Gaspçı’nın maskaralık tahammül yok ama daha fazla enfeksiyonları ile bilgisayarınızın istila önce kurtulmak. Bu makalenin sonunda yabancı nesneyle el ile başa yardımcı olacak bir takip etmek kolay temizleme kılavuzu bulabilirsiniz. Şimdi harekete geçin ve gelecekteki öz Şükran kazanmak.

Nasıl korsanının PC girdiniz mi? Bu haşere gemiye ulaşmak için izniniz gerekiyor ve bu yüzden zor Taktikler almak için kullanılır. Genellikle, diğer programlarla birlikte gelir ve bu programı yüklediğinizde, haşere de yükleyin. Bunu önlemek için her zaman temel olanlar yerine Gelişmiş ayarlar için tercih. Onlar hakkında senin makine girin ve zamanında seçimini kaldırmak için her ek olarak ekli app görmenizi sağlar. Bunu. Tüm ekstralar orijinal programın yüklenmesi bitmeden önce kaldırın ve makinenizin güvenli tutun. Bilgisayar korsanları, acele ve dikkatsizlik güveniyor. Onları vermeyin.

Search.hlivetvnow.co kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.hlivetvnow.co–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *