Kaldır Ready Steady Fly Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Ready Steady Fly Virus

Ready Steady Fly Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Ready Steady Fly Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Hazır sürekli uçakla seyahat konusunda uzmanlaşmış bir arama platformudur. Alan’ın URL adresi readysteadyfly.com kayıtlıdır. Website kendisi bir arama alanı ve geziler planlama için bir form bulunmaktadır. Sayfanın sağ üst köşede yer alan turuncu bir düğme var. Planı, kaydedebilir ve seyahatleriniz güncelleştirebilirsiniz. Hazır sürekli sinek elektronik listenizi ev sahipliği yapacak. Destinasyonlar ekleyebilir ve Tarih ve saat kalkış listelenmektedir. Kalkış anı henüz aşina değilse bu kadar işaretleyin ve daha sonra dahil geri dön. Platform, aynı zamanda basit fonksiyonları ile bir arama motoru olarak çalışır. Web sitesinin arka plan teması ile gider. Rastgele bir pitoresk fotoğraf her ziyaretimde yüklenir.

İyi bir sunum bir cover-up etki alanının gerçek amaç için geldi. Hazır sürekli uçmak bir tarayıcı korsanının bir piyon olduğunu. Gizli program Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Apple Safari ve Opera da dahil olmak üzere çoğu gözatma istemcisi etkileyebilir. Bir kez sistem içinde bu DNS ayarlarınızı yetkisiz değişiklikleri Ekle ve arama etkinlik ile müdahale başlatmak. Sahte programı arama sonuçlarını gerçekten girilen sorgu eşleşen sayfaları arasında sponsor Web siteleri ekleyerek düzenleyebilirsiniz. Bu bir amaç ile yapılır. Gaspçı, gelirleri artırmak için geliştirilmiştir. Birkaç yolla amacı yerine getirir. Ana monetizing aracı reklamdır.

Hazır sürekli sinek yaratıcıları destek üçüncü taraf Web siteleri için para alıyorum. Arama sonuçlarını ekleyerek web alanı promosyon alan için belirli bir yaklaşımdır. Ancak, yanıltıcı ve izni olmadan olur. Bu nedenle, yasa dışı bir yöntem olarak işaretlenmiş. İkinci yöntem daha geleneksel ve basit değildir. Hazır sürekli sinek reklam kullanıcıların ekranlarını görüntüler. Reklamları farklı şekillerde ve biçimleri, afiş, kupon kutuları, metin bağlantıları, freebies, indirimler, bağlamsal, interstisyel, kayan, geçiş, satır içi ve tam ekran windows da dahil olmak üzere görüntülenir. Onlar-ecek göstermek sen pazarlık ekipman, spor vites, oyuncak ve diğer Bahçe süslemeleri, tüketim malları, giyim, mobilya, Aksesuar, teknolojik cihazlar gibi geniş bir dizi için fırsatlar.

Remove Ready Steady Fly Virus
The Ready Steady Fly Virus

Bazı önerilen fırsatlar entrika, ama hazır sürekli uçmak bir alışveriş asistanı değil akılda tutulması gereken. Belgili tanımlık teklif etmek son kullanıcıya getiriyor seçmez. Korsanının yalnızca üçüncü taraf içerik için aracı konumundadır. Reklamları sponsor platformlar için önde gelen yönlendirme bağlantıları içerir. Sorun promosyon kampanyaları yürütürken faaliyette değil. Bu tamamen yasaldır. Bir sorun yükseltir güvenlik riski taşır. İşte bağlantılı Web sitelerinin güvenli bir garanti yoktur. Onlar ve zararlı yazılımlar içerebilir. Diğer güvenlik riski hazır sürekli sinek benimsemiştir ikinci monetizing teknik kaynaklanıyor. Sinsi aracı, insanların tarama oturumları için bilgi toplar. Bu, kullanıcılar web tarayıcılarına girin tüm ayrıntıları kaydeden kataloglar paketleri ve darknet pazarlarda satıyor.

Resmi Web sitesi, hazır sürekli sinek ziyaret hatırlamak değil, muhtemelen nasıl korsanının ile bilgisayarınıza bulaşmışsa merak ediyor. Mantıklı bir açıklaması vardır. Şüpheli aracı etki alanına yayılır değil. Karanlık desenler ile dağıtılır. Çoğu durumda, transfer freeware, shareware ve korsan yardımcı programlar yardımı ile yapılır. Korsanının birleştirilmiş bir yürütülebilir dosya paketlenmiş ve birlikte diğer programı yüklü. Aynı anda iki program yükleme fark olmayabilir. Gaspçı, kendi Kurulum Sihirbazı’nı çalıştırmayın ve bir iletişim kutusunu açın. Bunun yerine, download müşteri şartları ve koşulları parçası olarak listelenir. Bu yüzden bilgisayarınıza eklemek lisans sözleşmesini (EULA) araçları son kullanıcı okumak için zorunludur.

Diğer bir olası senaryo bir spam e-posta eki açmış olduğunuz var. Hazır sürekli Fly yükü bir makro veya komut dosyası yardımıyla çalıştırılabilir. İkinci ekli dosya ile dolu olacak. Gönderen size bir belge üzerinde önemli bir konu gönderildi olduğunu inandırmak için çalışacağız. Seni ikna etmek için varolan bir varlık adına yazabilirsiniz. Bir e-posta güvenilir olup olmadığını denetlemek için kişi bilgilerine bakın. Bozuk Web siteleri girdiğinde barındırılan yazılım aktarımını başlatma yetenekli olduğundan Ayrıca, web kaynakları ile dikkatli olmanız gerekir. Bu işlem bir arabayla yükleme denir.

Ready Steady Fly Virus kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Ready Steady Fly Virus kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Ready Steady Fly Virus–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *