Kaldır PLAY.YOURMOBILE.CLUB (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

PLAY.YOURMOBILE.CLUB kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu PLAY.YOURMOBILE.CLUB kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

PLAY.YOURMOBILE.CLUB site online gitmek her zaman görmek kötü haberdir. Sisteminizde bir adware enfeksiyon olduğunu açık bir göstergesi sayfasıdır. İlk ipucun düşünün ve bunu dikkate alın. Adware zararlıları diğer tehditler tehlikeli olmayabilir, ama onlar da zararsız değildir. Sisteminizdeki bir adware ile daha fazla ve daha fazla ve aynı zamanda zaman geçer daha agresif acı kesintiler olmak. Sorunlarınızı gibi küçük ve önemsiz başlayabilir ama belgili tanımlık adware durdurmak için tedbirler eğer onlar hem sayılar hem de önem büyüyecek.

PLAY.YOURMOBILE.CLUB sitenin görünümünü bu uyarı işareti olarak kabul ve harekete geçin. Bu kötü amaçlı yazılım teşkil riskleri yoksayarsanız, senin çıkmaz kötüleşeceğini. Kendine bir iyilik yap ve daha fazla sorunları önlemek. Orada-ecek var olmak çünkü daha fazla olduğu kesin. Bazıları geri dönüşü olmayan olup çıkmak. Olmasına ve korumak senin mahremiyet izin vermeyin. Belgili tanımlık adware ransomware için karşılaştırılamaz ve Truva atları aslında yanlış anlama. Öyle olsa bile, onu tutmak için hala riskli ve tamamen değil buna değer. Herhangi bir şekilde sizin için yararlı olacaktır.

Sadece sizin için yararlı olmayacak ama bu aslında bademcik-in baş ağrısı ve unpleasantries neden olur. Şu andan itibaren o girer zararlı tüm tarayıcılar ile sayısız reklam enjekte eder. Bu üç en popüler içerir ve sık kullanılan tarayıcılar, yani Google Chrome, Microsoft Edge ve Mozilla Firefox. Tabii ki, Safari, Opera, vb gibi diğer tarayıcılar ya güvenli değildir. Bir tek güvenilir tarayıcı kullanmak için bile yok.

Adware olduğu sürece, herhangi bir yeni bir yüklemeyi deneyebilirsiniz da kurulumdan sonra enfekte dakika olacaktır. Bu sana gerçek sorun adware, tabii anlamına gelir. O-meli var olmak uninstalled ASAP, aksi takdirde, tarayıcılar kadar çok dokunduğun her zaman sinir bozucu reklamlar içinde boğulmak devam eder. Ekranınızın tamamını tamamen reklamlar tüm şekil ve daha fazla sadece güvenilmez olan formları ile kaplıdır. Onlar-ebilmek var olmak tehlikeli. Yanlış reklamı için olur, gemide daha fazla parazit yanlışlıkla yüklemek.

Ayrıca, pay-per-click mekanizması zahmetsiz kar elde etmek için kullandıkları gibi zengin olsun crooks yardımcı olacaktır. Bu senaryoların hiçbiri hakkında mutlu olmadığını düşünüyoruz. Makinenizi zaten bu adware yüzünden acı çekiyor. Tarama deneyimi de öyle. Eğer sürekli kesintiye ve normalde web sörf önleyen gölgeli sayfalara yönlendirildi. Bir son şunu! Adware’s maskaralık tahammül yok. Nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. Neyse ki sizin için adware adet mücadele nispeten kolaydır. Özellikle detaylı Kaldır rehberimiz ile bu makalenin sonunda, davetsiz misafir hiçbir zaman kaldırmak gerekir. Ertelemek değil! Hareket. Ne kadar çabuk PC’nizi temiz, o kadar iyi!

Nasıl adware makinenizi girdiniz mi? Herhangi bir tehdit olarak, bu da sinsi Taktikler üzerinde ve tabii ki, ihmal ve acele dayanır. İçeri girmek için izniniz gerekiyor ve böylece için kabul ediyorsunuz bilmiyorum bunun için en şekillerde sorar. Örneğin, bir program üstünde senin makine, aslında bu güncelleştirme sahtedir ve enfeksiyon yüklemekte olduğunuz güncelleştirmekte olduğunuz bu inanmıyor olabilirsiniz. Ve sahte güncelleştirme yalnızca olası sızma yöntemlerden birini. Spam e-postalar, freeware, bozuk sayfalar, kötü amaçlı sosyal medya mesajları, vb. gibi daha fazla vardır. Senin makine güvenli tutmak istiyorsanız, daha dikkatli olması gerekir. İhmal vermeyin. Teyakkuz seçin. Bu parazitler uzak tutar.

PLAY.YOURMOBILE.CLUB kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan PLAY.YOURMOBILE.CLUB kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala PLAY.YOURMOBILE.CLUB–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *