Kaldır Pbf6.pcontentdelivery.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Pbf6.pcontentdelivery.info adware ile ilgili bir Web sitesi olduğunu. Web tarayıcınızı her açtığınızda sayfanın üstünde senin perde haşhaş tutar, bu bir pis adware parazit bir yere bilgisayarınızda pusuda anlamına gelir. Görev mi? Reklam görüntüleme tarayıcılar çevirmek makineleri. Hiçbir app için etkisi-bağışıklık olduğunu Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, Microsoft Edge, Internet Explorer. Bilgisayarınızdaki varolan her tarayıcı asıl olayın asalağın kontrol altında olacak. İşgalden sonra kısa bir süre, bu kötü amaçlı yazılımlar kesiliyormuş değil sağlamak için gerekli her türlü değişiklikler gerçekleştirecek.

Parazit senin örümcek ağı kaş, ‘yuva’ diyor andan itibaren o-ecek başlamak-casusluk. Ziyaret ettiğiniz her sayfa, her kelimeyi her web alışkanlık arama kutusuna yazdığınız izlenecektir. Toplanan veriler iyi kullanmak koymak-adware bu ekran ile sel olacak görüntülenen reklamları özelleştirmek için kullanır. İşin aslı, bu tür bir kötü amaçlı yazılım teşvik edeceklerdir sayfaları doğrulamak için programlanmış değil. Bu söyleniyor, bu tür reklamları tıklarsanız size güvenli bir Web sitesine yönlendirildi ki hiçbir garantisi yoktur. Ayrıca, sen-ebilmek değil bile beklediğiniz site yönlendirildi.

Bu size bilmeden tehlikeli yazılım, reklam yazılımı gibi bilgisayarınızı bulaştırmak için sadece tek bir tıklama alır. Bu parazit değil olarak gelişmiş ve bilgisayarınız cant kesmek. Erişim elde etmek için tek yolu senin aygıt giriş için izin verirsen bu. Kötü zararlıları kurbanın PC’de gizlice için çeşitli hileler, fark edilmeden adware aile kullan. Kötü amaçlı yazılım bu tip spam e-posta mesajları, sahte güncelleştirmeleri, freeware, sel eğe, virüslü bağlantıları ve reklamlar, gizlemek için bilinen vb

hacker kullanıcının saflık ve acele güveniyor. Kullanıcıları kez gördükleri bu kadar düşünce vermeden ilk şey tıklayın çok hızlı oldukları için onlar crooks için kolay bir hedef haline. Online ihmalkar ve dikkatsiz olması, sık sık sorun neden. İki kez gölgeli bir reklamı tıklamadan önce güvenilir ve düşünmek Web sayfalarını ziyaret edin. Ayrıca, spam e-postaları uzak kalmak öneririz. Şüpheli iletileri alırsanız, onları silmek için akıllıca olur. Özellikle ekler veya yürütülebilir dosyaları içeriyorsa, açmayın. Ne zaman elde edilebilir, advanced/ özel kurulum modu altında yazılım yükleyin.

Adware kez hafife kötü amaçlı yazılım türüdür. Birçok kullanıcı sorun kaderine mi terk böylece reklamlar çok sayıda bilgisayarlarına, herhangi bir zarar yapamam inanıyorum. Bu sorun karşı eyleme değil kaçınılmaz olarak sadece web tarayıcısıyla aynı internet hızı ile pek çok sorun için yol açacaktır. Internet bağlantınızın hızı düşmüştür, tarayıcınızın kalmış tutar ve bile düzenli olarak çökmesini fark etmeye başlayacağız. Uygulama yolunda atılan tüm ağır reklamları ile devam edemez çünkü.

Dahası, online gizliliğinizi tehlikeye ve duyarlı veri gibi alabilirsiniz ama oturum açma kimliği, parola, banka hesapları, kredi kartı numaraları için sınırlı değildir, IP adreslerini vb. kolayca düşebilir crooks eline. O zaman, onlar kar için sorgulanabilir diğer üçüncü tarafların bu bilgileri paylaşabilirsiniz. Bu senin de başına gelmesini istemiyorsun, değil mi? Tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve güvenli bir çevrimiçi varlığını dönmek için tamir edilemeyecek hasar yapmak mümkün olmadan Pbf6.pcontentdelivery.info reshuffles için sorumlu parazit kaldırmanız gerekir.

Pbf6.pcontentdelivery.info kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Pbf6.pcontentdelivery.info kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Pbf6.pcontentdelivery.info–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *