Kaldır Package Tracker Pro (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Package Tracker Pro kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Package Tracker Pro kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Package Tracker Pro dünyanın her yerinden çeşitli saldırılarda rapor kötü amaçlı bir programdır. Zararlı bir tarayıcı korsanının enfeksiyon sınıflandırılır ve tehlikeli. Sisteminizde görmek kötü bir şey. Çok kötü. Kaçırmak için hoş kiracı çıkarma. Onlar korkunç vardır. Package Tracker Pro bir istisna değildir. Aslında bu daha gelişmiş ve hangi otomatik olarak gelişmiş olan yeni geliştirilmiş bile anlamına gelir daha tehlikeli yapar. Tabii ki, ilk fırsatta makinenizden kaldırmak için elinden gelenin en iyisini yapmalısınız.

Pest uçakta fark sonra tereddüt etmeyin. Nerede saklandığını bulmak ve keşif silin. Kalmasına izin verirsen, büyük bir karmaşa oluşturacağını unutmayın. Bazı neden hasar bile geri dönüşü olmayan olup çıkmak. Soru şu ki, tembel tembel Package Tracker Pro oturmak senin makine yok ediyor, ya da kendi eline almak ve kendinizi ve bilgisayarınızı korumak için gidiyorsun gidiyorsun? Sen cevap ikinci seçenek daha farklı ise, önceliklerini yeniden gözden geçirmek gerekir. Package Tracker Pro tehlikeli bir parazit ve sisteminizde herhangi bir yeri vardır.

En kısa zamanda korsanının içinde sürünerek, tüm tarayıcı deneyimini değiştiriyor. Zararlı onun sinir bozucu uzantısı ekleyerek, Google Chrome tarayıcının ele geçirilmesini. Şu andan itibaren artık yetkili siz misiniz. Sizce bir önemi yok. Crooks şimdi kontrol altındayız. Gaspçı, tarayıcı ayarlarınızda çeşitli tamamen yetkisiz değişiklik yapmadan başlar ve ne olursa olsun sen bunları geri değiştiremezsiniz.

Örneğin, zararlı tercih ettiğiniz ana sayfası ve arama motorunu kendi etki ile değiştirir. Ayrıca ek sekme açılır ve çevrimiçi olduğunuzda gölgeli sayfalara yönlendirir. Bunun dışında gaspçı da ekran reklamları ton ile basar.

Bu mu senin örümcek ağı dalga köpüğü için tüm ne hayal bile. Bu yıkan. Çelik gibi sinirlere sahip ve bir şekilde bu maskaralık tolere edebiliyoruz bile, ama birşey ile koyamazsınız. Package Tracker Pro üzerinde casusluk tarafından gizliliğinizi tehlikeye atıyor. Zararlı tarayıcınızın casusluk bir aygıt olarak kullanır. Her şey sizin izler ve -ebilmek bulmak tüm değerli verileri toplar. Daha da kötüsü nedir, korsanının hackerlar arkasında bu kayıtları her şeyi paylaşır. Kişisel bilgilerinizi erişimleri ve onlar-ebilmek kullanma onları ne için uygun gördükleri.

Bu ne kadar tehlikeli açıklamak gerek yoktur, orada? Kolayca, finansal bir aldatmaca ya da bile bir kimlik hırsızlığı kurbanı. Kendine bir iyilik yap ve çok geç olmadan korsanının sisteminizden kaldırın. Bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu kullanın ve davetsiz misafir şimdi kurtulun!

Nasıl Package Tracker Pro dağıtılmış? Bu parazit için yok bir tek infiltrasyon yöntemi vardır. Bunun üzerine çeşitli Taktikler dayanır. Örneğin, iyi eski e-posta mesajları ve kötü niyetli ekler. Sayfaları ve siteleri malware tam yol bağlantıları bozulmuş. Sahte program ya da sistem güncellemeleri. Freeware/ shareware demetleri. Kötü amaçlı sosyal medya mesaj, vb. Ancak, bu teknikleri hiçbiri etkin olmayan işbirliği olmadan çalışmak yeterince iyi değil.

Kötü amaçlı bir reklam tıklayın don’t Eğer, örneğin, bir sayfaya, enfeksiyon ile trimming yönlendirileceksiniz yok. Ancak’ı tıklatırsanız, kötü amaçlı yazılım olsun. Yani, aslında tarafından etkin olmayan işbirliği anlamına dikkatsizlik ‘s. İhmalkar dikkatimi üzerinde tıklatın ve için kabul etmeyin. Kendi bilgisayarınızı korumak değil, hiç kimse olacaktır.

Package Tracker Pro kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Package Tracker Pro–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *