Kaldır Newscommer.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Newscommer.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Newscommer.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sürekli reklam ve rahatsız edici açılır pencereleri çevrilmişti Eğer bir normal tarayıcı davranıştır sakın düşünme. Özellikle Newscommer.com yönlendirme her gün bir olay olduğunda. Gördün mü, bu Web tarayıcınızda adware etkinlik ilgilidir. Kötü haber ise. Bir kez online alan işgal etti, birçok sorunları neden olur.

Belgili tanımlık adware her hareketini Web izleme başlayacak ve bu verileri ileride, belirli tür bir tarama geçmişi ve arama sorguları göre tıklayın daha büyük olasılıkla olacak reklamlar oluşturmak için toplar. Daha fazla tıklama yapmak, pay-per-click program aracılığıyla oluşturmak mümkün olacak daha fazla gelir. İşin aslı, o reklam için nereye yönlendirebilirsiniz bilemezsin. Diğer hackerlar için arka kapı açmak için aramak tehlikeli olabilecek üçüncü taraf web siteleri gönderileceklerdi.

Adware spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyaları, yazılım demetleri, virüslü bağlantıları ve reklamlar, sahte güncelleştirme isteklerini, vb gizlemek için en yaygın bulunur. E-posta–dan bilinmeyen gönderen alırken çok dikkatli olmanız gerekir. Spam kez taşımak enfeksiyonlar değişik şekillerde e-postaları. Böyle virüslü e-postaların açarak, bilgisayarınızda ulaşan enfeksiyon riski. Özellikle ekler veya yürütülebilir dosyalar içeriyorsa açık herhangi bir spam e-postaların direksiyon öneririz.

Rastgele güncelleştirme iletileri çok güvenilir değildir. Süre browsing belgili tanımlık enterne, sen bilgisayarınızdaki bir programla güncelleştirmenize olanak çağrısı görünüşte güvenilir bir pop-up kesintiye. Çoğu bir tuzak olabilir. İçine düşmek değil. Her zaman için yazılım güncelleştirmeleri almak için resmi ve lisanslı kaynaklara güveniyor.

Başka bir tavsiye malware tehdit bilgisayarınızı, ulaştığından emin olmak için verebiliriz Advanced/ özel modu Kurulum Sihirbazı’ndaki için Internet’ten yazılım yüklemeye çalışırken tercih etmektir. Bu şekilde, kolayca herhangi bir gizli programlar ve uygulamalar olup olmadığını görebilirsiniz. Gerçekten de herhangi bir isteğe bağlı yüklemesi varsa, onlar büyük olasılıkla kötü amaçlı yazılım, kılık değiştirmiş olduğundan hepsini dışarı tercih öneririz.

Adware bir Truva atı veya ransomware olarak güçlü değil korkma. Bunu kendi saldırı sadece tarayıcılara sınırlar, çünkü aslında, adware gerçek bir ‘virüs’ birçok kullanıcı tarafından olarak kabul edilir değil. Bu tüm bilgisayar sisteminize sızmak değil. Bu, ancak, bu siber parazit zararsız yapmaz. Aksine, adware çok ciddi zarar yapmak gücüne sahiptir. Bu izin daha fazla zaman roam özgür, daha fazla sorun neden olur.

Zaman geçtikçe, hepsini görüntüleme ile mücadele için tarayıcınızı neden reklam sayısı artacaktır. Er ya da geç, o-ecek başlamak çökmesini ve değil yanıt, herhangi bir iş online yapmak imkansız. Adware üstünde senin PC sahip online gizliliğinizi ve güvenliğinizi tehlikeye atar. Siber suçlular–dan senin bilgisayar değerli verilerinizi çalmak için bu fırsatı yararlanmak izin vermeyin. Hızlı hareket ve en kısa zamanda bu sinir bozucu parazit kaldırın!

Newscommer.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Newscommer.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Newscommer.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *