Kaldır Privatemessage.site (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Privatemessage.site

Privatemessage.site kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Privatemessage.site kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Privatemessage.site sayfa sorun bir ibret vardır. Eğer sen görmek o ne zaman sörf web her zaman, biz sizin için kötü haberlerim var. Sisteminizde bir siber enfeksiyon varlığı açık bir göstergesi sitedir. Sayfayı görürseniz, korsanının var ve bu yüzden Evet, iki el ele gider. Bu bir gerçektir. Ancak, panik için elinizden geleni yapın. Bu senin makine enfekte ama o da durumu çok daha kötü olabilirdi doğrudur doğrudur. Sen almak şaşırıp kalmış bir açgözlü ransomware veya yıkıcı bir Truva atı ile talihsizlik vardı olabilir. Bunun yerine, e tarayıcı korsanının ile bulaşmış.

Yine de bizi yanlış anlama. Korsanının zararsız değil ama kaldırmak nispeten kolaydır. Derhal hareket edersek, davetsiz misafir tamamen silme hiçbir sorun olmalıdır. Bu hızlı, ama hareket çok önemlidir. Zararlı geçiren sistem, daha fazla sorun neden olur ve daha zor daha fazla zaman o mücadele için olur. Bu neden bu uyarı olarak Privatemessage.site sayfa al ve en kısa zamanda korsanının silin.

Bu tarayıcı korsanının sorunları ton neden olur. Bazı küçük ama hala son derece rahatsız edici vardır. Ayrıca, gibi küçük başlatmak ancak zaman geçtikçe daha agresif. Hangi saf bir kabusa dönüştü tarama ile sen yüz ilk sorundur. Her kadar çok dokunmatik bir daha önce güvenilir tarayıcıların zaman, kesinti acı. Korsanının sürekli yönlendirir ve çok sayıda son derece güvenilmez açılır pencereleri ile amansız. Onlar her zaman tüm ekranınızın kapak ve içeriği görmesini engeller. Ayrıca, riskleri saklanıyorlar. Bunların çoğu kötü amaçlı ve enfeksiyonlar gizlemek. Eğer sen tıkırtı, gemide daha fazla zararlıları davet ediyoruz. Ayrıca pay-per-click gelir elde crooks yardımcı. Ama daha fazla.

Remove Privatemessage.site
The Privatemessage.site Virus

Bilgisayarınızı da korsanının’ın maskaralık nedeniyle muzdarip. Bu saldırılar karşısında zavallı PC performansa yol açabilir. Makinenizi lag, crash ve çok sık donma başlar. Tarayıcılar içeriğini düzgünce görüntüleyecek şekilde mücadele. Senin app yüklemek için sonsuza kadar sürebilir. Hatta Internet bağlantınızı kararsız hale de getirebilir. Ama bunların hiçbiri karşılaştırılabilir için en büyük risk korsanının-güvenlik riski sunar.

Bu enfeksiyon üzerinde casus ve çevrimiçi yaptığınız her şeyi izler. Böylece, önemli verileri toplar ve her şeyi yayımlanmadan korsanlara karşı gönderir. Tarayıcı ile ilgili veri, IP’leri, e-posta adresleri, kullanıcı adları, şifreleri ve hatta kişisel ayrıntılar ve mali kimlik bilgilerini bahsediyoruz. Onların kötü amaçlar için kullanmak veya belirsiz gündemler ile üçüncü kişilere satmak için tereddüt etmeyecektir siber suçluların elinde her şey biter. Senin daha inandırıcı gerektiğini sanmıyorum. Bu zararlı hemen kurtulmak yapmak için fazlasıyla yeterli olmalıdır. Öylesine, yapmak o. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve iyi için PC’nizi temiz.

Nasıl korsanının arkandan içeri girdi? Bu haşere izniniz olmadan giremezsiniz şeydir. İzni yok, hiçbir giriş. Bu yüzden, bunun için sorar. Ancak, bunu en yollarla hileler, yardımıyla yapar. Aksi takdirde, “Hayır” diyecek. Korsanının freeware demetleri, sahte güncelleştirmeleri, spam e-posta iletileri, bozuk bağlantıları, kötü amaçlı açılır reklamlar, doğrulanmamış sel, sahte siteleri, vb gizler. Senin makine korumak istiyorsanız, her zaman ziyaret ettiğiniz sayfaları hakkında dikkatli olun ve ne erişim izni vermelisiniz. Ne kesmek en başarılı olmak için gereken, dikkatsizlik olduğunu. İzni vermemeniz gerekir. İşlerini daha kolay yapmazlar. Uyanık olmak ve kendinizi korumak.

Privatemessage.site kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Privatemessage.site kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Privatemessage.site–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *