Kaldır Prizemediayou.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Prizemediayou.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Prizemediayou.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sen son zamanlarda sayısız müdahaleci reklam ile alı elde başladınız ve bu alışılmadık tarayıcı davranışını kaynak? Şüpheli bolluk bir tarayıcı korsanının infiltrasyon ibretler vardır seyir reklamlar ve pop-up, tarayıcı ayarlarında yetkisiz değişiklikleri ile birlikte. Prizemediayou.com yönlendirme bu sinir bozucu kötü niyetli yazılımın bulaşmasını başka bir semptomdur.

Hava korsanı birçok kötü amaçlı amel yeteneğine sahiptirler. Ne olursa olsun onlar şifreleri, kredi kartı numaraları, IP adresleri, oturum açma kimliği, tarama geçmişi ve arama sorguları, vb gibi değerli bilgi çalmak için yeteneklerini onlardan biri. Kaçırmak tarayıcı ayarlarınız arasında kolaylıkla geçiş yapmanıza, hem de kötü araç çubukları, eklentileri veya görünüşte ne zaman aslında,-ecek yaramak uzantıları yüklemek, yalnızca korsanının misyonunu yardımcı olmak için varlar. Oluşturulan reklam içeriği her iki bu tarayıcı korsanının ve yükseltilen sayfaları arkasında geliştiriciler için çok yararlı olmaktadır.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile bu sinir bozucu cyber parazit? Şey, tarayıcınızın sızmaya korsanının için birçok yolu vardır. En yaygın dağıtım araçlarının yazılım donatılacak, sahte güncelleştirme isteklerini, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, spam e-postalar, vb dahil. Bilinmeyen bir gönderenden gelen şüpheli bir e-posta almak için ne varsa, size değil açmak için tavsiye. Daha sık sık–dan değil, spam e-posta bu açtıktan sonra kolayca bilgisayarınıza bulaşabilir kötü amaçlı yazılım içerir.

Ne zaman eBay, PayPal, Amazon, iddiasında şirketlerden e-postaları almak da dikkatli olmalısınız vs. Sahte gönderenden gelen gerçeği ayırt öğrenin. Bazı kullanıcılar korsanlara karşı göz alıcı başlıkları ile e-postaları açarak sık sık atıfta banka hesaplarına kurban. Başka bir şey yerine hızlı bir özel veya Gelişmiş kurulum için tercih etmektir bizim okuyucu yapmak için olası bir kötü amaçlı yazılım saldırısı önlemek için önerilir.

Eğer kalp krizi önce bu tarayıcı korsanları gerçek virüs olarak kabul değil unutmamak önemlidir. Yalnızca, tüm belgili tanımlık PC sistem tarayıcı saldırdılar içindir. Ancak, bu onlar zararsızdır anlamına gelmez. Bilgisayarınızda hiçbir mutlak onun kalmak kazanacaktır. Gördün mü, artık ücretsiz gezme izin, sonuçları daha kötüye gider. Bir noktada, tarayıcınızın crash ya kadar haşhaş tutmak tüm reklamları yakalamak mümkün olmayacaktır çünkü dondurma başlayacak. Er ya da geç bu yanıt vermeyi durdurur ve herhangi bir tarayıcı üzerinde iş yapmak mümkün olmayacaktır.

Ayrıca, tehlike de oluşturulan reklam gizleniyor. Yanında tıkırtı üstünde onları, senin için yönlendirilmiş bir şansı yoktur bulaştırmak PC zarar etmeye Web siteleri. Kötü amaçlı bu parazit, bilgisayarınızda tutmak ve kaldırmak için hiçbir şey çevrimiçi gizlilik ve güvenlik non-peyda olur. Çok geç olmadan bu tarayıcı korsanının kurtulmak için ayrıntılı talimatları aşağıda izleyin öneririz!

Prizemediayou.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Prizemediayou.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Prizemediayou.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *