Kaldır Nitratory.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Nitratory.com

Nitratory.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Nitratory.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sürekli Nitratory.com Web sitesine yönlendirildi mı? Öyle ise, tarayıcınızın kötü tarayıcı korsanı tarafından istila etti gibi görünüyor. Bu parazit kontrolü web tarayıcıları üzerinden alır ve kendi zevkine göre ayarlarını değiştirir. Hatta diğer kötü niyetli eklentileri, uzantıları ve araç çubuklarının yükleyebilir. Ama hepsi bu değil. Ana sayfa, yeni sayfalar ve bile tercih edilen arama motoru aynı şüpheli sayfa tarafından değiştirilir.

Online gitmek her zaman, dahası, her türlü-pop-up’lar, afiş, metin, çok sayıda tacizkar reklamlar ile yanıp sönen uyarı iletileri, vb bombardıman. Üzerlerine tıklayınız, korsanının geçmiş ve alışkanlıkları, aynı zamanda daha iyi terfi içeriği özelleştirmek için arama sorguları, tarama gibi web bilgilerinizi elde edecektir emin olmak için yani yakında olacak kurbana daha cazip görünüyor.

Tarayıcı korsanları spam e-posta iletileri pusuda, e-posta ekleri için bilinir ve çalıştırılabilir dosyalar, özgür yazılım demetleri, sel eğe, sahte güncelleştirme isteklerini, virüslü bağlantıları ve reklamlar bozabilir. İnternetten indirdiğiniz yazılımı ile uğraşırken, yükleme Custom/ Gelişmiş türü için tercih öneririz. Bu şekilde, PC’nize yüklemek üzere olduğunuz tüm içeriğini görüntülemek edebilecektir.

Remove Nitratory.com
The Nitratory.com Virus

İsteğe bağlı birisi tertibat fark ederseniz, önerilir çünkü şansını vardır onları işaretini kaldırın, malware, kılık değiştirmiş, bunlar bilgisayarınıza gizlice girmeye çalışırken fark edilmeden. Rastgele güncelleştirme açılır pencereleri arasında rastlamak da, ekstra dikkatli olun. Onlar kez güncelleştirmeye neden olmayacak gölgeli kaynaklarına kadar arzu yol. Bunun yerine, resmi ve lisanslı kaynakları üzerinde güveniyor.

Tarayıcı korsanları yaygın olarak ‘gerçek virüs’ olarak kabul edilir değil. Onlar onların saldırı değil bilgisayar sisteminin kendisi sadece, tarayıcılara sınırlamak içindir. Hayır kaş kötü korsanının güç için bağışıklık olduğunu. Bilgisayarınızda, varsa Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, Microsoft Edge, Internet Explorer-malware onları bulaştığından emin olabilirsiniz. Tek bir virüslü tarayıcı ile devam eder.

Daha fazla zaman harcamak, daha fazla hasar bu parazit yapmak mümkün olacak. Bu yüzden hızlı hareket ve olmadan yapamaz ve kişisel bilgilerinizi çalmak bu tehdit kurtulmak gerekir tamamen tarayıcınızı kullanarak sizden. Bu sinir bozucu haşere Temizleme ile devam etmek nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz, aşağıda ayrıntılı talimatları takip edebilirsiniz.

Nitratory.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Nitratory.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Nitratory.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *