Kaldır Newfolder.exe virüs | Güncelleme

Trojans

Newfolder.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Newfolder.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Newfolder.exe virüs Truva atı enfeksiyondur. Sisteminizin penetre üzerine zararlı Trojan görevler bilgisayarınızın savunma düşürmek için her türlü işi başlatır. Adware, kaçırmak, ransomware, solucanlar ve diğerleri gibi diğer enfeksiyonlar için kapıyı açmak için amacıdır. Bu tarayıcı nüfuz ve DNS ayarlarını değiştirme. Bu Newfolder.exe virüs için başka bir Web sitesi ana sayfası ve varsayılan arama motorunuzu değiştirme için izin verebilirsiniz. Bu durumda, senin postalarınızda siteye yabancı güven.

Senin kaş Truva atının etkinliği nedeniyle garip davranmaya başlayabilirsiniz. Bu senin oturumları sırasında rasgele Web sitelerine yönlendirebilir. Yeni kaş pencere eşiği ve tabs rasgele zamanlarda açılabilir. Çoğu durumda, onlar ticari reklam biçimdedir. Belgili tanımlık ads-ecek göstermek sen çeşitli ticari mallar için teklifler. İlgi almak için pazarlık fiyatlarla gelecekler. Asla onları takip etmelidir. Onlar malware yaymak bozuk Web sitelerine götürebilir. Newfolder.exe virüs tarama oturumları takip edin ve giriş geçmişi, Çerezler, tercihleri ve kişisel kimliğinizi ortaya koyabilecek bilgiler (PII) ile ilgili her türlü toplamak. Bu verileri üçüncü şahıslara ceza niyetleri olan satılabilir.

Newfolder.exe virüs kullanıcıların makineleri fark edilmeden girmek için sinsi dağıtım yöntemleri kullanır. Spam e-postaları en sık kullanılan tekniktir. Belgili tanımlık Trojan yanlış bir .doc veya .pdf dosyası olarak listelenen bir ekli belge olarak gizlenmiş olabilir. Gerçekte, eki bir .exe biçiminde kötü niyetli bir programdır. Spam e-postalar güvenilir şirketler ve Hizmetleri kullandığınız Web siteleri sık sık yanlış. Kutuna belirli bir mektup güvenilir bir gönderenden gelen olup olmadığını denetlemek için onun adı ve kişiler bir sağlık kontrolü yapın. Gönderenin e-posta bir gerçek şirket e-postaya karşılık geliyorsa, orijinal olarak alabilir.

Bazı spam e-posta adresinize e-posta gönderen olarak listeleyebilirsiniz. Eğer bu daha önce vuku bulmadığı bu seni şaşırtabilir. Kendinizi kendi adresinden gelen e-posta göndermek eğer sen geri çağırmak değil, sadece göz ardı. Newfolder.exe virüs de bozuk bir Web sitesi üzerinden aktarılabilir. Ziyaret ettiğiniz sayfalar hakkında dikkatli olun. Verilen bir site ile tanımıyorsanız, onu ziyaret etmek güvenli kabul edilir görmek için hakkında bilgi aramak. Güvenliği aşılan bir bağlantı Ayrıca virüslü bir sayfasına alabilir. Sadece kaynakları ve sizin aşina insanlar güven olmalıdır. Bir bağlantı veya bir yabancı site ya da kişi-ebilmek gerçekten var olmak tehlikeli bir etki alanına bir yönlendirme.

Newfolder.exe virüs değişiklikleri her türlü iç ayarlarınızı yapar. Bu senin makine girmek kötü amaçlı programlar için kolaylaştırmak senin savunma zayıflatmak için sağlar ve belgili tanımlık Trojan Tarama geçmişinize erişmek için seçeneği sunar. Belgili tanımlık Trojan karşı dış saldırılar yapmak senin sistem için güvenlik duvarınızda engelleyebilirsiniz. Bu sinsi araçlar her türlü çekmek ve onları bilgisayarınıza girmek izin. Newfolder.exe virüs için farklı bir Web sitesi ana sayfası ve varsayılan arama sağlayıcınızı değişecek. Yabancı arama motoru hava korsanı, adware, solucanlar, ransomware ve diğer tür casus yazılım yaymak için kullanılan bozuk Web siteleri için yol açabilir. Bilgisayarınızı yavaşlatır ve sistem gürültüyle çarpmak karşılaşabilirsiniz.

Newfolder.exe virüs de çeşitli ticari mallar için sunar gösterilen açılır reklamlar oluşturur. Bu reklamlar üçüncü eğlenti websites şüpheli bir üne sahip çıktı. Onlar seni bulaştırmak malware ile de alabilirsiniz. DNS ayarlarınızı ve güvenlik duvarı ile tahrifat tarafından belgili tanımlık Trojan tarayıcınızda saklanan bilgilere erişim kazanacaktır. O-ebilmek yazmak senin geçmişi, Çerezler, IP adresi, coğrafi konumu, kullanıcı adları, parolalar ve diğer PII izleme. Üzerinde toplanan veriler, bilginiz veya izniniz olmadan üçüncü kişilere satılabilir.

Newfolder.exe virüs ve tüm dosyaları sabit diskinizde yarattığı silmek zorunda. Belgili tanımlık Trojan hala kullanılabilir kayıt defteri giriş yapabilmeniz için bile [[87 sonra]] girmek isteyen kötü niyetli yazılım tarafından kaldırıldı. İşleminin taşımanıza yardım için aşağıdaki yönergeleri vardır. Lütfen, kesinlikle kaldırma adımları izleyin ve özgün sıralarına korumak emin olun. İçin ek zararlı dosyaları kontrol etmek için bir AV bilgisayar programı ile bir tarama gerçekleştirebilirsiniz.

Newfolder.exe kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Newfolder.exe bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *