Kaldır Qd7z.newsupdateunit.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Tehlikeli bir parazit üzerinden bilgisayarınızı sızmış! Qd7z.newsupdateunit.info Web sitesi varlığının kanıtıdır. Bu sayfa adware Kategori Gönderen kötü amaçlı yazılım tarayıcı bulaşmış bir işarettir. Bu tehdit, web tarayıcınızdaki her açtığınızda ekran üzerinde almıştır reklam fırtınaya sorumludur. Crooks çeşitli müdahaleci promosyonlar açılır pencereleri, afiş, metin ve başlangıçta uyarı iletileri yanıp sönen gibi farklı formlar oluşturmak için adware programlanmış var çünkü.

Kötü haber ise, % 100 emin olamaz Eğer onlar için güvenli kaynaklardan sürmek. Asıl olayın asalağın iş ekran gibi birçok sponsorlu mesajlar ile değil onları doğrulamak için mümkün olduğunca tırmanmak için de olsa. En kısa zamanda varlığını fark bu adware karşı hareket etmeme izin verirseniz kaçınılmaz olarak gelecek, kötü sonuçları saymıyorum bile. Tarayıcı ciddi, bu hiç işe edememek noktasına zarar olabilir.

Hırsızlar kötü amaçlı görevlerini başarılı olması için kullanıcının saflık ve ihmal, güveniyor. O adware izinsiz işgal cant bilmek istiyorum. Sizin izniniz. Evet, bu doğru okumak. Sadece bu tehlikeli böcek, aygıtınızda izin gücüne sahip. İşin aslı, kullanıcılar genellikle çok geç olana kötü amaçlı yazılımla erişim verdiler farkında değilsiniz. Adware ücretsiz PC tutmak istiyorsanız, size, Internet’e göz atarken tıklatın için yakın dikkat etmeniz gerekir.

Adware görünüşte meşru reklamlar ve bağlantılar, bu kez özel fırsatlar, özel teklifler veya gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor kişisel Kuponlar, teşvik gizlemek için bilinir. Bu kategoride bir parazit da yolu ile sel eğe, özgür yazılım demetleri yaymak ve e-postaları spam. Böyle kullanılabilir olduğunda Genel Is Sartlari okuma öneririz. Ayrıca, yükleme işlemi sırasında yapılacak en akıllı şey gizli isteğe bağlı teçhizatları şeklinde herhangi bir gizli malware onları işaretini kaldırın görünür olabilmesi bir Custom/ Gelişmiş süreci takip etmektir.

‘Az’ daha fazla reklam tarayıcınızda yapamam düşünmüyor musun zarar. Adware hafife almam bir parazit değildir. Bizim uyarı yoksayarsanız, sadece sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi açığa risk ama Ayrıca tarayıcınızın toplam imha riski. Artık bu parazit katılımsız, büyük hasara yol olacak daha fazla zaman izin. Bazı adware enfeksiyon, bilgisayarınızdaki göstermek belirtileri ama sabit ahşap kaplama için tarayıcı çöküyor sınırlı değildir ve yavaş internet içerir.

Durumunuza sadece daha da kötüsü, sen boşa daha fazla zaman alacak. Bu yüzden mümkün olduğunca çabuk hareket etmek önemlidir. Tarayıcınız bu tarafından yakalandığını öğrendiğin an Qd7z.newsupdateunit.info adware, güvenli ve özel bir tarama deneyimi için dönebilmeniz hemen onun kaldırma ile devam gerekir.

Qd7z.newsupdateunit.info kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Qd7z.newsupdateunit.info–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *