Kaldır Pusherism.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Tarayıcı korsanları, aygıtınızdaki her kaş elde edilebilir üzerinde tam denetime alma yeteneğine. Onlar gölgeli uzantıları ve uygulamaları tarayıcınıza yükleyin, yayılımının homepage, yeni sayfalar ve hatta arama motoru değiştirmek. Pusherism.com yeniden yönlendirmeleri, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımla tarafından sızmış bir gösterge vardır. Parazit, tarayıcının ele geçirilmesini sonra onun avantajı için ayarlarını değiştirir.

İşgalden sonra kısa bir süre sonra o-ecek başlamak-farklı şekillerde birden fazla müdahaleci reklam oluşturmak. Açılır pencereler, metin promosyonlar, afiş ve uyarı iletileri yanıp sönen hangi sitede ziyaret ettiğiniz ekran kapsar. Ama şöyle bir şey. Hava korsanı onlar gösterir sayfaları doğrulamak için programlanmış değil. Bu söyleniyor, bilgisayarınıza zarar verme olasılığı şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerinde yanılmak olabilir. Yani, o özel bir anlaşma reklam’ı tıklatmadan önce iki kere düşünmek ve güvenilir terfi olup olmadığına karar verin.

Tarayıcı korsanları kez güvenilmez reklamlar ve bağlantılar, torrent dosyaları ve yazılım demetleri ile dağıtılır. Onlar da spam e-postalar ve ekleri veya sahte güncelleştirme isteklerini aracılığıyla bilgisayar gizlice. Onlar, ancak, ne yapamayacağını kesmek onların yol üstünde senin PC yalnız olmaktır. Yardıma ihtiyaçları var. Senin tam olarak. Yalnızca aygıtınız sızmak için izin verir. Çoğu durumda, istilaya için habersiz vardır.

Hackerlar kendi tuzağına düşmek olman için senin ihmal güveniyor. Bu kadar saf olma. Online ne için dikkat edin. Biliyorsun asla tehlikeleri üzerinde pusuda internet. Körü körüne bir rastgele güncelleştirme pop-up güvenmiyorum. Bunun yerine, yalnızca resmi ve lisanslı kaynaklardan gelen, yazılım güncelleştirmelerini edinin. Mümkün olduğunda, herhangi bir gizli içerik seçimi kaldırmak için görünür olabilmesi yükleme, gelişmiş veya özel bir türünü seçtiğinizden emin olun.

Bir tarayıcı korsanının gücünü hafife hata yapmayın. Bu parazit çok tehlikelidir ve web tarayıcılar sisteminize ciddi zarar verebilir. Kötü amaçlı yazılım, aygıtınızda yüklü gibi web tarayıcılar genel performansını aniden azalır fark edeceksiniz. Sadece bu uygulamaların kilitlenmesine ve sık sık dondurmak, ama onlar-ecek var olmak çok halsiz, normalde herhangi bir iş yapmak mümkün olacak.

Ayrıca, bir gaspçı PC’nizde varlığını sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi geçirilmesini tehlikede olduğu anlamına gelir. Böyle duyarlı bilgileri elde edecek hacker izin verme! Pusherism.com korsanının kaldırmak ve bu cehennemi deneyimlerinden kurtar kendini! Reklam içermeyen bir normale dönmek ve tarama güvenli tek umudunuz bu kötü tarayıcı korsanının çıkartılmasıdır.

Pusherism.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Pusherism.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *