Kaldır OnlineGuard virüs | Güncelleme

PUP
Remove OnlineGuard

OnlineGuard kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu OnlineGuard kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

OnlineGuard bilgisayar kullanıcılarının sistemlerini herhangi bir Internet tabanlı enfeksiyonlara karşı korumak için söz bir programdır. Yine de, bu özellikle dikkate alınarak uygulama bir potansiyel olarak istenmeyen ve reklam destekli programı olarak sınıflandırılmış aslında mümkün değil pratik. Akılda bu sınıflandırma sahip, bunu bilmen gerekir OnlineGuard OnlineGuard yanı sıra, onların yolu inç

engelleme yerine sisteminize çeşitli tehditler çekmek için sel web tarayıcınızı kullanarak hangi-ecek ticari reklam tonlarını daha muhtemeldir kesinlikle size günlük tarama oturumları rahatsız. Tüm anılan üzerinde bağlı olarak, herhangi bir dikkate almadan PC’nizden OnlineGuard kaldırmalısınız.

OnlineGuard genellikle bilgisayarınızın üçüncü taraf paylaşım sitelerinde duyurulan diğer bazı ücretsiz programlar yardımıyla infiltratlar. Bu program için yükleme ek yazılım olarak sunulan diğer ücretsiz uygulamalar bir grup ile paketlenmiştir. Bu nedenle, asla çok dikkatli bir şekilde Kurulum Sihirbazı tarafından sağlanan bilgileri okumak unutmak asla. Bu şekilde ek olarak sunulan uygulamalar tercih fırsatına sahip. Bu seçenek atlarsanız, bir avuç işe yaramaz programlar yüklenir OnlineGuard, dahil olmak üzere makinenizde hangi sorunlarına neden olabilecek seni güvenlikle ilgili.

Remove OnlineGuard
The OnlineGuard Virus

İçinde durumda OnlineGuard zaten üstünde senin PC, online performansınızı mevcut ve yavaş Internet bağlantısı önemli ölçüde. Ancak, hatta daha da kötüsü bu güvenlik aracı olması gerekiyordu OnlineGuard olarak gerçek şu ki, sen, bilgisayarınızda belirli tehditleri olduğunu iddia eden sahte tarama sonuçları ile sağlanabilir.

Yine de, asıl sorun OnlineGuard tarafından oluşturulan reklam bilinmeyen ve cyber crooks de içerebilir programın bağlı kuruluşlar için ait olabilir olduğunu. Etkileşim Eğer bu nedenle, sağlanan reklam herhangi bir malware ile bilgisayarınıza bulaşmasını neden olabilir. Bunu olmasını önlemek için seni daha iyi–dan senin sistem OnlineGuard hemen kaldırmak.

Neyse ki, OnlineGuard kaldırma işleminin hiç de zor değil. Program el ile veya otomatik olarak kaldırılmış olabilir. El ile kaldırmayı tercih ediyorsanız, sağlanan yönergeleri feryat takip edebilirsiniz. Bile bu işlemi tamamladıktan sonra yine de, üzerinde varolan diğer tehdit yok olduğundan emin olmak için bir tam tarama gitmen gerekiyor. Bu tür tehditleri algıladıysa, antimalware program onları tamamen siler ve sisteminizi zararlı yazılımlara karşı gelecekte korumak.

OnlineGuard kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala OnlineGuard bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *