Kaldır Netoffersonline.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Netoffersonline.info kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Netoffersonline.info kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Netoffersonline.info malware araştırmacılar tarafından bir tarayıcı hijacker kategorize edilmiş. Bu tarayıcı ayarlarınızı değiştirir ve çok sayıda reklam ve şüpheli web sitelerine neden olabilir açılır pencereler oluşturan kötü niyetli bir parazit var. Kaçırmak gibi kurbanın kişisel bilgileri elde edebilirsiniz ancak parola, oturum açma kimliği, tarih ve alışkanlıkları gibi arama sorguları tarama sınırlı değildir. Çünkü o yardım etmek kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu reklam tür sağlamak üzere bu verileri bu kötü amaçlı yazılım için değerlidir.

Tarayıcı korsanları da ana sayfa, yeni sayfalar ve tercih edilen arama motoru ile özel bir sayfa yerine bilinmektedir. Bu durumda, kurban sık Netoffersonline.info Web sitesine yönlendirildi.

Tarayıcı korsanları spam e-posta iletileri yayılır, e-posta ekleri ve çalıştırılabilir dosyalar, bozuk sel dosyaları, ücretsiz yazılım demetleri, sahte güncelleştirme isteklerini, sahte reklamlar ve bağlantılar, vb. Kullanıcılar Internet’ten yazılım indirirken dikkatli olun.

Daha sık sık–dan değil, özgür yazılım demetleri gizli malware içerir. Bu, bilgisayarınızda yüklü değil emin olmak için yükleme işlemi özel veya gelişmiş türü için gözle öneririz. Bu yol üzerinde tam denetime sahip ve -ebilmek kolayca gereksiz ya da hiç ile başlayan indirmek için aranan gördükleri herhangi bir şüpheli yazılımları seçimini kaldırın.

Tarayıcı korsanları olmak gerçek virüsleri, ondan beri onlar sadece kurbanın değil tüm bilgisayar sistemi, tarayıcı bulaştırmak kabul edilmez iken onlar göz ardı edilmemelidir değil. Hava korsanı zararsız değildir. Ana amacı oluşturulan reklamlar, pay-per-click gelir oluşturmak için olabilir, ama onlar da diğer tehdit beğenmek Trojans ya da hatta ransomware için arka kapılar açabilirsiniz tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yeniden yönlendirebilirsiniz! Üstünde senin PC bir tarayıcı korsanının varlığı tespit sonra ile onun hemen kaldırma, devam etmek çok önemlidir.

Zaman kaybetmeyin. Artık bu parazit dolaşmak ücretsiz, kötüye gider sağlar. Tarayıcınızın sonunda bir kez üretmek için başarısız olacak reklamlar çok sayıda nedeniyle yanıt vermeyi durdurur. Bu rahatsız edici böcek bilgisayarınızdan kaldırmanıza yardımcı olabilir. Bir reklam-özgür ve güvenli tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız bizim yönergeleri izleyin.

Netoffersonline.info kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Netoffersonline.info–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *