Kaldır Netutils.dll virüs | Güncelleme

Trojans

Netutils.dll kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Netutils.dll kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Kim Truva atı virüs duymamış mı? Tüm dünyadaki kullanıcılar tarafından korkuluyor. Ve iyi bir neden ile. Truva atları inanılmaz çok yönlü ve gizli olduğu bilinmektedir. Böyle virüs bilgisayarınızı her açtığınızda otomatik olarak çalışmasını sağlamak, sistemin kolayca değişiklik yapabilirsiniz. Bir kez aktif olur, tüm cehennem kırılmak bağsız. Netutils.dll Truva atı kurbanları onların PC genel performansını aniden azalır fark edeceksiniz.

Dahası, tek tek, her program ve uygulama öncesi ve hatta çökmesini başlatmak daha yavaş çalışır. Artık bu Truva atı bilgisayar sisteminizde katılımsız sol, büyük hasar alacak. Sonunda, her program, önemli sistem işlemleri de dahil olmak üzere yanıt vermeyi durdurur. Bu çok kişisel verilerinizi bu virüs arkasında siber suçlular tarafından çalıntı olasıdır.

Truva atı enfeksiyonları çoğunlukla ücretsiz yazılım demetleri ve sahte güncelleştirme isteği ile dağıtılır. Bu tür virüs hastalık yolu ile spam e-postalar ve ekleri, sel eğe, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, vb almak mümkündür. Biz tüm okuyucularımız onlar yalnızca lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen kendi yazılım güncelleştirmeleri aldığınızdan emin olmak için öneriyoruz. Sadece körü körüne ekranınızda ortaya çıkmıştır bir rastgele pop-up güvenmek kötü bir fikirdir. Sık sık böyle sahte güncelleştirme iletileri bilgisayarınızı Netutils.dll gibi ransomware, solucanlar ve Truva atları gibi virüs bulaştırmak tehlikeli üçüncü-eğlenti websites kurban yeniden yönlendirme.

Başka bir şey yapıyor tavsiye her zaman bir özel veya Gelişmiş kurulum için yazılım indirme zaman tercih etmektir. Bu şekilde tüm süreci üzerinde kontrole sahip olacak ve kolayca herhangi bir program veya gereksiz ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan gördükleri uygulama seçimini kaldırmak mümkün olacak.

Truva atı virüs var en tehlikeli tür olarak kabul edilir. Ve iyi bir neden ile. Onlar-ebilmek var olmak kullanılmış ne kötü amaçlar için bir sınır yoktur. Hacker tüm casusluk siber suçlular için ne kadar kolay olacağını bahsetmiyorum, CPU ve GPU kaynaklar yararlanmak kötü para madenciler olarak kullanmayı seçebilirsiniz.

[[82 sayesinde]], hackerlar hem fiziksel hem de sanal olarak casusluk seçeneğine sahipsiniz. Onlar size web tarama sırasında yapmak, hem de görmek her adım izlemek ve web kamera ve mikrofon duydum. Ve bu sadece bir Truva enfeksiyon yeteneklerini tadıdır. Ciddi bir şekilde o mavi perde-in ölüm göstermek amacı, bilgisayarınıza zarar verebilir.

İşin aslı, bu önce özel verilerinizi çalmak için başardınız. Parolalar, IP adresleri, banka hesapları, kredi kartı numaraları, vb hacker eline gibi bilgileri düşünün. Onlar kar için diğer üçüncü şahıslarla bu verilerini paylaşmayı seçebilirsiniz. Bunun için de, olmasını istemezsin, değil mi? Bu tehlikeli Netutils.dll Truva atı bilgisayarınızdan kaldırmanıza yardımcı olabilir. Hızlı hareket ve PC’NİZDE varlığını fark en kısa zamanda bu virüs temizleme ile devam etmek çok önemlidir.

Netutils.dll kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Netutils.dll bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *