Kaldır Relosoun.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Relosoun.com Web sitesi görünümünü kendisi ile birlikte bazı çok kötü bir haber getiriyor. Bu sayfa görürseniz, bilgisayarınızda kötü adware parazit tarafından infiltre anlamına gelir. Bir kez bilgisayarınıza erişim alır, bu kötü amaçlı yazılım reklam görüntüleme tarayıcılar çevirmek için her şeyi yapacağız araçları. Oluşturulan içeriği Kullanıcı mümkün olduğunca çekici olacaktır emin olmak için cyber pest, kurbanın çevrimiçi etkinliğini izlemek ve herhangi bir tarama verilerini ve alakalı arama sonuçları toplamak.

Bu bilgiler sayesinde, adware daha tıkladım olasılığı çok reklam özelleştirmek mümkün olacak. Bu parazit temel amacı gelir pay-per-click şeması üzerinden oluşturmaktır. Tabii ki, başarı, hatta daha fazla, onun şansını artırmak için reklam sayısı ile her gün büyüyecek. Bu Kullanıcı için çeşitli sorunları neden olur. Adware’nın faaliyet tarayıcıya çok zararlı, bu yüzden ne kadar çabuk sataşmak adware, daha iyi bu şeyden kurtulmak!

Adware yaygın spam e-postalar, sahte güncelleştirme iletileri, e-posta eklerini, freeware, torrent dosyaları yanı sıra şüpheli reklamlar bulunur. Bu parazit, bilgisayarınızda kendi başına yol bulamadık bilmeli. PC kesmek olamaz. İstila için izniniz gerekiyor. Ama bu nasıl oldu? Biz bilerek tehlikeli bir adware bilgisayarınıza erişim izni verdi söylemiyorsun değil.

Genellikle, ne olduğunu, kullanıcıların da ihmalkar ve zaman sadece zaman kazanmak için yazılım yükleme ile ilgili hızlı bir yükleme için tercih olur. Bu büyük bir hata olur. Gördün mü, senin acele, hasta’var olmak orada herhangi bir ek yazılım indirdiğiniz pakette bulunan ve herhangi bir bonus programları ve senden gizli apps otomatik olarak yüklü fark edemiyor. Bu nasıl kötü amaçlı yazılımdır kez kurbanlarını üzerinde sinsice yaklaşır. Bu değil durum emin olmak için özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda seçmeniz gerekir. Bu yüzden kolayca herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları spot ve onları seçimini kaldırmak seçim yaparak, bu yüzden onlar bilgisayarınızda yüklü yok.

Adware tamamen sen-si olmak üstünde senin PC-Firefox, krom, Safari, Opera, kenar, Explorer herhangi bir tarayıcı zarar potansiyeline sahiptir-Hayır örümcek ağı kaş, saldırı için bağışıklık olduğunu. Parlak tarafında, bilmen gereken o adware onun saldırı web sağlayıcıları sadece için sınırlar. Tüm bilgisayar sisteminizi etkileme değil, merak etme. Bir Truva atı gibi hareket etmez. Ancak, bu adware gücünü overestimating gitmek yok.

Sanal makineniz üzerinde onun kalmak uzatan tarafından hız azalmıştır, Internet tarayıcınızın sürekli çökmesini, geri kalmış gibi olduğunu bulacaksınız. Daha erken, daha sonra tacizkar reklamlar, büyük miktarda nedeniyle uygulama keser misin tamamen yanıt, imkansız kullanmak için yapım. Ve hepsi bu değil. Adware sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi tehlikeye atıyor. Böyle değerli verilerinizi kolayca kar için diğer üçüncü şahıslarla bu bilgileri paylaşmak için aramak kesmek, eline düşebilir. Relosoun.com adware ile geliyor sorun önlemek istiyorsanız, mümkün olduğunca çabuk–dan senin PC o parazit kaldırmanız gerekir!

Relosoun.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Relosoun.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Relosoun.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *