Kaldır Pushuvedomleniye.ru (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Tarayıcınızın adware tarafından enfekte olmuştur Pushuvedomleniye.ru Web sitesi ani görünümünü gösterir. Bu sayfa ile ilgili herhangi bir faaliyet ile ilgi çekici karşı tavsiye. Bu tarafından açılan pencereleri ekranda ortaya eğer onlara tıklatmayın. Aslında, herhangi bir reklam bu olmak iddia ‘Powered by Pushuvedomleniye.ru’, ‘Reklamlar tarafından Pushuvedomleniye.ru’ ya da enfekte sayfalara önderlik etmek amacı beri kaçınılması gereken benzer,.

Şu ki, o adware onun yaratıcıları için gelir yaratmak için programlanmış ve pay-per-click yöntemi ile gösterecektir sayfaları sponsorluğunda. Daha promosyonlar oluşturduğu, kar için daha iyi şans. Dahası, onlar bu parazit kolayca erişim elde edebilirsiniz, kendi tarayıcı geçmişi ve arama, sayesinde çekmek Kullanıcı için özelleştirilmiş olacaktır. Çoğu durumda, bu tür reklamları teşvik farklı özel indirimler, özel fırsatlar, kişiselleştirilmiş indirimler, vb

Adware mümkün olduğu kadar çok sayıda kullanıcı çekmek için kitle-dağıtım yöntemleri kullanır. O ekler and/ veya yürütülebilir dosyalar, şüpheli reklamlar ve bağlantılar yanı sıra yazılım demetleri ile spam e-postalar içinde saklı. Bu parazit de sel dosyaları ve sahte güncelleştirmeleri tarafından yayar. Bir çeşit düzeni insanları kandırmak için bu tür mesajlar çoğunu amacı bu yana spam e-postaları kaçınmak en iyisidir. Ayrıca gerçek olamayacak pek iyi görünen herhangi bir reklam kaçınarak öneririz. Bu gibi durumlarda, kullanıcılar reklamlara onlar eğer ya da yasal vermeden bunu çok düşündüm bu gibi tıklama çok hızlı.

Tam olarak ne istiyorlar-erişim hackerlar kişisel bilgilerinizi vererek uzak bir tıklama olabilir. Giriş-in bahsetmişken, o adware, kendi işgal cant unutmamak gerekir. Aygıtınız bulaştırmak için yardımına ihtiyaç duyuyor. Tam olarak senin yardım. Evet, dogru. Sadece bunun için izin verebilir senin PC. Özel bir yerine hızlı bir yükleme için seçtiğinde bu sık sık olur. Gizli herhangi bir kötü amaçlı yazılım ise bu hata yaparak, bu otomatik olarak, sen farkında bile olmadan yüklü ki eminsin. Yani, yakın ilgi ve bir şey üzerinde tıklatmadan önce iki kere düşünün. Durum tespiti, bilgisayarınızın tutmanın anahtarıdır.

Çoğu kullanıcı bilgisayarlarında bu parazit tutarak onların gizlilik ve güvenlik içinde onlar koymak risk zayıflatmak. Artık parazit senin durumun daha kötüye gider, aygıtınızda kalır. Görüntülenen reklamları tıklayarak önlemek denemek bile, bu zararlı sadece onun taktik değiştirmek ve büyük hasara yol devam. O-ecek başlamak-şüpheli kaynaklarına yeniden yönlendirmek gibi ticari tatili için çevrimiçi videoları duraklatma yeni sekme açmak.

Ağır reklam saldırıları yakında normalde çalıştırılamıyor yapmak senin kaş, zarar verir. Ayrıca, çevrimiçi durumunuz maruz ve sahtekarlardan kişisel bilgilerinizi elde edebilirsiniz. Adware, güvenlik üzerinde toplam bir ihlaldir. En kısa zamanda varlığını fark hemen harekete geçmesi gerekir. Eğer bu sinir bozucu parazit kaldırmak nasıl bilmiyorum, aşağıdaki ayrıntılı yönergeleri size yardımcı olabilir.

Pushuvedomleniye.ru kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Pushuvedomleniye.ru kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Pushuvedomleniye.ru–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *