Kaldır Picexa Viewer virüs | Güncelleme

PUP

Picexa Viewer virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu Picexa Viewer virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Resim görüntüleme deneyimi, Picexa fonksiyonları oldukça farklı bir şekilde artıran yararlı bir araç olarak teşvik edilmektedir rağmen. Programın özelliği yüksek kaliteli yakınlaştırma seçeneği, 67 resim biçimlerini destekler ve bilgisayar hızınızı artırmak için % 70’e kadar için kaynak tüketimi azaltmak iddia ediliyor, ancak, bu hala bir potansiyel olarak istenmeyen program (yavru) olarak kabul edilir. Bu Picexa kesinlikle güvenilir olmayan ve tehlikeli kullanma hangi PC’NİZDE ihtiyacın yok demektir. Picexa zaten sanal makinenizde yüklü olduğunu öğrenirse, seni güvenlikle ilgili sorunlar bir sürü neden yeteneğine sahiptir çünkü yine de, en kısa zamanda kaldırmanız gerekir.

Picexa resmi temsilcisi Web uygulaması hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz picexa.com, var. Ana program doğrudan oradan elde etmek için karşıdan yükle düğmesini sunuyor, ancak, bu indirmek için sağlanan bağlantıyı etkin değil çünkü imkansız gibi görünüyor. Çok kullanışlı bir program, kullanıcıların bu resmi web sitesinden, indiremiyorum aslında oldukça garip görünüyor gibi akılda bu Picexa sahip yükseltilir.

Ancak, çok az Picexa için gelince endişelenmelisin tek şey bu. Download belgili tanımlık kullanma–dan onun homepage mümkün değildir aslında bu sizin bilginiz veya izniniz dışında makinenize kurulmuş olduğundan gerekir demektir. Gerçeğini kullanıcılar uygulama Kur Sihirbazı tarafından sağlanan şartlarımız okumam nedeniyle bu genellikle sistemde, yeni yazılım kurulumu sırasında olur. Bu durumda, onlar sadece acele her şeye katılıyorum ve adware sisteme farkında bile olmadan. Böylece, bilgisayarınızdaki ve dikkatli bir şekilde yeni uygulamaları yüklediğinizde onları indirmek için kaynakları açmadı her zaman çok dikkatli olmalıdır. Aksi takdirde, sistem güvenliğinizi tehlikeye.

Yukarıda belirtilen verdiği sözleri dışında Picexa PC hızını artırmak gerekiyor. Gerçeğini varolduğunda sistemdeki program işlemleri arka planda iken bilgisayarın açık olduğundan ve enerjisini çok alır çalışır nedeniyle ancak, bu kesinlikle olmayacak. Bu kesinlikle neden olur rahatsızlık ve çok önce gerçek sorunun ne olduğunun farkında için devam edebilirsiniz.

herhangi bir değişiklik sisteminizin davranış görürseniz, sorun hayal edebileceğinden çok daha ciddi olabilir çünkü sen kesinlikle onları en kısa zamanda, neden nedenini bulmak gerektiğini unutmayın. Aynı zamanda, sen Picexa, bilgisayarınızda izniniz olmadan Internet’e bağlanmak ve kötü amaçlı yazılım sisteminize yüklemek için onun yetenek nedeniyle saklamanız gerekir değil. Sanal makinenizde yüklü sonra kötü amaçlı yazılım çeşitli teknik sorunlara neden olabilir ve ciddi kişisel güvenliğinizi tehdit.

Güvenilir olmayan Web sitelerine, güvenliği aşılan dosyaları tarama oturumları yeniden yönlendirildi diye bazı bilgisayar enfeksiyonlar virtual machine sızmayı başarmış çok muhtemeldir. Sonuç olarak, enfeksiyonlar sisteme gizli olabilir ve bazı siber suçlular PC’nizi erişebilir ve hassas verileri çalmak izin verebilirsiniz. Bu olursa, herhangi bir tehdit ve virüs sisteminden tamamen silmek ve çalınmasını, kişisel verilerinizi korumak için tek yol olduğunu bir otomatik güvenlik programı kullanmak için. Bunu kullanarak, tüm gizli enfeksiyonlar yer ve hemen silinir.

Picexa–dan senin bilgisayar el ile veya otomatik olarak silinebilir. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

Picexa Viewer virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Picexa Viewer virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *