Kaldır Play.eanswears.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Play.eanswears.com

Play.eanswears.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Play.eanswears.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Play.eanswears.com kötü amaçlı bir Web sitesi ve kesinlikle reklamı için güvenli ve yararlı arama motoru değil. Aslında, bir siber enfeksiyonu ile ilişkili bir sitedir. Bu bir tarayıcı korsanının yüzüdür. Sayfa aniden tüm tarayıcılar üzerinde sürerse, PC’NİZDE bir gaspçı olduğunu ve kötü haber bu biliyorum. Hava korsanı hiçbir şey ama baş ağrısı ve unpleasantries onların ana bilgisayarlarına getirmek. Nedense bu deneyim istemiyorsan, davetsiz misafir olabildiğince çabuk kurtul. Play.eanswears.com site gördüğünüzde, bir uyarı olarak al. Varlığını açığa, gaspçı’nın yoludur. Eğer sen bunu ön arayabilirsiniz. Her halükarda, bu senin ipucudur. Bir kez elini olur haşere ile uğraşmak istemiyorum. Ve o sonunda olacaktır. Her parazit zamanla gelişir. Artık korsanının, daha fazla sorun neden kalır. İzin verme. Onsuz çok daha iyi olacak.

Tarayıcılar almakla değiştirme sonra ilk şey enfeksiyon yok. Hepsini. Ayarlarında değişiklikler yapar ve senden rahatsız etmiyor. Bu sadece böyle senin iznine ihtiyacım yok çünkü. Uygun gördüğü gibi davranır. Düzeltme: crooks arkasında gördüğünüz gibi uygun. Sadece önceki ana sayfa ve tercih edilen arama motoru Play.eanswears.com site ile yerini almış görmek için bir gün favori tarayıcınızı açın. Buna razı oldu mu? No Ve henüz, bu bir gerçektir. Nasıl online gitmeye karar her zaman bu kötü amaçlı arama motoru kullanmak zorunda kalıyor. Ve tabii ki, size gösterileceğini sonuçları son derece güvenilir değildir. Sen görmek belgili tanımlık golf sahası bile tehlikeli çoğu ve bozuk olanlar dışında güvenli olanları anlatamam. Bu haşere arkasında crooks belirli sayfalara web trafiğini artırmak ve pay-per-click gelir kazanmak için bu bağlantıları kullanın. Bu linklere tıklayarak para kazanmak hackerlar yardımcı olur. Ancak, dediğimiz gibi arama sonuçları güven olmaz.

Remove Play.eanswears.com
The Play.eanswears.com Virus

Korsanının görüntülenecek güvenli bağlantı seçme rahatsız etmiyor. Yanlış bağlantısına tıklarsanız, hiçbir zaman zaten oldukça kötü sizin durumunuzda arttırılır. Daha fazla hastalık ile sıkışmış almak istiyor musunuz? Tabii ki, değil. Korsanının size atar bir şey tıklatın yok. Ama o, nasıl sörf web gerekiyordu? Ne kadar zararlı, çevrimiçi deneyiminizi kalıntıları görüyor musun? Tek bir tıklama uzakta malware are her zaman. Ve sen cant’bulmak ne sen seyir için. Ama hepsi bu değil. Gaspçı da reklamlarla tarayıcılar enjekte eder. Onları arama sonuçları olarak güvenilmez olan çok sayıda reklam oluşturmak neden onun sinir bozucu eklenti ekler. Senin browsing deneyim tüm cehennem gibi döner. Enfeksiyon tamamen kurtulmak için intrusions kurtulmak için tek yolu bu. Bu konuda yardımcı olabilirim. Tek yapmanız gereken, bu makalenin sonundaki bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve bu tehdit makinenizden temelli temiz.

Nasıl korsanının bulaştırmak? Hava korsanı hala programları ve çalışabilmesi için onlar senin sistemine girmek için senden izin alacak. Onları erişimini, onlar olamaz. Onlar sana soruyorum, ama en şekilde mümkün. Onlar Bozuk bağlantılar veya sayfaları, sahte program güncellemeleri, paketler yazılım, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, spam, doğrulanmamış download kaynak, vb gibi numaralar güveniyor. Ancak, bu yöntemlerden hiçbiri etkin olmayan işbirliği, aka, dikkatsizlik çalışmak iyi. Dediğimiz gibi enfeksiyon seni giving o içine ışık yeşil dupe hedeftir. O yüzden, ne kabul dikkatli olun. Java iken aslında güncelleştirmekte olduğunuz, bir gaspçı yüklemekte olduğunuz düşünebilirsiniz. Dikkat edin. Senin “iyi” hafifçe umurumda bile değil. Şart ve koşulları okuyun. Yükleme adımlarını atlamak yok. Gölgeli sayfaları uzak kalmak ve link/ her reklamı gördüğünüz tıklatmayın. İhmal enfeksiyonlara yol açar. Korumak senin makine dikkat gerektirir.

Play.eanswears.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Play.eanswears.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *