Kaldır Motheremutand.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Motheremutand.info bildirimleri ekranınızda görünüyorsa, o “İzin ver” düğmesini tıklayın değil! Bu web sitesi ile herhangi bir şekilde meşgul değil. Bu site bir adware enfeksiyon sonucu olarak görünür. Bu sayfa tarayıcınız aldı bulacaksınız. Kendisine yönlendirildi kesintisiz. Ve reklamları ziyaret ettiğiniz her sitenin sıvalı. Bir resim yazısı ‘Reklamlar tarafından Motheremutand.info’ ya da ‘Motheremutand.info tarafından size Brought’ gibi alabilirler. En iyisi onlar doğrulanmamış kaynaklarına açabilir beri üzerlerine tıklayınız değil.

Crooks erişimlerini özel verilerinizi uzak tek bir tıklama olabilir. Adware, cehennem gibi bir deneyimi içine tarama açabilirsiniz. Artık bu sorun senin durumun daha kötüye gider çözülmemiş, olmaya devam etmektedir. Yakında, tarayıcınızın sadece halsiz hissediyorum ama ayrıca çökmesine başlatmak ve sık sık dondur. Bu yeterli değil gibi sinir bozucu parazit de çeşitli sinir bozucu reklamlar oluşturur. Ana hedefi sen tıkırtı üstünde adl-in onları mümkün olduğunca olarak yapmaktır. Her tıklama için sponsor sayfaları ve kötü amaçlı yazılım geliştiriciler her iki kar getirecek.

Adware yazılım demetleri ve güvenilmez reklamlar arkasında pusuda olduğu bilinmektedir. Ancak, bu, bilgisayarınızın kötü amaçlı yazılım bulaşmış tek yolu değil. Adware spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, sahte güncelleştirmeleri, torrent dosyaları, vb gizlice üstünde senin PC yönetebilirsiniz. Siber suçlular, dikkat eksikliği üzerinde gelişirler.

Web tarama sırasında ekranınızda görüntülenen ilk pop-up tıklatın gerekmiyor. Daha önce iki kez ‘Kabul ediyorum’ düğmeye düşünüyorum. Sadece bir şey Internet üzerinde olduğundan, mutlaka doğru veya güvenilir yapmaz. Görünüşte güvenilir bir reklam takip ediyoruz, ama gerçekte, sen bir arka kapı özel bilgilerinizi çalmak için aramak kesmek için bilmeden açık-ebilmek almak düşünebilirsiniz.

Motheremutand.info Web sitesi, dikkat edin şu an kötü bir adware bilgisayarınızı sızmış olduğunu kabul etmelisin. Ciddi zararlar üstünde senin örümcek ağı kaş ya da hassas verileri çalmak mümkün değildir bu yüzden sonra onun kaldırma ile devam edin. Boşta kalan ve bu tehdidi kurtulmak için hiçbir şey yapmamakla sadece getirecek size daha fazla sorun. Tarayıcı çökmesine, internet hızı düşecek, herhangi bir online iş yapmak neredeyse imkansız hale başlayacak.

Her şeyden önce bu parazit, aygıtınızda tutarak, mali ve kişisel bilgilerinizi açığa. Crooks yararlanmak ve değerli verileri çalmak ve kar diğer insanlarla paylaşarak, durumdan faydalanmak için çalışacağız. Bu kabus bir son koyabilirsiniz. Ne kadar çabuk, o kadar iyi önlem! Sinir bozucu Motheremutand.info yönlendirmeler neden oluyor adware parazit kaldırın ve bir güvenli bir kez daha tarama için dönmek.

Motheremutand.info kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Motheremutand.info–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *