Kaldır Power Handler Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Power Handler Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Power Handler Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Güç işleyicisi kötü bir enfeksiyondur. Adware zararlıları ailesine ait ve inanılmaz derecede sinir bozucudur. Adware parazitler için korkunç kiracı olun. Güç işleyicisi farklı değil. Bir kez, tarama deneyimi tam bir kabus içine dönecek. Bile bir dakika algılama daha kalmasına izin vermeyin. Onu bulup kaldırmak ASAP. Kendinize büyük bir iyilik yapacağız. Neyse ki sizin için güç işleyicisi mücadele nispeten kolaydır. Özellikle doğru koymak-in öğretim, hangi yapmak sen varsa!

Bu makale size yardımcı olacak bir ayrıntılı kaldırma kılavuzu bu haşere hızlı kurtulmak sağlar. Ancak, bu derhal hareket çok önemlidir. Artık adware, daha fazla sorun neden kalır. Her haşere sonunda kontrolden alır. Güç denetleyicisi bir istisna değildir. Onu özgürce sisteminizde çalıştırmak için yeterli zaman vermiyorsun. Önlemleri zamanında alınmayan pişman uzun sürmez. Tam olarak ne ile karşı karşıyayız ve bir kez yapılır, kaldırmak için tereddüt etmeyin anlamak için bu makaleyi okurken bitirmek. Ayrıca kendine gelecek enfeksiyonları koruma hakkında yararlı bilgiler bulacaksınız.

Belgili tanımlık adware tarayıcılar sonra ilk gider. Hepsi son derece şüpheli pop-up reklamlar ton ile enjekte. Ziyaret ettiğiniz her sayfanın (veya dememiz gerekir ziyaret girişiminde) şu andan itibaren tamamen reklam tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Gördüğünüz afiş, Kuponlar, fırsatlar, indirimler, metinler, video reklamları, pop-up, pop-under, en uygun fiyatlarla, karşılaştırmalar, ve hemen hemen her ne olursa olsun düşünebilirsiniz. Reklamlar sürekli yanıp sönen sayfaların içeriği engelleme gözlerinin önünde. Bu koşullarda web sörf düşünün. Bu imkansız bir görev haline gelir. Eğer sürekli yönlendirildi ve reklam ile alı gibi ne aradığınız bulamıyorum.

Ayrıca, tarayıcılar içeriğini düzgünce görüntüleyecek şekilde çalışıyorlar. Donma ve her zaman gürültüyle çarpmak. Deneyim nefret edecek. Sinir bozucu. Sadece bu değil, ama olsa da. Bu da tehlikeli olur. Hırsızlar güç işleyicisi arkasında bu reklamları belirli sayfalara web trafiğini artırmak ve böylece pay-per-click gelir kazanmak için kullanıyorsunuz. Onların sponsor hale gelmektedir. Seçtiyseniz, para kazanmak ve daha fazla malware üstünde senin zaten virüslü bilgisayar indirme riske. Amacınız bu? Makinenizi daha da uzlaşmaya? PC zaten tek bu haşere nedeniyle düşük performans unutmayın. Bu geri kalmış ve çöker ve yeniden doğmuş gibi. Ne olacağını hayal daha fazla parazit bulaşmış. Bu senaryonun açılmak izin verme. Sizin pahasına zengin olsun crooks yardım etme. En kısa zamanda güç işleyicisi silin ve almak senin PC normale döndü.

Güç işleyicisi makinenizi fark sensiz girmek nasıl aldın? Belgili tanımlık adware başka bir programa birlikte geldi en makul senaryodur. Bu program yüklü ama dikkatsiz olduğunu ve “bonus” adware de yüklü. Gelecekte, Kurulum Sihirbazı temel olanlar yerine özel ayarları kullanmak öneririz. Ayrıca ekli bilgisayar programı paket görmek hem de onları işaretini kaldırın mümkün olacak bu şekilde. Hackerlar seni kandırmaya, ihmal güveniyor. Bu izni yok. Makinenizi girmesine izin dikkat. Paketlerde ambalajlayın ilave böyle uygulamalar genellikle amaçlı olması. Özellikle doğrulanmış download kaynak kullanmadıysanız. Makinenizi uzlaşmaya istemiyorsan acele ve oyalama umurumda değil. Teyakkuz seçin. Enfeksiyonlar uzak tutar. Dikkatsizlik onları davet ediyor inç

Power Handler Virus kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Power Handler Virus–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *