Kaldır Redirect.redpop.pro (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Redirect.redpop.pro

Redirect.redpop.pro kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Redirect.redpop.pro kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Her kullanıcı kaş belgili tanımlık enterne sinir bozucu reklamlar ve pop-up kesintisiz istiyor. Doğru reklam bizim günlük yaşamda normal bir şey haline gelmiştir, ama onlar normal bir tarama deneyimi sahip olmaktan durursan, bir şey yanlış olduğu anlamına gelir. Bir reklam kaplı ekran ek olarak sürekli Redirect.redpop.pro Web sitesine yönlendirildi demektir tarayıcınızın kötü tarayıcı korsanı tarafından sızmış.

Böyle kötü amaçlı parazitler yanı sıra web ayarlarınızı değiştirmek gölgeli uzantıları, araç çubukları, eklentileri veya tarayıcınızda, apps için senin iznine rahatsız olmadan yükleme olduğu bilinmektedir. Dahası, bu kullanıcı için mümkün olduğu kadar çekici olacak hedefli reklamlar sağlamak edebilmek için geçmiş, web alışkanlıkları ve arama sonuçları, tarama gibi Kullanıcı değerli bilgiler elde edecektir. Ama neden korsanının özelleştirilmiş reklam içeriği sağlamak için bu tür çok uğraşmak? Tabii ki gelir pay-per-click veya başına ödeme görünümü yöntemi ile oluşturmak için. Daha fazla Kullanıcı görüntülenen promosyonlar, o-ecek getirmek belgili tanımlık kesmek için daha fazla kar ve söz konusu reklamları teşvik üçüncü taraflar’yi içine hokkabazlık.

Tarayıcı korsanları en çok spam e-postalar, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyalar tarafından yayılır, bozuk bağlantılar ve açılır pencereleri, özel indirimler ve satış, sahte güncelleştirme isteklerini, sahte yardımcı programı aracı reklam, ücretsiz yazılım demetleri, vb teşvik reklamları. Açılır pencere dışında hiçbir yerde ekrana çıkar ve bir şüpheli güncelleştirmesi bağlantıyı izleyerek yapmaya çalışıyorum, ondan kalmak öneririz. Bilgisayarınızdaki yazılımı güncelleştirmeniz gerekiyorsa, yalnızca resmi ve lisanslı kaynaklara dayanarak öneririz.

Remove Redirect.redpop.pro
The Redirect.redpop.pro Virus

Körü körüne güven rasgele bir pop-up yok. Nasıl meşru yazılım şirketleri iş değil. Yaklaşık bir yükleme işlemine devam etmek için ise yazılım, konuyla ilgili olduğumuz sürece Ayrıca, Custom/ Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’ndaki tercih için önerilir. Bu şekilde, tam güç üzerine yükleme olacak ve kolayca herhangi bir gizli programları veya apps olup olmadığını görebilirsiniz. Herhangi bir ek yazılım bulursanız, yapılacak en akıllı şey yanlarında kutusu işaretli olmadığından emin olmak. Gördün mü, kötü amaçlı yazılım düzgün İndiriyor üzerine ifşa edilmeyecektir görünüşte yararlı yazılımı, olarak kılığına bilinmektedir.

Tarayıcı korsanları saldırılarını sadece tarayıcılara sınırlamak korkma. Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Internet Explorer-hiçbir tarayıcı türü kötü amaçlı planları için bağışıklık olduğunu. Hava korsanlarının bilgisayar sistem enfekte etmez çünkü çoğu insan gerçekten ‘gerçek’ bir virüs olarak bu parazit olarak görmüyorum. Yine de, gücünü hafife gitme. Tarayıcı korsanları kesinlikle zararsız değildir. Onlar ciddi zarar neden olabilir izin katılımsız.

Tarayıcınızda cyber haşere varlığı çevrimiçi güvenliğinizin ve gizliliğinizin ödün vermez. Bilgisayar korsanları gibi değerli bilgileri üzerinde ellerini almak için bu fırsatı yararlanmak ama bunlarla sınırlı olmamak şifreleri, IP adresi, kredi kartı numaraları, banka hesap kimlik bilgileri, oturum açma kimliği, vb. Emin olmak istiyorum bu tür özel verileri siber suçlular ulaşılamayacak kalır, hızlı bir şekilde hareket etmek ve en kısa zamanda bu tarayıcı korsanının kaldırmak gerekir.

Redirect.redpop.pro kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Redirect.redpop.pro–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *