Kaldır Rompilsy.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Rompilsy.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Rompilsy.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Rompilsy.com site bir siber enfeksiyonu ile ilişkilidir. Tam olarak bir adware parazit. Tarafından yeti o ve belgili tanımlık ads, görünce çok kötü bir işarettir. Bu senin makine zaten bulaşmış demektir. Adware sisteminizde uzandı ve Rompilsy.com ekranın kendisi için açığa onun yoludur. Zararlı karşı hemen harekete geçin. Adware adet daha az zararlı ve mücadele nispeten kolay kabul edilir olsa da, onlar hala ve neden olacak hasar.

Her parazit sonunda kontrolden alır. Dahil bu adware. Artık bunu daha fazla sorun neden olur içinde senin sistem, kalır. Bu sorunları gibi küçük ve önemsiz başlayabilir ama üzerinde kazık tutmak unutmayın yukarı ve her geçen gün önem büyümek. Kendine bir iyilik yap ve adware olabildiğince çabuk silin. Baş ağrısı ve unpleasantries neden cümlesidir. Bu tutmayın. Bu hala bir enfeksiyon hakkında konuşuyoruz ve makinenizde bunun için yer yok. Onu size sunar riskleri gözardı etmiyoruz. Nerede gizlenmiş bulmak ve iyiliği için silmek için tereddüt etmeyin. Gelecekteki kendini minnettar olacağım.

Adware, tarama bir karışıklık yapar. Reklam destekli bir programdır. Bu varlığını uzatmak için bu reklamlar oluşturmak zorunda anlamına gelir. Ve o does. Ama sorun para harcamaya istekli olan herkes hizmetlerini kullanabilirsiniz. Belgili tanımlık adware yok doğrulama mekanizması vardır. İkisi de denetler kullanıcılarının değil ne reklamını yapıyorlar. Tabii ki, hackerlar bu avantajlarından yararlanın. Onlar pay-per-click gelir kazanmak için ve kötü amaçlı içerik çevrimiçi yaymak için reklam yazılımını kullanın. Bu yüzden reklamlar, bağlantılar ve adware nedeniyle görmek için zorlanıyorlar sayfalar çoğu kötü amaçlı. Eğer sen tıkırtı, hackerlar ödenir. Yönlendirildi Eğer hackerlar daha iyi ödeme. Eğer temelde onların sponsor olma ve onlara işlerini genişletmek yardımcı. Aynı zamanda, eğer aynı zamanda kendini riskleri VBA’de. (Orada onlardan fazla) bozuk bir reklamı için olur, gemide daha fazla enfeksiyonlar olsun.

Enfeksiyonlar kendilerini gizlemek veya reklam ya kötü amaçlı bir sayfa için enfeksiyonlar tam yol. Her iki durumda da tek bir tıklama zaten düşük performans, bilgisayarınızda daha fazla zararlıları davet ederek, durum daha da kötüye size yeter. Makinenizi yeterli nedeniyle bu tek adware mücadele ediyor. Bir tarama hızı yavaşlar. Sık sık çöküyor. Tarayıcılar dondur. Sürekli müdahalelerine acı gibi online faaliyetleri etkin bir şekilde harap oldu. Hatta Internet bağlantınızı kararsız hale de getirebilir. Ne olacağını hayal daha fazla parazit bulaşmış. Bilgisayarınızı uzun süre tutmak mümkün olmayacaktır ve tamamen yıkmak olacaktır. Bu senaryo açılmak ve çok geç değil iken hareket izin verme. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve bu haşere sistem temiz. O kadar çabuk, o kadar iyi.

Nasıl adware girdiniz mi? Cevap gibi olacak değil ama zararlı izin sen. İzniniz olmadan içeri giremiyorum ve belli ki, eninde sonunda bıraktın ve şimdi bile öyle yapmış olan hatırlamıyorum. Bunun nedeni adware seni oyuna getirdi ve fark dikkati olmasıdır. Bu enfeksiyonların sen dupe için eski ama altın araçlarının infiltrasyon için açın. Örneğin, freeware demetleri, sahte güncelleştirmeleri, bozuk sayfalar, bağlantılar, vb gibi. Makinenizi güvende tutmak istiyorsanız daha dikkatli ne tıklayın ve ne sayfaları ziyaret edin. Evet olarak diyorsun nedir okumadan önce “Evet” deme. Senin durum tespiti yapmak. Kendi bilgisayarınızı korumak değil, başka kimse yapmaz ya da emin olun.

Rompilsy.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Rompilsy.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *