Kaldır Search.bittsearch.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.bittsearch.com

Search.bittsearch.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.bittsearch.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sürekli Search.bittsearch.com Web sitesine yönlendirildi mı? Bunu yaparsanız, tarayıcınızın bir sinir bozucu kötü amaçlı yazılım tarafından kaçırıldı yapılmış anlamına gelir. Tarayıcı korsanları onların kurbanın homepage, yeni sayfalar ve tercih edilen arama motoru özel bir tarihle olduğu bilinmektedir. Dahası, korsanları web geçmiş, alışkanlıklar ve arama sorguları gibi bilgileri alma yeteneğine sahiptirler.

Bu tür Kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu reklam içeriği oluşturmak muktedir bir amaç ile yapılır. Neden bu kötü amaçlı yazılım kurbanı düşmüş, sürekli rahatsız edici reklam ve açılır pencereleri, özel satış şeklinde kez ile bombardıman ve teklifi, özel fırsatlar ve kupon, yanıp sönen mesajları, sahte güncelleştirmeleri, vb. o. PPC (Pay-Per-Click) gelir oluşturmak için amaçtır.

Çoğu durumda, hava korsanı sahte güncelleştirme isteklerini dağıtılan ve yazılım birlikte. Bir gelecekteki korsanının enfeksiyonu önlemek için kullanıcıların her zaman, Internet üzerinde iken dikkatli olması gerekir. Web’den yüklediğiniz yazılım yüklerken, yapılacak en akıllı şey Custom/ Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’ndaki için tercih olacaktır. Bu-ecek vermek sen kontrol yazılım demetleri içeriği üzerinde.

Remove Search.bittsearch.com
The Search.bittsearch.com Virus

Herhangi bir şüpheli uygulama veya gereksiz ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan gördükleri program görürseniz, tek yapmanız gereken şey sadece listeden kaldırın. Ayrıca, yalnızca lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen yazılım güncellemeleri almak için bizim okuyucu tavsiye ederiz. Sadece körü körüne güven gölgeli güncelleştirme bağlantısını takip etmeni çağırıyor rasgele bir açılır pencere yok.

Tarayıcı korsanları olmak çok tehlikeli kabul edilmez iken, onlar zararsız değildir. Onlar korsanlara karşı arka kapılar açmak isteyebilirsiniz sahte veya tehlikeli Web sitelerine yeniden yönlendirme. Bilgisayarınızda kötü amaçlı bir parazit olan istediğiniz bir şey değil. Bu yüzden hemen onun kaldırma öneririz! Ücretsiz bilgisayarınızda roam izin verirsen, gizlilik ve web güvenliğinizi tehlikeye attın.

Sık reklamlar ve ekranınızın sel olacak açılır pencereleri, sorunlarının en küçüğü olacak. Parolalar, IP adresleri, banka hesapları, kredi kartı numaraları, vb siber suçlunun eline gibi değerli bilgiler istemiyorsanız, en kısa zamanda bu korsanının kaldırmanız gerekir! Bu görevi size yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken bizim talimatları uygulayın.

Search.bittsearch.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Search.bittsearch.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *