Kaldır NetGaming Search (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

NetGaming Search kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu NetGaming Search kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

NetGaming Search oyuncular için yararlı bir uygulama gibi görünüyor. Gerçekte, bu program bir tarayıcı korsanının değil. Ne yararlı ne de güvenli olduğu gibi bu gemide olması kötü haber var. Bu yüzden bunu fark ikinci eylem, karşı almak önerilir. Bilgisayarınıza bulaşmış mı bilmek nasıl? Bu aslında kolay oldu. Bir gün önceden güvenilir tarayıcılardan birini açar ve ana sayfası ve arama motoru her ikisi de yerini almış, sonra hiç şüphe yok ki bu bir haşere ile ilgileniyor.

Korsanının sayfanıza NetGaming Search ve http://eanswers.com için arama motoru değiştirir. Bu değişiklikler hizmetçi izin size ait her türlü olmadan almak. Sen bile uygulanıyor değişiklikleri hakkında bilgilendirilmek değilsin. Korsanının tarayıcılar ayarı sizin onayınız olmadan reshuffles yapmak mümkün. Bu yüzden bir gaspçı denir. Temelde tarayıcılar ele geçirilmesini. Hepsini. Kullanmak için tek güvenilir bir bile yok. Online gitmek her zaman, http://eanswers.com kullanmak zorunda kalıyor. Ayrıca, değişikliklerinizi geri almak mümkün değildir. Onlarla takılıp kalırlar.

Bu nereden NetGaming Search senin sistemidir. Gizli ama bir kez içinde varlığını kaçıramam girebilirsiniz. Değişiklikleri ana sayfası ve arama motoru üzerinde onlar vardır ve bu kulak uyarı olarak al. Korsanının saklandığı yerden için hemen aramaya başla ve onu bulur bulmaz silin. İyi bir şey pest uçakta tutmak dışarı çıkmaz. Tek yaptığı online faaliyetleri yok ve sürekli malware riski ortaya çıkarmak olduğunu. Yeni arama motoru nedeniyle, güvenilir olmak değildir gördüğünüz arama sonuçları vardır. Bunların çoğu bozuk ve onlar da malware dolu olan sitelere yol veya kendilerini malware gizlemek. Her iki durumda da tek bir tıklama daha fazla daha fazla parazit davet tarafından PC güvenliğini aşmasına olanak için fazlasıyla yeterli olduğunu.

Makinenizi zaten bu tek korsanının nedeniyle acı aklınızda bulundurun. Bir tarama hızı yavaşlar. Bu gecikme ve sık sık çöküyor. Tarayıcılar içeriği şu anda görüntülemek için mücadele ediyoruz. Biraz-in senin apps-ebilmek değil iş ve diğer yaş yüklemek için al. Makinenizi eski ise, o bile tamamen yıkmak. Ne olacağını hayal Eğer yanlış linke tıklayın ve almak bulaştırmak ile daha fazla zararlı. Bilgisayarınızı tamamen kullanılamaz hale uzun sürmez.

Buna ek olarak, korsanının doğrulanmamış ve potansiyel olarak tehlikeli reklamlar denizinde boğuluyor. Yüklediğiniz her sayfa tamamen reklam ile kaplıdır. Hangi reklam ücretsiz eskiden bile şimdi afiş, Kuponlar, teklifler, vb ağır sitelerdir. Adware nedeniyle normalde ve barış içinde web sörf yapılmaz. Ondan ve her şey normale geri dönecektir. Bizim kaldırma kılavuz aşağı davetsiz misafir el ile silmek yardımcı olması için kullanın.

Nasıl NetGaming Search ile sıkışmış almak? Kasıtlı olarak indirmek mi? Sanmıyoruz ve henüz, hala içinde senin sistem. Nasıl içeri girdi? Gerçek zararlı o onsuz olamıyorum çünkü girmek için izin vererek içine kandırdın. Çok spam e-postalar, sahte güncellemeleri, kötü niyetli ekleri, freeware demetleri, doğrulanmamış kaynakları, bozuk bağlantıları ve sel, vb gibi aldatıcı taktikler yardımı ile yaptı. Her zaman uyanık olmak PC’nizi korumak için tek yolu bu. Bu teknikler, dikkatsizlik çalışmak yeterince iyi değil. Bu vermeyin. Senin durum tespiti yapmak. Bilgisayarınızın güvenli kalmasına değil, hiç kimse de olacaktır.

NetGaming Search kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala NetGaming Search–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *