Kaldır S.zlsite.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove S.zlsite.com

S.zlsite.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu S.zlsite.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tarayıcınızın son zamanlarda garip davranmaya başladı mı? Ana sayfa ve tercih edilen arama motoru yerini almış S.zlsite.com adında özel bir sayfa tarafından? Bu soruların yanıtlarını olumlu ise, biz sizin için kötü haberlerim var. Görünüşe göre senin PC bir kötü tarayıcı korsanı tarafından işgal edilmiştir. Bu sinir bozucu parazit onun kötü amaçlar için gerekli gördüğü tarayıcınızda herhangi bir ayarı değiştirmek gücüne sahiptir. Dahası, çeşitli gölgeli eklentileri, eklentileri ve araç çubukları, önce senden izin isteyen olmadan yüklemek edebilecektir.

Çok geç olana daha sık sık–dan değil, Kullanıcı bile öyle apps varlığını fark etmez. Temel görevi bir gaspçı, mümkün olduğunca çok sayıda reklam kurbanla saldırı etmektir. Tabii ki, sadece herhangi bir reklam. Kullanıcıya çekici görünmesi özellikle hedef ihtiyaçları var. Mümkün olduğu kadar çekici olduklarından emin olmak için cyber zararlı, tarayıcı geçmişini ve alışkanlıkları, gibi bulmak gibi arama sorguları için daha iyi ne olursa olsun web veri buna göre terfi içeriği özelleştirmek çalacak. Böyle bir eylem bir PPC (Pay-Per-Click) kar hackerlar ve sponsor sayfaları için garanti edecek.

Remove S.zlsite.com
The S.zlsite.com Virus

En yaygın demek korsanının dağıtım için spam e-postalar ve ekleri, özgür yazılım demetleri, sel, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, sahte güncelleştirme isteklerini ve daha fazlasını içerir. Spam e-postaların çoğu kez nerede içinde malware gizler. Masum Kullanıcı ikinci bir düşünce vermeden bu tür e-postaları tıklamak. Çoğu spam posta ekleri içerir. Onları açarak, bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım erişimi yetkisi verir. Ve ne yaptığını bile bilmeyeceksiniz. Bu yüzden tamamen spam e-postaları sakınmak en iyisidir. Özellikle ekler veya yürütülebilir dosyaları içerenleri.

Şüpheli bir linke tıklayarak bilgisayarınızdaki bir programla güncelleştirmenize olanak çağırıyor bir açılır pencere görürseniz, sizi kandırmak izin vermeyin! Bu nasıl yazılımınızı güncelleştirmeniz gerekir değil. Bunun yerine, yalnızca lisanslı ve resmi kaynaklardan üzerinde güveniyor.

Tarayıcı korsanları saldırılarını sadece tarayıcılara sınırlamak için bilinir. Neden çoğu kullanıcı korsanları gerçek virüs olmak düşünüyor musunuz neden bu. Çünkü onlar bir Truva atı ya da ransomware gibi tüm bilgisayar sistemi saldırmayın istiyorsunuz. Ancak, bu bir gaspçı sahip güç küçümsememeli anlamına gelmez. Görüyorsun, bu parazit fazla ciddi zararlar yapabilecek biri.

Yavaş internet bağlantısı, yavaş pykał ve tarayıcı penceresinin maksimizasyonu, sık app çöker ve ahşap kaplama sadece bazı tarayıcı korsanının enfeksiyon belirtileri vardır. Tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve bir güvenli ve reklam ücretsiz çevrimiçi deneyim dönmek için bu siber tehdit en kısa sürede kaldırmanız gerekir. Ne bu kötü amaçlı yazılım yeteneğine sahip olduğunu anlamak için buralarda değil. Bunun gibi değil. Bunun yerine, bizim talimatları uygulayın ve bu korsanının sıkıntı kurtulmak.

S.zlsite.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala S.zlsite.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *