Kaldır Onlinesurveysnow.win (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Onlinesurveysnow.win

Onlinesurveysnow.win kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Onlinesurveysnow.win kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Onlinesurveysnow.win yalancı, hilekar sayfasıdır. Eğer sen görmek o her zaman üstünde senin perde, başın belada. Site birkaç dakika bir anketi doldurmak için zaman alırsan, bir ödül kazanacak iddia ediyor. Büyük ihtimalle, bir akıllı telefon, laptop ya da Bitcoin bile para ödeme yapabilirsiniz. Bu iyi, değil mi? Gerçek olsaydı, ki değil. Bu bir yalandır. Ne bu site bir saniye bile söyler inanmıyorum.

Tuzağa düşmek değil. Herhangi bir fiyat kazanamayacaksın. Bir anket doldurmak dışında hiçbir şey alamazsın. Onlinesurveysnow.win sana yalan söylüyor. Bu sayfa kötü haber bir habercisi olduğunu. Aslında, bir yere üstünde senin PC bir siber enfeksiyonu olduğunu açık göstergesidir. Bir adware parazit. Bildiğiniz gibi adware enfeksiyonlar adettir. Onlar hiçbir şey irritasyon, baş ağrısı ve zahmetli getirmek. Hilekar Page’in gösteren bir uyarı olarak al ve bunu dikkate alın. Bir kez sen yer için adware’nın saklandığı yer aramaya başlamak ve keşif silin. Ne kadar çabuk bu veba, daha iyi sistem ve sen kurtul.

Bir kere enfeksiyon sistem girer, pisliği verme başlar. Tarama deneyimi bir kabusa dönüşür. Aniden, internette aramaya karar zaman kesintiler acı başlatın. Örneğin, Onlinesurveysnow.win site online gölge olur. Yok ondan vardır. Her zaman ne zaman sen açık a yeni etiket, vb, çevrimiçiyken seni karşılamak için orada. Ayrıca kendisine yönlendirildi ve gölgeli diğer sayfaları non-stop. Ama daha fazla. Reklam yazılımını da ekranınızın tamamını kapsayan sinir bozucu, onaylanmamış reklam ton ile gömer. Hackerlar sen pay-per-click mekanizması için kullanırlar. Eğer sen tıkırtı, onlar para. Bu kadar basit. Ama aynı zamanda, tıklarsanız, sisteminizde daha istenmeyen kötü amaçlı yazılım yüklemek.

Remove Onlinesurveysnow.win
The Onlinesurveysnow.win Virus

Dediğimiz gibi reklamların doğrulanmadı. Bunların çoğu bozuk ve onlar da sayfaları enfeksiyon tam yol veya enfeksiyonları kendilerini gizlemek. Her iki durumda da sana senin durumun daha da kötüye zaten virüslü, bilgisayarınıza daha fazla parazit izin vererek gelir. Reklamları engellemek için elinden geleni yap. Adware tamamen kaldırana kadar reklam kendinizi dizginlemek sayısız ve her yerde, olduğu gibi bu neredeyse imkansız olduğu. Sadece sildiğinizde, reklam ortadan kalkar. Senin çıkmaz daha da kötüye istemiyorsan o zamana kadar bir şey üzerinde tıklatmayın. Olduğu gibi bilgisayarınızı düşük performans. Yavaş, çöker ve donuyor, o yeniden doğmuş gibi hiçbir belirgin nedenle, uygulamalarınızı başarısız yüklemek için vb. Ne olacağını hayal daha fazla zararlıları ile bulaşmışsa. Bunun olmasına izin vermeyin. Adware kurtulmak ve bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Ama ertelemek değil. Sürekli malware riske maruz kalır. Şimdi harekete geçin!

Nasıl adware girdiniz mi? Onlinesurveysnow.win ortaya çıktı çünkü belgili tanımlık adware seni zorladı ama enfeksiyon kendini içeri nasıl girdin? En sık kullanılan infiltrasyon tekniklerden birini freeware donatılacak denir. Uzakta-in örümcek ağı download programları yüklediğinizde çok dikkat. İle kabul ediyorsunuz dikkat. Onlar tamamen karşı olan bazı yanıltıcı yan tümceleri gizlemek gibi şartlar ve Conditions/ EULA’yı atlamayın. Makinenizi girmek üzere olan herhangi bir ek olarak ekli apps olup olmadığını görmek izin gibi Ayrıca, temel olanlar yerine Gelişmiş ayarları seçebilirler. Varsa, hepsini seçimini kaldırın. Genellikle, kötü niyetli olduklarını. Korumak senin PC. Fazladan dikkat uzun bir yol gidiyor.

Onlinesurveysnow.win kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Onlinesurveysnow.win–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *