Kaldır Panda Viewer virüs | Güncelleme

PUP

Panda Viewer kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Panda Viewer kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Panda Viewer yararlı bir uygulama değildir. Evet, onun adı sevimli ses yok ama kendinizi onun tarafından aldatmasın izin vermeyin. Panda Viewer a potansiyel unwanted bilgisayar programı hangi yüzüne yalan söylüyor. Belgili tanımlık yarar çeşitli grafik roman okumak yardımcı olan ücretsiz bir araç bildirilir. Bu bir yalandır. İlk olarak, yavru fok ücretsiz değil. Evet, sana bunun için para ödemek değil, ama kesinlikle gizlilik ve konforu ile ödeme. İkinci olarak, grafik roman okumak izin vermez. Ne demek. Ne online faaliyetleri bir kabus içine açmaktır.

Neyse ki sizin için biz çok geç olmadan bu davetsiz misafir kaldırmanıza yardımcı olabilir. Henüz, derhal hareket etmek gerekir. Uzun süre gemide zararlı kalır, kötü senin çıkmaz alır. Doğru olanı yapmak ve enfeksiyon hemen kurtulmak. Ne kadar çabuk gitti, sen ve senin makine için daha iyi. Gecikme yok. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Gemide yavru ile hiçbir şey aynı değil. Çevrimiçi deneyiminizi aynı şey değil. Her zaman senin tarayıcılardan birini açık, şüpheli sitelere yönlendirildi. Ayrıca, ek sekmeler her zaman açın. Her online video izlemek için alışılmadık uzun reklam sonları duraklatıldı. Ekranınızın tamamını her geçen gün daha fazla olmak reklam ile kaplıdır. Reklamlar günlük bazda bir çığ ile başa çıkmak zorunda kalıyor.

Açılır pencereler, reklam, her türlü fırsatlar, Kuponlar, en uygun fiyatlarla, video reklamlar vb. her zaman tüm ekranınızın kapsayan olacaktır. Bu koşullar ile çalışabilir miyim? Biz çok şüphe sürekli içerdiği yönlendirmeler ve asla-durdurma reklam sel ile yapılmış her türlü iş alabilir. Ama daha fazla. Adware’s maskaralık sadece rahatsız etmeyin. Onlar için tehlike ortaya çıkarmak.

Gördün mü, çok sayıda bu reklamları sponsor olmaz. Bunun ne anlama geldiğini, sağ biliyor musun? Hırsızlar onları kar elde edebilir bu yüzden belirli sayfalara Web trafik oluşturmak için kullanın. Ve kendi kar sadece sizin pahasına. Bu nedenle her zaman bir reklamı tıkladığınızda hackerlar kendi ceplerini doldurmak yardımcı onlar pay-per-click mekanizma kullanıyor. Ve süreç içinde daha fazla enfeksiyonları ile senin kendi makine doldurma o riski en kötüsü.

En-in belgili tanımlık ads sadece tek bir tıklama size saldıran uzak olan diğer tehditler gizlemek. Sen-ebilmek bulmak hiçbir zaman parazitler ile trimming PC. Ve bu kaç olursa ölümün mavi ekranı görüntülenmeden önce bu son olacak? Bir tehdit üstesinden gelebilirsiniz ama 5 10… Pek değil. Bu riski almak istemiyorum. Bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve PC’nizi tamamen temiz. Eğer yapmazsan, er ya da daha sonra pişman olursunuz.

Nasıl Panda Viewer ile gemide düştün? Eğer kendinizi download değil, nasıl girdiniz mi? Basit, zararlı seni içeri girmek için izin vererek içine oyuna getirdi. Bu enfeksiyonlar ne olduğunu. Freeware demetleri, sahte güncelleştirmeleri, e-posta e-postalar ve sizin izniniz aramaya bozuk bağlantıları gibi aldatıcı taktikler için gelirler. Dikkatsiz ve kulak asmayın, farkında olmadan verdin. Java güncelleştirmekte olduğunuz düşünürken, örneğin, eğer bir malware bunun yerine var olmak installing.

Her zaman EULA’yı kabul etmeden önce okuyun. Bazı yanıltıcı yan tümceleri içerebilir gibi yazıları atlama. ‘İleri”kör inanç’tıklayarak hakkında unut. Bu enfeksiyonlara yol açar. Kendini daha da kolay bir hedef ihmalkar davranarak yapmayın.

Panda Viewer kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Panda Viewer bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *