Kaldır “Please Call Support For Windows” (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

“Please Call Support For Windows” kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu “Please Call Support For Windows” kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

“Please Call Support For Windows” iletisini içeren bir Web sitesine yönlendirildi başlattıysanız, bu kötü amaçlı yazılım sisteminize nüfuz uyarmak zorundayız. Güvenlik uzmanları program inceledik ve adware kategorisine ait olduğu sonucuna varmışlardır. Bu düzeni arkasında dönek geliştiriciler ikna edici yapmak için çaba koyduk. İçin alınacak Web sitesi yasal görünüyor. Bu Windows işletim sistemi (OS) kullanıcıları için destek portalı benzemeye geliştirmiştir. Platform bir kayıt formu dahil olmak üzere çeşitli bilgileri içeren farklı sekmeye sahiptir. Yeniden yönlendirmeleri yardımcı hedefliyoruz mümin olarak oyuna değil. Onlar bir manevra vardır. Arkalarındaki adware kötü niyetli ve güvenilmemelidir.

Sen yönlendirileceği Web sitesinde Microsoft logosu bulunur. İleti ileri senin OS ile belirgin bir sorun mu var Birleşik ayarlayın. Sizin durumunuzda belirli bir kimlik numarası altında sınıflandırılmış. Bu reklam yazılımını Windows’un hangi sürümünü kullandığınızı belirleme yeteneğine sahip olması gerekmektedir. Bu “Please Call Support For Windows” satırın sonunda belirtilecektir. Başlığı büyük kimliği tarafından takip edilir İletiyi özünü bir sohbet bildirim şeklinde sunulmaktadır. Web sitesi bir sohbet bir sözde destek aracı ile başlatır. Sisteminizin yavaş performans ile ilgili konular onların yardımıyla çözülmüş olabilir size bilgi verecektir. Yakalamak belgili tanımlık adware aslında bilgisayarınızın yavaş çalışmasına neden olabilir olduğunu.

Bu hile arkasındaki amaç çözülmesi gereken bir güvenlik sorunu var kullanıcı ikna etmektir. Web sitesi bir çözüm öneriyor. Bir destek hattı numarasını listeler: 1 (833) 778-8648. Çizgi ücretsiz olması gerekiyordu. Bulmacanın parçaları birlikte koyarak, “Please Call Support For Windows” iletinin meşru bir Microsoft Güvenlik bildirimi olduğuna inanmak yol olabilir. Bu durum böyle değil. Web sitesi reklam yazılımını bir piyon olduğunu. Sana yardım etmeye çalışıyorum değil. Şüpheli aracı bir sorun var ve sahte destek hattı sır inandırmak istiyor. Bunu yaparsanız, sorunlarını daha ağır olacak.

Remove “Please Call Support For Windows”
“Please Call Support For Windows” virüs

destek hattı çalışır Ajan adware yaratıcıları ile işbirliği içinde çalışır. Size sistem durumu hakkında yanlış bilgi verecektir. Kaldırılması gereken, bilgisayarınızdaki bir enfeksiyon olduğunu söylenecektir. Bertaraf yardımcı olmak için sahte teknik destek aracı size ağır bir fiyat için bir anti-virüs programı sunar. Olmak sunulan soru güvenilir güvenlik aracı değil araçtır. Ayrıca, esas sorunu adware “Please Call Support For Windows” mesajı geride olduğunu. Uğursuz programı neden olabilir zarar toplama ve bilgi size satış tarafından. Tarama oturumları ifşa ve darknet pazarlarda satmak verileri kaydeder.

Sistem benzer enfeksiyonlar korumanıza yardımcı olan gelecekte, biz nasıl yayılır açıklayacağım. “Please Call Support For Windows” iletileri arkasında adware çeşitli teknikler dağıtılır. En yaygın donatılacak. Sinsi program yazılım başka bir parça ile birleştirilebilir. Her zamanki download freeware, shareware ve korsan uygulamaları istemcileridir. Ev sahibi belgili tanımlık adware bir bonus olarak listeler. Varsayılan seçilir. Ayarları değiştirmezseniz, gölgeli aracı sistem girmek için yeşil ışık alacak. Ne zaman yükleme yürütülmesi hüküm ve şartlarını okumak emin olun. Bütün seçenekleri göstermek için özel veya gelişmiş modu seçin.

“Please Call Support For Windows” iletileri arkasında adware spam e-posta yoluyla gibi programları dağıtmak için başka bir yolu. Enfeksiyon yükü ek gizli kalacaktır. Eklenen dosya önemli bir belge bir fatura, makbuz, önerilen bir mektup, ürün, para cezası, bir mahkeme celbi veya bir uyarı gibi acil bir mesele üzerinde açıklanır. Gönderenin adına bir varolan şirket veya kuruluş, national post, bir kurye firması, bir hükümet şube, bir kurum, bir banka, yerel polis departmanı veya Bölge Mahkemesi gibi yazabilirsiniz. Verilen e-posta güvenilirliği kanıtı için hesabınızdan gönderilmiş hesabınızı kontrol edin. Kötü amaçlı yazılım aktarmak için hızlı sürücü tarafından yüklemelerini yoludur. Bozuk bir Web sitesi almak bulaştırmak senin sistem, bu yüzden dikkatli olmak için gereken şey.

“Please Call Support For Windows” kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala “Please Call Support For Windows”–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *