Kaldır Quickprivacycheck.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Quickprivacycheck.com

Quickprivacycheck.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Quickprivacycheck.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Senin tarayıcılardan birini her açışınızda Quickprivacycheck.com sitesine bakın, biz sizin için kötü haberlerim var. Sayfa görünmedi olarak büyü tarafından. Bir şey seni zorluyor ve bu bir şey bir adware enfeksiyondur. That’s right, makinenizde bir adware parazit olduğunu ve yukarıda belirtilen sayfa görüntüleme varlığını ortaya onun yoludur. Yapman gereken sayfanın görünümünü bir uyarı işareti olarak kabul var. Ve tedbirleri almak.

Adware enfeksiyonlar için hoş kiracı çıkarma. Üzerinde çok aykırı. Malware ailemizi parçalara ransomware ve Truva atları tehlikeli olmayabilir, ama en iyi bir rahatsız edici olarak kabul edilir ve ayrıca riskine için de yol açar. Sürece bazı nedenlerden dolayı adware yaklaşık atmak etmektir maskaralık ile koymak istiyorum, mümkün olduğunca çabuk silin. Tarayıcılar alarak Quickprivacycheck.com sayfa fark sonra pest için aramaya başlamak ve keşif silin. Sen-ebilmek almak en iyi hareketin olduğunu.

Bu adware sadece her zaman Quickprivacycheck.com site zorlamaz. Online gitmek her zaman da diğer sadece gölgeli ve potansiyel olarak tehlikeli sayfaların ton için yönlendirir. Eğer tarama bir kabus olur. Ama yeniden yönlendirmeleri ilgilendiren tek değildir. Enfeksiyon sayesinde tüm tarayıcılar şimdi mümkün olduğunca çok sayıda pop-up reklamlar oluşturmak için değiştirilir. Onun sinir bozucu eklenti zararlı ekler ve her zaman onlardan birini açık, her türlü reklam alı. Afiş, açılır pencereler, fırsatlar, teklifler, metinler, en iyi fiyatları, karşılaştırmalar, Kuponlar ve benzeri ve benzeri içinde. Ancak, bu reklam online alışveriş ile yardımcı olmak için orada inanmak için saf olma. Tabii ki, değil.

Remove Quickprivacycheck.com
The Quickprivacycheck.com Virus

Her şeyden önce reklamları sponsor olmaz ve bu nedenle, son derece güvenilmez. İkinci olarak, bilgisayar korsanları onları pay-per-click tekniği ile zahmetsiz kar yapmak için kullanın. Temel olarak, her tıklamalarınızın Reklamlar ile hacker para. Ve üçüncüsü, tıklatarak yalnızca crooks daha zengin olmak yardımcı olmuyorsun, Ayrıca kötü amaçlı yazılım için kendinizi açığa. Dediğimiz gibi reklamları güvenilmez ve yanlış bir tek bir tıklama eğer senin makine daha fazla bulaşmasını neden olabilir ve ihtiyacınız olan son şey buydu. Bu adware yeter.

Gördüğünüz gibi hiçbir şey ama sorunları getiriyor. Ama bu enfeksiyonun barındırarak almak en büyük riski ile gizlilik bir ilgisi yoktur. Belgili tanımlık adware her hareketini izlemek için programlanmış ve o-ebilmek kadar gibi kişisel bilgileri toplar. Have yeterli gördüğü, bu o gönderir yayınlanan tüm crooks için. Bu senin için uygun mu? Kişisel verilerinizin bir tutun sahip hacker? Çok geç olmadan enfeksiyon silin. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin.

Ve son olarak, gelecek enfeksiyonları kendinizi korumak nasıl? Muhtemelen bu birçok kez duydum ama biz o-ecek demek bir kez daha: daha özenli ve dikkatli olun! Tüm parazitler oyalama ve dikkatsizlik kayma sizin tarafınızdan güveniyor. Hepsini. Ve bu nasıl bu adware içeri girdiğini açıklıyor. Senin ihmal sayesinde. Senin hatalarını tekrarlayacak değilim. Uyanık ve şüphe olacak. Kuşkulu sayfaları uzak kalmak ve gördüğünüz her link/ reklam tıklatmayın.

İki kez bir e-posta arkadaş listenizde olmayan bir kişi sosyal medya iletiden yanı sıra yabancı açmadan önce düşünüyorum. Ne zaman installing software hediye, tam olarak ne pakette görmek için zaman ayırın. Kurulum Sihirbazı’ndaki özel ayarlar için gözle bunu yapabilir. Ve son fakat en az değil, her zaman şartlar ve koşullar programs/ güncelleştirmelerini yüklerken okuyun. Teyakkuz yerine şans güvenmeye seçin. En iyi şekilde çalışır.

Quickprivacycheck.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Quickprivacycheck.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *