Kaldır Onlinevideoconverter virüs | Güncelleme

PUP

Onlinevideoconverter videoları dönüştürmek sağlar yasal bir program biliyor olabilir. Bu hizmet-ebilmek var olmak online (resmi sitesinden) her ikisi de kullanılan ve bir ayrı tarayıcı uzantısı olarak. App uzun bir süre için yaklaşık edilmiş, ancak görünüşe göre bunun gerçekten gizli bir iş artık işin içinde. Bu yüzden bir yavru (potansiyel olarak istenmeyen Program) sınıflandırılır. Ama seni aptal adı izin vermeyin. Bu konuda potansiyel bir şey yoktur. Bir kere bu uygulaması ile meşgul, bu tarayıcı alıp bir reklam görüntüleme aracı devam edecek.

Daha fazla tıklama de teşvik daha iyi o-ecek yapmak arkasında kesmek için ve sayfaları için kar, oluşturulan reklamlar olun. Ama sen onun tuzağına düşerek sadece rahatsız edici reklam saldırı riskini. Sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi tehlikeye attın. Nasıl parazit onun reklamlar çok cazip kılan dikkat ettiniz mi? Onları–dan senin kaş çaldı gözatma geçmişi ve arama sonuçlarına göre özelleştirerek.

Yavru fok indirmek veya kendi online formu kullandığınızda bilgisayarınıza girmeye bilinen iken, başka araçlar tarafından fark edilmeden geçirebilir. Kötü amaçlı uzantısı spam e-postalar, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, sel, yazılım demetleri, güncelleştirme isteklerini ve şüpheli bağlantıları ve reklamlar pusuda için bulunabilir.

Bu siber haşere ile fark edilmeden gizlice değil, ne yakın dikkat gerekir emin olmak için bilgisayarınızda yaptığınız. Sen düzgün fark için başkalarına açık değildir herhangi bir ek yazılım olup olmadığını görebilmek için mümkün olduğunda, bir Custom/ Gelişmiş yükleme için tercih. Herhangi bir isteğe bağlı yüklemesi varsa, onları seçimini kaldırmak gerekir. Daha sık sık–dan değil, böyle bonus içerik aslında malware kılık olduğunu.

Onlinevideoconverter çok sinir bozucu bir parazit. Bu çok müdahaleci ve sen sürekli birden çok reklam görüntülemek için çalışmanızı kesintiye tarafından normal tarayıcı deneyimi sahip olmasını önler. Dahası, bu kötü amaçlı yazılım korsanları gibi değerli bilgiler elde etmek için bir fırsat verir ama banka hesapları, kredi kartı numaraları, oturum açma kimliği, parola, IP adresleri ve web veri–dan senin kaş sınırlı değildir. Bir kez onlar şüpheli diğer üçüncü şahıslarla paylaşır bu gibi bilgileri onlara iyi bir kar getirebilir.

Üstünde senin PC, parazit kalmak izin daha fazla zaman durumun daha kötüye gider. Gördün mü, reklamların sayısı tarayıcınızın bir sorun olmaya başlayana kadar büyümeye devam edecektir. Er ya da geç tüm terfi içeriği görüntüleme tutmak mümkün olmayacaktır ve çökmesine başlayacaktır. Kalmış ve yavaş internet hızı bu kötü amaçlı cyber enfeksiyon belirtileri arasında bulunmaktadır. Çevrimiçi gizliliğinizi korumak ve daha fazla zarar önlemek için en kısa zamanda bu yavru kaldırmanız gerekir.

Onlinevideoconverter virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Onlinevideoconverter virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *