Kaldır My.com Game Center virüs | Güncelleme

PUP
Remove My.com Game Center

My.com Game Center kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu My.com Game Center kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

My.com Game Center kullanıcılar kumar hizmetleri sunan bir programdır. Henüz, bu o değil. Aslında, uzmanlar bu yardımcı program bir potansiyel olarak istenmeyen program (yavru) olarak kategorize. Olay şu ki My.com Game Center özelliklerinin çoğu vardır gerçekten istenmeyen vardır. Yavru fok karşı acil önlemler almak gerekir. Uzun süre kalır, sen yüz daha fazla sorunları. Neyse ki sizin için enfeksiyon mücadele o kadar da zor değil. Komut istemi eylemler alırsan, hiçbir zaman başa gerekir. Eğer ertelemek, henüz, senin çıkmaz her dakika kötüleşen tutmak. Yavru fok her saniye PC’nize zarar kullanacak. Yeterince beklersen, bazı bu hasar geri dönüşümsüz hale gelebilir. Kendini sorunları ton kaydedin ve parazit olabildiğince çabuk silin. Sisteminizde yeri yok. Çok geç olmadan silme var.

Hemen senin makine girdikten sonra kötü My.com Game Center ile karışıklık yapım başlar. Birden, çok sayıda reklam ile alı. Ekranınızın tamamını afiş, Kuponlar, fırsatlar sunuyor, metinler, pop-up, pop-under, video reklamlar vb. ile kaplıdır ve etc. O tamamen reklam ile kapalı olmak olmadan herhangi bir sayfasını ziyaret edemez. Ve ne olursa olsun, senden reklamlar kurtulamıyorum.

Remove My.com Game Center
The My.com Game Center Virus

Reklam engelleyici de onlara karşı çaresiz. Hatta daha agresif hale ve her gün ile rakamlarla yöneticinize iletin. Bu, tabii ki, size web sörf normal mümkün olmayan yol açar. Sen cant’bulmak ne sen seyir için. E-posta iade edemezsiniz. Sosyal medya iade edemezsiniz. Tek bir hamle ile reklamları duş olmadan yapamazsınız. Bu sadece sinir bozucu, değil. Bu da tehlikeli olur.

Bu reklamlar doğrulanmadı. Onlar güvenli değildir. Crooks onlara pay-per-click gelir elde etmek için kullanın çünkü bunların çoğu aslında, sponsor olmaz. Seçtiyseniz, hackerlar ödenir ve kendinizi tehlikeye maruz. Yanlış reklam ve tek bir tıklama daha fazla malware üstünde senin zaten virüslü bilgisayar davet edebilir. Hepsi bu. Tek bir tıklama. Ama tabii ki, senin makine kullanarak nokta olamaz. Kaçınma cevap bu değil. Kalıcı bir çözüm istiyorum. Onların kaynağı, aka yavru kurtulmak için reklamlar kurtulmak için tek yolu bu. My.com Game Center haşere gidince yani reklam olacak. Ne için bekliyorsun? Davetsiz misafir en kısa sürede silin. Bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve PC’nizi tamamen temiz. Eğer yapmazsan, senin çıkmaz olacak daha kötü. Erteleme yok. Hareket!

Nasıl My.com Game Center PUP ile sıkışmış almak? Enfeksiyon sen o onsuz olamıyorum çünkü girmek için izin vererek içine kandırdın. Tüm parazitler bunu. Freeware demetleri, spam e-posta mesajları, bozuk bağlantıları, sahte program güncellemeleri, doğrulanmamış sel, vb gibi numaralar kullanıyorlar. Eğer yeterince dikkatli değilseniz, bu yöntemlerin her biri çalışacaktır. Ne tıklayın ve ne kabul için daha fazla dikkat edersek, henüz, hiçbiri-in onları-ecek iş. Bir dahaki sefere “İle kabul ediyorsunuz okumak zorunda kalmadan kabul ediyorum”‘ı düşünün. Olmanın çok şaşırmış ve ihmalkar durdurmak. Uyanık olmak ve korumak senin bilgisayar. Sen yapmazsan, kimse de yapar.

My.com Game Center kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala My.com Game Center bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *