Kaldır Olpair.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Olpair.com hangi görünümünü çığlık atıyor sorun gölgeli bir Web sitesidir. Sürekli bu sayfasına yönlendiriliyorsunuz, bu bir yere üstünde senin PC bir kötü adware parazit pusuda anlamına gelir. Misyonunu tüm varolan tarayıcılar bilgisayarınızda reklam görüntüleme açmaktır araçları. Bu kötü amaçlı yazılımlar her türlü web tarayıcısı – Firefox, Chrome, Opera, Safari, kenar ve Explorer bulaşmasını yeteneğine sahiptir.

Web app açtıktan sonra ekran reklam – pop-up’lar, metin, afiş ve mesajları ve uyarılar yanıp sönen çeşitli her türlü ile sular altında alırsınız. Çoğu zaman, reklamları çekici özel fırsatlar, kuponlar, özel indirimler ve şok edici iyi teklif teşvik edeceklerdir. Ama bu terfi içeriği ile sorun şu ki, onların kaynak doğrulanmadı. Asıl olayın asalağın tek görev nerede kullanıcıya yönlendir bakımı olmadan mümkün olduğunca çok sayıda reklam sağlamaktır.

Kendine bir görünüşte güvenilir reklam tarafından kandırdın bir şey ise seni bir şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf Web sitesine yönlendirildi bu bir olasılık. Bu getting senin bilgisayar ile tehlikeli kötü amaçlı yazılım bulaşmış yanı sıra kişisel bilgilerinizi çalmak isteyen kesmek için bir arka kapı açma neden olabilir.

Tek PC sızmaya Olpair.com adware için erişim için teslim Eğer yoludur. Parazit aygıtınıza kesmek olamaz. Bu kadar gelişmiş. Çoğu zaman, kullanıcılar bilgisayarlarında bilmeden kötü amaçlı yazılım yükleyin. Bu olur ne tıklayın için yakın dikkat etme üzerinde. Bir şey web tarama sırasında acele etmeyelim. İyice okumak için zaman şartlar ve koşullar almak.

Adware sadece bir Custom/ Gelişmiş yükleme için tercih durumunda görünür ek yazılım olarak yazılım demetleri gizlemek için bilinir. Kur Sihirbazı’nda hızlı mod seçeneğini belirlerseniz, sahte uygulama otomatik olarak, aygıtınızda yüklü. Hackerlar hile yaptığınız şu onların tuzağına düşmek için kullanın. Dikkatli olmak gerekir. İhmal ne kez belaya Kullanıcı gets olduğunu. Körü körüne bilgisayarınızdaki bir programla güncelleştirmenize olanak çağrısı rasgele bir pop-up güvenmek kötü bir fikirdir. Bunun yerine, yalnızca resmi ve lisanslı kaynakları yazılım güncelleştirmeleri için güveniyor.

Adware online durum toplam bir ihlaldir. Parazit gibi kişisel verilerin kolay erişim elde edebilirsiniz ama geçmişi, arama sorguları, şifreleri, kredi kartı numaraları, IP adresleri, vb tarama için sınırlı değildir. Bu tür hassas bilgiler üçüncü taraflara satmak için toplamak crooks, çok değerlidir. Ama hepsi bu değil. Parazit tarafından her gün oluşturulur ağır reklam nedeniyle, tarayıcınızın yakında düzgün çalışması için zorluk yaşayacaksınız.

Bu gecikme, crash ve günlük olarak dondurmak başlar fark edeceksiniz. Hatta internet hızınıza kötü amaçlı enfeksiyondan yaşayacaktır. Bu kötü parazit kaldırılması, tek çözümdür. Zaman kaybetmeyin. Bu adware algılama hem fırsat ciddi zarar yapmak önce buna karşı hareket etmek gerekir. Aşağıdaki talimatlar Olpair.com adware başarıyla kurtulmak için yardımcı olur.

Olpair.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Olpair.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *