Kaldır Notification-browser.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Tehlikeli bir adware bilgisayarınızda pusuda. Notification-browser.com Web sitesi kanıtıdır. Bu sayfa için kötü amaçlı yazılım faaliyetinin ilgili olduğu bilinmektedir. En iyisi herhangi bir kişiyle meşgul değil. Parazit tarayıcınızı her açtığınızda reklamlar çok sayıda oluşturmak için programlanmıştır. Ve onlar özellikle çekici, yani onlara kurban tıklayın olmak için tasarlanmış. Yaptığınız her tıklama için adware ödemesi yapılacak.

Reklamlara kaçınarak hiçbir şey değişmez. Zararlı haşere sadece onun taktik değiştirir. Gölgeli kaynaklarına kurşun yeni sekme açma başlamak ve aynı zamanda ticari tatili için çevrimiçi videoları duraklatma. Herhangi bir çevrimiçi yapmak için sadece onun tuzağına düşmene yapmak çalıştığınız iş kesintiye uğrar. Dahası, ağır reklam yakında crash ve düzenli olarak dondurma neden tarayıcınız etkiler. Bu kabus kurtulmanın tek yolu bu parazit ASAP kaldırmak olduğunu. Senin durumun daha uzun gecikme, daha kötü olacak.

Adware en çok spam e-postalar, gölgeli reklamlar ve ücretsiz yazılım demetleri iletilir. Daha sık sık–dan değil, onlar senin aygıt-ebilmek bulaştırmak kötü amaçlı yazılım içeren spam iletilerini açma önlemek önemlidir. Ayrıca, körü körüne değil güven gerçek olamayacak çok iyi görünüyor bir rasgele reklam yapmak. Çoğu durumda, kötü amaçlı yazılım özel fırsatlar ve tuzaklarını kurban ortasına çekmek amacıyla özel indirimler, promosyonlar arkasında gizler.

Çoğu Kullanıcı aceleci ve ihmalkar olduğu bilinmektedir, küçük ne onlar aslında dikkat tıklayın. Bu büyük bir hatadır. Eğer izin verdiği Adware sadece istila edebilir. Bilgisayarınızda yolunu kesmek olamaz. Bu kadar gelişmiş. Bu yüzden, sızmaya izin vermeyin, bu olmayacak. Ama bu parazit zekidir. Bu fark edilmeden, aygıtınızda gizlice için hile kullanır. Kullanıcı yükleme kurulumunda hızlı mod seçtiğinde bu sık sık olur. Böylece, herhangi bir gizli içerik otomatik olarak alacak, sen farkında olmadan yüklenir. Bunun yerine, yapmak öneririz olduğunu bir özel veya Gelişmiş yükleme türünü için tercih için. Sonra tek yapmanız gereken herhangi bir ek yazılım seçimini kaldırmak için var.

Adware gücünü zarar gibi bir hata yapmayın. Reklamlar çok tehditkar görünmüyor olabilir, ama onların çok sayıda sorun tarayıcı için neden. Yakında, o-ecek başlamak-crash ve daha önce daha yavaş yanıt vermek. Ayrıca kalmış ve yavaş Internet deneyimi yaşayacaksınız. Tüm tarayıcı ile mücadele adware enfeksiyon nedeniyle bu. Ve ne bir büyük güvenlik ihlali bu parazit olduğunu unutmayalım.

Bu haşere ile kesmek sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi üzerinde ellerini alabilirsiniz. Onlar kar için diğer üçüncü kişilere satmak için böyle değerli veri isteyin. Zaman atık değil! Artık eyleme, kötüye gider gecikme! Bir güvenli ve reklam içermeyen bir kez daha tarama için döndürmek istiyorsanız, en kısa zamanda varlığını algılamak bu tehlikeli adware bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir.

Notification-browser.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Notification-browser.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *