Kaldır Realnewshour.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Realnewshour.com Web tarayıcınızda varlığını kötüye işarettir. Bir parazit adware aileden şimdi bilgisayarınızda bulunan bir işaret. Bu kötü amaçlı yazılımlar için günlük olarak ekranınızda görüntülenen müdahaleci reklam büyük miktarda sorumludur. Parazit herhangi bir kaş elde edilebilir üstünde senin PC bulaştırmak ve çevirmek onları içine reklam görüntüleme için programlanmış araçları. Her gün, reklamların sayısı, yapım o sert için web tarayıcı yukarıda tut, yavaş ve kötü performansını kaynaklanan artacaktır.

Ayrıca, adware online gizlilik içinde toplam bir ihlaldir. Bu pis haşere web verilerinize erişim ve tarama geçmişinizi, alışkanlıkları ve arama sonuçları çalmak alabilirsiniz. Bu bilgileri kullanarak, parazit yani kullanıcıya daha çekici ve bu nedenle daha fazla tıkladım olasılığı reklam özelleştirmek mümkün olacak. Kullanıcıların reklamları yaptığı her tıklama için belgili tanımlık adware ödemesi yapılacak.

Neyse ki, Realnewshour.com adware-cant kesmek onun yol üstünde senin bilgisayar. Hangi, erişim, almak için tek yolu bunu kendisine verdiğiniz Eğer anlamına gelir. Ancak bu parazit sinsi ve büyük hile, aygıtınızda farkında olmadan izin vermek için kullanır. Enfekte spam e-postalar, açarsanız özellikle ekler veya yürütülebilir dosyalar içeriyorsa oluşabilir.

Bu yüzden herhangi bir spam e-postalar veya resmi şirketlere gönderilmek üzere iddia şüpheli iletileri sakınmak en iyisidir. E-posta resmi kendi şirketindeki listelenen bir eşleşiyorsa bu gibi durumlarda, denetimi önerilir. Yoksa, büyük olasılıkla kötü amaçlı yazılımı ile bilgisayarınızı bulaştırmak hedefliyoruz hırsızlar tarafından gönderilen bu e-postayı hemen silmeniz gerekir. Sahte güncelleştirmeleri, freeware, sel eğe, gölgeli bağlantıları ve reklamlar, adware yaymak için başka yollar var vb

Adware’nın yeteneklerini göz ardı ediyoruz. Birçok kullanıcı bunu kendi saldırı sadece tarayıcılara sınırlar beri gerçek bir virüs olmak adware düşünmüyoruz olsa bile, bu zararsız parazit yapmaz. Aksine, tamamen çalışmak mümkün değil varlık noktası tarayıcı ciddi zarar yapabiliyor. Dahası, adware sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi olumsuz etkileyebilir.

Hassas veriler gibi ama parola, oturum açma kimliği, sınırlı olmayan IP adresleri, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, vb kolayca düşebilir diğer satmak için bilgilerinizi çalmasını fırsat yararlanmak için tereddüt etmeyecektir crooks elinde içine insanlar. Bu pis adware parazit bilgisayarınızdan kaldırmak için gizliliğinizi korumak ve online durum güvenli tek yolu bu. Artık onun kalmak, daha fazla zarar yapmak mümkün olacak uzatmak. Bu sıkıntı kurtulmak nasıl gerçekleştireceğinizden emin değilseniz, aşağıda ayrıntılı talimatları takip edebilirsiniz.

Realnewshour.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Realnewshour.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *