Kaldır Protectedsearches.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Protectedsearches.com

Protectedsearches.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Protectedsearches.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Protectedsearches.com Web sitesi tarama durum korumalı değildir açık bir göstergesidir. Anlamı tarayıcınız kötü bir korsanı tarafından işgal edilmiştir. Bu parazit reklamlar ve internet üzerinde gitmek her zaman ekranınızın saldırı açılan pencereleri çok büyük miktarda sorumludur. Dahası, bu tür reklam içeriği özel olarak tarama geçmişi ve arama sorguları gibi zaten elde edilen verilere göre özelleştirerek kullanıcıya, çekici görünmesini tasarlanmış. Kötü amaçlı yazılım oluşturma gelir pay-per-click sayesinde onun şans yükseltmek için yapar.

Tarayıcı korsanının’ın yeteneklerini da bitmiyor. Onlar uygun gördükleri her türlü tarayıcı ayarlarını değiştirebilirsiniz. Onlara özel bir ana sayfa, yeni sayfalar ve tercih edilen arama motoru tarihle yaygındır. Bu durumda, Protectedsearches.com Web sitesidir. Bu korsanı tarafından oluşturulan belgili tanımlık ads-ebilmek-si olmak “Powered by Protectedsearches.com” ya da “Reklamlar Protectedsearches.com tarafından” başlık. Böyle malware bilgisayarınızda tutmak beladan başka bir şey getirecek. Neden olmasın israf zaman ve önce ciddiye güçlü-e doğru onun acil kaldırma ile devam Bu bilgisayarınıza zarar olduğunu.

Remove Protectedsearches.com
The Protectedsearches.com Virus

Hava korsanı en çok spam e-postalar ve ekleri, yazılım demetleri, sahte Güncelleyici, virüslü reklamlar ve bağlantılar, sel eğe, etc yolu ile yayılır. Üzerinde anlaşmak için online ve ödeme yakın ilgi ise gayretli olmak önemlidir. Hiç acele “Next” butonunu tıklayarak içine. ‘Ben kabul ediyorum’ yi tıklatmadan önce metin her parçası okuduğunuzdan emin olun. Şartlar ve koşullar atlama da bir hatadır. Durum tespiti anahtarıdır. Dikkatsiz davranıyorsun ve körü körüne her açılır pencereyi ekranınızda gördüğünüz güveniyorsanız gizliliğinizi ve güvenliğinizi tehlikeye riske. Daha sık sık–dan değil, doğru çok iyi görünüyorsun reklamları söndürmeden sahte gibi. Üzerlerine tıklayınız Eğer erişmek için özel bilgi aramak bir şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf Web sitesine yönlendirildi riski.

Tarayıcı korsanları saldırılarını sadece tarayıcılara sınırlamak iken, onlar zararsızdır anlamına gelmez. Bu reklam oluşturma tehdit, cehennem gibi bir deneyimi içine tarama dönüm daha yetenekli. İzin daha fazla zaman roam özgür, daha fazla reklam bu kaçınılmaz olarak reklam ile aşırı yüklü senin kaş sonuçlanır üretmek mümkün olacak. Er ya da geç, o-ecek başlamak-crash ve dondurmak, Internet bağlantınızı alacak daha yavaş çalışır. Bir noktada, web tarayıcınız tamamen çalışmayı durdurur. Bir tarayıcı korsanının enfeksiyonu olan ve bilgisayarınızdan kaldırmak için hiçbir şey yapmadan online gizliliğinizi ve güvenliğinizi tehlikeye sokabilir.

Oturum açma kimliği, parola, IP adresleri veya kredi kartı numarası ve banka hesap kimlik bilgileri gibi finansal veriler gibi kişisel bilgileri kolayca diğer üçüncü şahıslarla paylaşabilmeleri böyle değerli bilgi aramak, siber suçluların eline düşebilir kar için. Güvenli ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, önce ciddi zarar yapmak için şans bu kötü tarayıcı korsanının bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir.

Protectedsearches.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Protectedsearches.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *