Kaldır MOVETRAXBAM.BIN (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

MOVETRAXBAM.BIN kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu MOVETRAXBAM.BIN kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

MOVETRAXBAM.BIN kötü haber bir habercisi olduğunu. Bu sayfa sürekli görünümünü bir siber enfeksiyon işgali açık bir işaretidir. Evet, sisteminizde bir tarayıcı korsanının var. Site korsanının ile yine de hata değil. Gaspçı, sisteminizde yüklü olan kötü amaçlı bir programdır ve site kendisi için açığa onun yoludur. Gibi onun cephesidir. Bu sayfa her zaman bir uyarı olarak alınmalıdır görmek olmasıdır.

En kısa zamanda tüm daha önce güvenilir tarayıcılar üzerinde alarak fark, harekete geçin. Gaspçı’nın saklandığı yer aramaya başlamak ve bulduğunda, keşif silin. Bu enfeksiyon gemide bırakarak çok büyük bir hata olduğunu unutmayın. Uzun süre kalır, sen yüz daha fazla sorun. Bu sorunlar da önem zaman geçer olarak büyümek. Kendine bir iyilik yap ve zararlı’nın kalış olabildiğince kısa kesti. Asla sizin için yararlı olması gerekiyordu. Ve bu olmayacak. Sadece bu yüzden acı çekecek. Değil her zaman harcamak ve bazı ciddi hasara neden değişiklik önce çıkarın.

Gaspçı’nın adı uzak bu enfeksiyonlar amaç verir. Parazit pratik olarak tarayıcılar ele geçirilmesini ve bu konuda yapabileceğiniz bir şey yok. Yeni başlayanlar için MOVETRAXBAM.BIN site online gölge gibi olur. Bundan kaçamazsın. Bundan kurtulamazsın. Her zaman orada. Online gitmek her zaman, site açılır. Yeni bir sekme açtığınızda görüntülenir. Her bir sayfayı yüklemeyi denemek için yönlendirildi. Favori arama motoru ve ana arkana bile yerini alır. Ama yalnız değil. Korsanının nedeniyle pek çok diğerleri gibi entrikalı siteler de ziyaret etmek zorunda kalırlar.

Web sörf gerçek bir sorun haline gelmektedir. Sizin için ne arıyorsanız bulmak imkansız bir görev haline gelir. Ve hepsi bu değil. Kötü korsanının Ayrıca reklam ton oluşturur ve onlarla bir günlük bazda bombalayan. Bu sadece son derece sinir bozucu ama aynı zamanda çok tehlikeli. Bu reklam çoğu güvenli değildir. Onlar bile daha kötü amaçlı yazılım sağlar. Bozuk bir reklam tıklamaya ne varsa, işte böyle. Zaten virüslü makinenizde daha fazla enfeksiyonlar indirin. Senin PC konuşan, aynı zamanda acı çekiyor. Pis haşere nedeniyle performans indirgedikten. Hızı önemli ölçüde yavaşlar, sürekli çöküyor ve Don deneyimleri.

Tarayıcılar içerik doğru şekilde görüntülemek için mücadele ediyoruz. Bu bir kabus olmalı. Ancak, buna katlanmak gerek yoktur. Dediğimiz gibi gaspçı, çıkarılabilir. Tamamen sisteminizden kaldırmak ve ne kadar çabuk, o kadar iyi bunu. Ama yapmak değil unutmak derhal harekete geçmeliyiz. Zararlı nerede saklandığını bulmak ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve bir kez ve herkes için silin. Bize, bunu en iyi sen-ebilmek almak olduğuna inanıyorum.

Nasıl korsanının bilgisayarınızı girdiniz mi? Aslı pest uçakta gizlice kullanmış olabilirsiniz birkaç yöntem vardır. Bazıları bozuk bağlantılar ve sayfaları, doğrulanmamış Yetişkin web siteleri, diğer kötü amaçlı siteler, freeware demetleri, vb dahil. Bilgisayarınızı koruyun, daha fazla dikkat ve daha dikkatli olun isterseniz ziyaret ettiğiniz sayfaları ne ve ne bağlantıları izleyin. Zaman bu koruma konusunda, önceden dikkatli en iyi yolu olduğunu. Bir şüpheli görünümlü site ziyaret etmeden önce iki kere düşünün. Seni görmek her reklam tıklatmayın. Bazen tek bir tıklama izin yüklü için daha fazla enfeksiyonlar eşittir. Senin durum tespiti yapmak. Biraz ekstra zaman ve dikkat sorunları ton kurtarabilir.

MOVETRAXBAM.BIN kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala MOVETRAXBAM.BIN–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *