Kaldır Notificapush.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Yetkisiz değişiklik fark ettiniz, tarayıcınızda settings/ sen sürekli Notificapush.com Web sitesine yönlendirildi almak mı? Kötü haber hizmetkarlar olmak istemem, ama görünüşe göre bilgisayarınızı adware kategorisinden bir parazit tarafından sızmış. Bu kötü amaçlı yazılımlar, aygıtınızda var her web tarayıcı hedefleyen ve uygun gördüğü her türlü ayarlarında değişiklik yaparak başlar. Hatta diğer gölgeli uygulamaların, eklentiler ve araç çubuklarının, senin iznini olmadan yüklemek.

Sonra reklam görüntüleme tarayıcılar çevirmek misyonunu ile devam edecek araçları. Bunu yapmak için bu reklam çok sayıda pop-up, metin, afiş ve uyarı iletileri yanıp sönen gibi farklı formlar oluşturacaktır.

Çoğu zaman, bu tür reklamları özel fırsatlar ve özel indirimler, senin dikkatini çekmeye ve üzerlerine tıklayınız yaptığınız için teşvik edecektir. Görüntülenen reklamları tıklamaya bile daha olası hale getirmek için parazit online aktivite izleyen ve tarayıcı geçmişi ve arama sonuçları özel olarak hedeflenmiş içeriği sağlamak için gibi veri toplamak. Sonuçta, parazit onun yaratıcıları ve pay-per-click düzeni ile teşvik edeceklerdir sayfaları için gelir yaratmak için programlanmıştır.

Adware yazılım demetleri, spam e-postaları ve şüpheli bağlantıları pusuda olduğu bilinmektedir. Bilgisayarınızı kesmek olamaz. Bu istila etmek için tek yolu izin verirsen bu. Evet, dogru. Adware şimdi cihazınızda bulunuyorsa, bilinçli ya da değil mi bu o kendini, yüklemiş olduğunuz anlamına gelir. Çoğu durumda, kullanıcıların bilgisayarlarına bir parazit erişim veriyorlar farkında bile değilsin.

Çoğu zaman, bu olur ne zaman onlar Bilgisayarlarında yazılım yüklüyoruz hızlı mod seçin. Bu hata yaparak, isteğe bağlı teçhizatları şeklinde herhangi bir gizli malware otomatik olarak, sizin bilginiz dışında-ecek installed. Böyle bir şey olmasını önlemek için bir özel veya Gelişmiş yükleme türü için gözle öneririz. Bu şekilde, herhangi bir ek yazılım seçimi kaldırmak için görünür olacak.

İyi haber ise, o adware, yalnızca web tarayıcısına yalnızca onun saldırı sınırlar. O değil bulaştırmak bilgisayar sisteminizin doğrudan. Bu kadar gelişmiş. Ancak, bu tür parazit zararsız olduğunu sakın düşünme. Başka bir şey, öyle. Artık sen kendi faaliyet tarafından neden olduğu zararlardan daha kötü olacak, aygıtınızda kalmasına izin. Yakında, geri kalmış yavaş internet hızı, deneyim olacak ve tarayıcı çökmesine ve sık sık donma başlar.

Tarama deneyimi aynı olmayacaktır. Risk söz değil kişisel verilerinizi olacak. Crooks özel ve mali bilgilerinizi ele geçirmek bu durumdan yararlanmaya çalışacağız. Normal ve reklamsız online deneyim için dönün ve gizliliğinizi korumak istiyorsanız, bu tehlikeli adware en kısa sürede kaldırmanız gerekir!

Notificapush.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Notificapush.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Notificapush.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *