Kaldır Nilla Weather Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Nilla Weather Virus

Nilla Weather Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Nilla Weather Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Nilla hava yardımcı olarak reklamı bir uygulamadır. Weathercast senin için sağlamak gerekiyordu. Bu da size yardımcı olacak kullanışlı işlevler bol online faaliyetleri geliştirmek vaat ediyor. Bu doğru olsaydı harika olurdu. Ve ne yazık ki, değil. Nilla hava aslında nedir, bir adware parazit olduğunu. Ne yararlı ne de yararlı. Aslında, sen ve senin sistem için zararlıdır.

Önce bir adware haşere ile ele değil sorunları için hazırlar. Hangi küçük başlatmak ama hem sayılar hem de önem zaman geçer olarak büyümek sorunları. Hepsini deneyim istemiyorsanız, en kısa zamanda enfeksiyon kaldırmak için bir yol bulmak. Bir kez onun sinir bozucu uzantısı tüm tarayıcılar için eklenen dikkat edin, eylemleri.

Hiçbir zaman tereddüt vardır. Adware-ecek var olmak her geçen gün daha fazla müdahaleci. Kendine bir iyilik yap ve kontrolden çıkmadan silin. Bu durumda, silme işlemini kolay olmayacak. Adware enfeksiyonlar derhal davranırsan mücadele nispeten kolay kabul edilir. Haşere kalmak ve serbestçe faaliyet izin verirsen, er ya da daha sonra pişman olursunuz. Ertelemek değil. Hareket.

Bir kez tehdit onun uzantısı daha önce güvenilir tarayıcılar her birine ekler, işler değişir. Çevrimiçi deneyiminizi bir kabus olur. Artık barış içinde web sörf edebiliyoruz. Sürekli müdahalelerine acı çekiyorsun. Yeni başlayanlar için her zaman çok sayıda gölgeli sayfalara yönlendirilmiş. Bir şekilde bir sayfa yüklemek karar zaman, başka bir şüpheli kişi ziyaret etti sonunda. Ayrıca, birdenbire yeni sekmeler açabilir ve ekranınızın tamamını tamamen reklam tüm şekil ve formları hayal ile kaplıdır. Bu tarama için ne yaptığını hayal et. Bu lekeler.

Remove Nilla Weather Virus
The Nilla Weather Virus

Açma girişiminde her sayfa kuponları tarafından engellenir, fırsatlar, teklif etmek, video reklamları, açılır pencereler, vb. Ne olursa olsun, reklam gitme. Üzerlerine tıklayınız Eğer İndiriyor zaten virüslü makinenizde daha fazla enfeksiyon riski.

Evet, bu haşere tarafından oluşturulan hiçbir şey güvenilir olabilir. Ekranınızda gördüklerinizi çoğu bozuk ve kötü amaçlı yazılım teslim eder. Bazen, tek bir tıklamayla yüklemek için yeterli olduğunu söyledi malware. Bu yüzden her ne pahasına tıklayarak kaçınmak gerekir. Daha da iyisi, iyiliği için reklamları kaldırmak emin olun. Bunu yapmanın tek yolu tamamen reklam yazılımını kaldırmaktır. Ne yapman gerektiğini var.

Nilla hava kötü niyetli ve sisteminizde herhangi bir yeri vardır. Nerede saklandığını bulmak ve oracıkta çıkarın. Bir kez sen yapmak, her şey normale döneceğim. Geri senin örümcek ağı dalga köpüğü rahatsız edilmeden almak mümkün olacaktır. Gereksiz tartışmalar ile zaman kaybetmeyin. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve PC’nizi tamamen temiz.

Bunu bir kez daha iyi içinde belgili tanımlık gelecek senin makine korumak emin olun. Bu adware sadece izin vermek ihmalkar olduğun için senin sistem girmeyi başardı. Zararlı aldatıldığını. Bu dikkat dağıtıcı ve acele yararlandı ve şu sizin tarafınızdan kaydı. Bunun tekrar olmasını istemiyorsan daha dikkatli ol. Gölgeli sayfaları ve reklamlar önlemek için ekranda görüntülenen her şeyi tıklatmayın.

İki kez bir e-posta bir yabancıdan açmadan önce düşünüyorum. Tek meşru download kaynak kullanın. Ayrıca, bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olmak için bir güvenilir anti-malware uygulaması kendini. Güncel tutmak ve sık sık enfeksiyon ücretsiz olduğundan emin olmak için bilgisayarınızı tarayın.

Nilla Weather Virus kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Nilla Weather Virus kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Nilla Weather Virus–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *