Kaldır Pcontentdelivery.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Sen hiç Pcontentdelivery.info yönlendirildi? Bu Web tarayıcınızda adware enfeksiyon nedeniyle görünür. Ayrıca ‘Powered by Pcontentdelivery.info’ ya da “Pcontentdelivery.info tarafından getirilen size” farklı reklamlar ile bombardıman. Eğer onlar değil sayfaları korumak için kurşun bu kötü amaçlı yazılımlar yalnızca kaç reklam hakkında o-ebilmek üretmek, umurunda bilmeli. Söyleniyor, orada hayır nereye böyle promosyonlar için yeniden yönlendirme bilmenin yolu olduğunu. Ve büyük miktarda sponsorlu içerik nedeniyle tarayıcı normal bir online aktivite var zorlaştırır yapamaz-e doğru koşmak hakkindayla,-ecek var olmak.

Adware’nın temel amacı onun yaratıcıları ve pay-per-click yöntemi ile teşvik edeceklerdir sayfaları için gelir yaratmaktır. Ve misyonunu başarılı olduğundan emin olmak için bu web eylemlerinizi casus. Ziyaret ettiğiniz her sayfa, arama motoruna yazdığınız her kelime her şeyi. Böylece Kullanıcı ve daha fazlası için bu nedenle, daha çekici gösterilen reklam özelleştirmek için sağlar beri parazit için bu bilgi değerlidir tıklandığında için büyük olasılıkla.

Merak etme, kesmek olsun değil. Adware gelişmiş değil. İzin verirsen senin aygıt erişim elde edebilirsiniz tek yoludur. Evet, dogru. Bu kabus kendiniz getirdi. Bilinçli olarak tabii ki. Birçok kullanıcı bilmeden tehlikeli parazitler üstünde onların bilgisayar, farkında bile olmadan yükleyin. Bu kez onlar hızlı kurulum modu altında yükleme ve böylece gizli herhangi bir ek yazılım otomatik olarak Bilgisayarlarında yüklü oluşur.

Bunun olmayacağından emin olmak için yükleme bir Advanced/ özel türü seçme öneririz. Önerimiz, gizli herhangi bir bonus içerik takip ederek dışarı-in tercih etmeniz için görünür olacak. Adware da yolunda, bilgisayarınızda ekler and/ veya yürütülebilir dosyaları gibi sahte güncelleştirmeleri ve torrent dosyaları içeren spam e-posta mesajları gizlice. Bilmeden bu parazit bilgisayarınıza sızmaya izin vermek için sadece tek bir tıklama alır. Bir görünüşte güvenilir reklam veya bağlantıyı tıklatıyorsunuz ama gerçekte, kötü amaçlı bir tuzağa düşüyor düşünebilirsiniz.

Bu adware ile gelen tehlike göz ardı etmeyin! Bu kategoride bir parazit bir şey ama zararsızdır. Aksiyon, kötü durumunuza alarak uzun sen gecikme elde edeceksiniz. Zaman geçtikçe, bu adware daha Agresif alırsınız. Sadece, zamanla, bu tehdit kurtulmak yok Eğer tarama geçmişi ve arama sorguları yalnızca özel bilgilerin maruz olmayacaktır değil ama.

Hırsızlar ellerini hassas verileri gibi ancak bunlarla sınırlı olmaksızın şifreleri, kredi kartı numaraları, banka hesap kimlik bilgileri, IP adresleri, almak için bu fırsatı yararlanmak oturum açma kimliği, vb. İyi haber ise, online güvenliğinizi ve gizliliğinizi koruyabilirsiniz. En kısa zamanda varlığını fark Pcontentdelivery.info reklam yazılımını bilgisayarınızdan kaldırmak için tek yapmanız gereken. Onun kaldırma gecikme yok! Ne kadar çabuk size, daha iyi at gitsin!

Pcontentdelivery.info kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Pcontentdelivery.info kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Pcontentdelivery.info–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *