Kaldır Performanceonclick.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Kötü amaçlı yazılım araştırmacılar rapor Performanceonclick.com Web sitesi varlığını bir işareti olduğunu o adware bilgisayarınızda gizlice başardı. Bu zararlı parazit senin perde hangi sitede ziyaret ettiğiniz sel birden çok reklam için sorumludur. Açılır pencereler, metin, afiş, uyarı iletileri yanıp sönen-olursa olsun kaç kez ‘x’ tıklayın onları kapatma düğmesini yükseltilen bu içeriğin kaçış yok. Onlar sadece reappearing tutmak, cehenneme tarama yapma. Ama daha fazla.

Yakında reklam garip çekici olduğunu fark edeceksiniz. Adware online aktivite izleme ve gözatma geçmişinizi, alışkanlıkları ve arama sorguları gibi web veri toplama yeteneğine sahip olmasıdır. Daha fazla kullanıcı tarafından tıkladım olasılığı çok reklamlar zaten elde edilen verilere göre özelleştirmek için parazit yardımcı olur bu yana bu tip bir bilgi değerlidir. Adware’nın temel amacı gelir pay-per-click şeması üzerinden kazandırmaktır. Şey, bunu başarmak için sürekli daha sonra browserâ €™ s toplam damage götürecek reklam sayısını artırmak zorunda kalacak.

Adware yaygın olarak spam e-postalar, sahte güncelleştirmeleri, yazılım demetleri, torrent dosyaları ve şüpheli bağlantıları ve reklamlar gizleniyor. Hacker kullanıcının saflık ve ihmal onları kandırmak için güveniyor. Eğer yakın ilgi ödemek ne online’ı tıklatın, açık bir potansiyel siber enfeksiyondan yönlendirmek yapabileceksiniz. Aceleci ve dikkatli değil iseniz, hiç şüphesiz düz siber suçlunun tuzağa düşeceğiz. Satır aralarını okumak ve iki kez’ı tıklatmadan önce düşünüyorum. O adware üstünde senin PC davetsiz gizlice cant bilmek istiyorum. Bunu yapmak için izniniz gerekiyor.

Oftentimes, kullanıcılar bilmeden bir özgür yazılım paketi ile birlikte kötü amaçlı yazılımı yükleyin. Onlar hızlı bir kurulum için tercih ettik çünkü. Programları ile birlikte otomatik olarak yüklenen dahil, herhangi bir bonus içerik görmek mümkün olmayacaktır bu hata yaparak istediğiniz. Malware genellikle çok fark edebilmek için isteğe bağlı yükleme gizlenmiş bulunabilir ve başarıyla kaldır, bunu daha önce yanlışlıkla yüklenen Custom/ Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda seçmeniz gerekiyor.

Adware, saldırı sadece tarayıcılara sınırlar. Bu yüzden çoğu kullanıcı gerçek bir virüs olmasını dikkate almaz. Ama hiç kuşkunuz olmasın. O zararsız değil. Aslında, ciddi tarayıcınıza, seni kullanmak mümkün değil varlık amacı zarar yeteneğine sahiptir. Gördün mü, üstünde senin bilgisayar, kalmak izin daha fazla zaman daha fazla hasar parazit yapmak mümkün olacak. Oluşturulan reklam sayısı tarayıcınızın düzgün çalışmamaya kadar büyümeye devam edecektir.

Sürekli çöküyor, ahşap kaplama ve yavaş internet bazı adware Bilgisayarınızı katılımsız tutmanın en yaygın sonuçları. Ama en kötü henüz gelir sağlamaktır. Eğer buna karşı hareket değil, kişisel ve finansal verilerinizi tehlikeye. Bu hackerlar kolayca durumunuzu yararlanmak ve gibi hassas bilgileri üzerinde ellerini almak anlamına gelir ama bunlarla sınırlı olmamak kredi kartı numaraları, banka hesapları, parola, oturum açma kimliği, vb. Bir güvenli ve özel çevrimiçi varlık için dönmek için hemen bu kötü reklam yazılımı bilgisayarınızdan kaldırmak gerekir! Bu görevi size yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken şey sadece bizim talimatları uygulayın.

Performanceonclick.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Performanceonclick.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *