Kaldır Popcash.net (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Popcash.net

Popcash.net kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Popcash.net kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Popcash.net kötü amaçlı bir Web sitesi, bir adware ile ilişkili. Eğer online gitmek her zaman onunla karşılaşacaksınız, kötü haberlerim var. Gemide bir adware var. Ama panik yapmayın. Evet, bir adware ile bulaşmış ama bir gümüş astar. Adware parazitler az yıkıcı zararlıları arasında kabul edilir. Ayrıca, onlar mücadele nispeten kolaydır. Gerçek bir Trojan veya bir ransomware gibi çok daha ciddi bir virüs indirilen. Henüz, bu adware yokmuş gibi davranma. Diğerleri kadar tehlikeli olmayabilir ama pozlar risk ve bu da silinecek. En kısa zamanda tarayıcılar alarak Popcash.net site dikkat edin, eylemleri. Belgili tanımlık adware üstünde senin PC nerede saklandığını bulmak ve hemen silin. Hala bir enfeksiyon ve sisteminizde ait değil.

Belgili tanımlık adware girdiğinde, zaman kaybetmiyor. Zararlı tüm tarayıcılar reklamlarla enjekte eder. Tüm ekran her zaman sayısız, sponsor, rahatsız edici reklam kapağı. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları pop-up ağır değildir. Ve artık adware kalır, seni görmek daha fazla reklam. Sayısı her geçen gün büyümeye. Ama neden? Neden bu reklam çok kalıcı olduğunu biliyor musun? Öyle değil arttırmak senin online alışveriş deneyim, bize güven. Onlar en iyi fırsatlar ve teklifler göstermek için amacı yoktur. Onların hedefi kendi geliştiriciler için ödeme tıklama başına gelir elde etmektir.

Pay-per-click mekanizması ile tanıyor musun? Çünkü hırsızlar ve gayri meşru para kazanmak için kullandığını. Her bir reklamı tıklama ile sahtekarlardan para. Bu yüzden o was mahluk belgili tanımlık adware ilk yer. Sizin için yararlı olduğunu düşünmek için yeterince saf olma. Tabii ki, değil. Aslında, sadece boyunca sorun getiriyor.

Remove Popcash.net
The Popcash.net Virus

İlk olarak, tarama deneyimi etkili reklamlar ve her fırsatta yönlendirme kesilir gibi yıkıldı. İkinci olarak, her zaman tek bir tıklama daha fazla malware uzak olur. Bu reklamlar görüyorsun ve yönlendirilmiş sayfaları güven olmaz. Güvenilir değiller. Yanlış tıklatırsanız bir risk daha fazla enfeksiyonlar indiriyor. Bu ne istiyorsun? PC’nizi daha fazla ödün? Zaten tek bu haşere nedeniyle acı çekiyor. Bir tarama hızı yavaşlar. Bu çöker ve sık sık yeniden doğmuş gibi. Tarayıcılar çok dondur. Hatta Internet bağlantınızı kararsız hale de getirebilir. Değil bir ama 5 ya da 10 ile daha fazla parazit ilgili hayal edebiliyor musun? Adware’s maskaralık tolerans göstermeyin. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve iyiliği için kaldırın.

Ama nasıl size ile enfeksiyon ile başlayan kaldı? Kasıtlı olarak indirmek mi? Bundan şüpheliyim. Henüz, burada sorun neden oluyor. Nasıl girmek yönetmek mi? Bu tür enfeksiyonlar hakkında almak için senden izin alacak ve onlar gönüllü olarak vermedi bildiğim için onlar hile için çevirmek şey. Örneğin, bir reklam yazılımı ile freeware otostop veya bozuk sayfaları ve bağlantılar gizlemek. Bir bilgisayar programı güncelleştirmek ya da spam e-postalar ile seyahat davranabilirsin. İçin yeşil ışık ne veriyorsun fark olmayacak bu yüzden hala izin ama en şekilde mümkün olan sorar.

Daha dikkatli ve özenli olmak. İçin katılıyorum da dikkatlice okuyunuz. Gölgeli sayfaları ve doğrulanmamış sel uzak dur. programs/ yüklerken güncelleştirmeleri her zaman hüküm ve şartlarını okumak ve hangi ile katılmıyorum şüpheli bir şey görürsen yüklemeyi iptal etmek. Senin uyanıklık bilgisayarınızı korumak için anahtardır. Bu rüzgar atmak değil.

Popcash.net kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Popcash.net–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *