Kaldır S Goqrench.net (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove SGoqrench.net

Ben yardımcı olmak için bu makale yazdı Kaldır S Goqrench.net. Bu S Goqrench.net kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Goqrench.net Google benzemeye kalıplanmış bir arama motorudur. At en azından bu Web sitesinin düzenini ipuçları tasarımıdır. Goqrench.net Bunun dışında hiçbir şey gibi kurulan arama sağlayıcısıdır. Bu işlevsellik sınırlı sahip. Web sitesi filtreleri veya gelişmiş ayarları içermez. Web sitesi temel olduğundan, kullanıcılar çizmek mümkün değildir. Aynı derecede beklemek, belgili tanımlık peron popüler değil. Ancak, seni zorladı. Bir tarayıcı korsanının sözleşme bu durum. Bu etki alanı bir girdi kullanabileceğiniz kötü amaçlı bir program web tarayıcıları için üzerine gelin. Bu tarama istemcinizin ayarlarının değişecek ve kendi kaynakları için gündemi patlatır.

Goqrench.net korsanının karanlık desenler yardımı ile yayılır. Çeşitli teknikler gizli programın dağıtım yardımcı olabilir. En yaygın yöntem donatılacak. Goqrench.net korsanının download Freeware, shareware ve korsan uygulamaları barındırabilir. Taşıyıcı kötü niyetli araç yürütülebilir kendi kurulum dosyası ile birleştirir. Bunun bir bonus programı olarak korsanının sunacak. Bu yararlı olarak anlatacağız. İstenmeyen programlar bilgisayarınızda yüklü önlemek için şartlar ve koşullar yazılımın bilgisayarınıza eklemek niyetinde okuyun. Gereğinden fazla alet tekliflere içine almayın. Çoğu durumda, bu bir tuzak olduğunu.

Spam e-postaları Goqrench.net korsanının yaymak için başka bir yaygın yolu vardır. İkinci yöntemi gibi o bir arabulucu karıştırmak. Bu durumda, bu rolün bir dosya tarafından kabul edilir. Taşıyıcı bir metin belgesi, elektronik tablo, bir görüntü, bir zip klasörü, bir arşiv veya gizlenmiş bir yürütülebilir dosya olabilir. Ekli dosyaya erişmeden indirmek isteyecek ve Goqrench.net korsanının yüklemek. Kutuna dikkatle filtre gerekir. Dosyaları gönderen kişiler kişiler kontrol edin. İstenmeyen posta gönderenler adına yasal kuruluşların kullanıcılar yoldan kurşun için yazmak eğilimi unutmayın. Online kaynakları ile de dikkatli olmanız gerekir. Bozuk bir Web sitesi ya da güvenliği aşılmış bir linke tıklayarak yerinde sistem bulaşabilir. Transfer bu tür bir sürücü tarafından karşıdan yükleme denir.

Remove SGoqrench.net
The SGoqrench.net Virus

Bilgisayarınıza giriş kazanır zaman korsanının düz senin örümcek ağı kaş için devam edecek. Bu durum, sisteminize yüklediğiniz tüm gözatma istemcilerinin etkileyebilir. Sinsi programı ana sayfası ve varsayılan arama motorunuz için Goqrench.net sıfırlar. Bu arama sonuçlarınızı değiştirmek için olanak sağlar. Gerçekten sorgularınızı eşleşen sayfaları arasında sponsor Web siteleri ekler. Bu parasal bir amaç için yapılır. Korsanının sahipleri desteklenen üçüncü parti platformları için para alıyorum. Kullanıcı etkinliği temelinde ödenir. Daha fazla içerik onlar, daha fazla alırlar seni götürmesi yönetmek. Bu düzen pay-per-click sistem denir.

Arama sonuçlarını değişen online reklam verimsiz bir yaklaşımdır. Kullanıcılar yalnızca en iyi birkaç desteklenen web sitelerine erişim. Onları girmeden önce kaynakları kontrol ederseniz, onlar tamamen yükseltilen etki alanları atabilirsiniz. Arama sonuçlarıyla birlikte müdahale reklam sadece ikincil bir yöntem olmasıdır. Ana tekniği Duyurularında doğrudan ekran. Goqrench.net korsanının sponsorlu içerik getiriyor görme son kullanıcı için doğru. O-ecek göstermek çeşitli reklam pop-up, pop-under, metin bağlantıları, kupon kutuları, afiş, freebies, kayan, bağlamsal, interstisyel, geçiş, satır içi ve tam ekran windows gibi ekranınızdaki. Onlar-ecek göstermek sen tüketim malları, giyim, mobilya, Bahçe ekipmanları, Dekorasyon, oyunlar ve daha birçok spor vites, aksesuarlar, teknolojik cihazlar da dahil olmak üzere geniş bir dizi için teklif.

Goqrench.net korsanının Web siteleri için bağlantılar güvenilirliği kanıtı değil dikkatli olun. Zararlı etki alanlarına kurşun ve malware sözleşme neden olabilir. Bu uğursuz program etrafında ilk riskidir. Diğer kişisel güvenliğinizi ilgilidir. Goqrench.net korsanının size web oturumları takip edin ve üzerinde veri toplamak için ayarlanır. Gözatma geçmişinizi, tanımlama bilgileri, tuş vuruşlarını, IP adresi, coğrafi konum, alan kodu, fiziksel koordinatları, e-posta, telefon numarası, kullanıcı adları, şifreleri, mali detayları ve diğer hassas giriş kaydedebilirsiniz. Gizli program sahipleri üzerinde bunu yapmak için izin için sormadan topladıkları bilgileri satmak.

S Goqrench.net kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala S Goqrench.net–dan senin kaş kaldırma olabilir? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *