Kaldır Microsoft Edge Critical Error Red Screen Scam (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Microsoft Edge Critical Error Red Screen Scam kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Microsoft Edge Critical Error Red Screen Scam kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sürekli [[186 tarafından]] taciz? Sen gölgeli bir Web sitesine ne zaman sörf web büyük belada olduğunu belirten yönlendirildi mı? O zaman Evet ise, makinenizi muhtemelen bir tarayıcı korsanının limanlar söylemek zorundayız. Zararlı makinenizi sessizce girdi ve şu anda Microsoft Edge Critical Error Red Screen scam gösteriyor. Enfeksiyon kurtulmak için sizin görevinizdir. Panik ve acil önlemler almak etmeyin. Orada buna benzer pek çok daha fazla dolandırıcılık ve kal parazit bırakırsan, neredeyse tüm görmek için zorunlu olacak. Güvenliğiniz ile kumar oynar mısınız. Makinenizi inceden inceye gözden geçirmek ve nerede kötü korsanının gizlenmiş bulmak. Bir kez sen yapmak, hemen silin. Uzun süre kalır gets açık olsun daha büyük risk.

Microsoft Edge Critical Error Red Screen scam bir amacı vardır. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu amaçlı para var. Bir kez aldatmaca sayfasında arazi, senin makine ile ciddi bir sorun olduğunu bildirilir. Kötü amaçlı yazılım ile trimming ve güvenlik risk altındadır. Sonra bir destek merkezine başvurun için 855-247-2962 numarayı arayın istenir. Ne olursa olsun bunu yapmamalıydın. Bu insanlarla temas almak, sadece daha fazla yalan duyarsınız. İçine onlar size yardımcı olabilir sadece onlar olduğunu düşünmek seni korkutmaya çalışıyorlar. Onlar muhtemelen senin için iyi bir şey yapmayacağım bazı sahte anti-malware programı satın içine kandırmak çalışacağız. Aldatmaca ‘s tuzağa düşmek değil. Bir şey hakkında mı. Sisteminizde bir enfeksiyon var mı ve gizliliğinizi tehlikeye aslında. Bu bir gerçektir. Ama senin PC enfeksiyonlar ile trimming değil çünkü. No Microsoft Edge kritik hata kırmızı görünmesini ekran neden korsanının senin tek derdin.

Bunun dışında bilgisayarınız iyi olur. Ancak, enfeksiyon hafife almayın. Şimdi, o sadece bu tek aldatmaca sayfa gösterir. Kalmasına izin verirsen, size diğerleri de gösterecektir. Bazıları için bile kurban. Ayrıca, korsanının üzerinize casuslar ve arkasında cybercriminals için kişisel bilgilerinizi ifşa etmekle tehdit ediyor. Bunun olmasını istiyor musunuz? Sence bu insanlar için iyi işler bilgilerinizi kullanacak? Tabii ki, onlar değil. Bu sadece onların kötü amaçlar için kullanır. Bunu yapmalarına izin verme. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve bazı ciddi hasara neden için yönetir önce bu korsanının kurtulun. Oyalanmak yok. Zaman bu durumda senin arkadaşın değil. En kısa zamanda hareket etmek gerekir. Eğer yapmazsan pişman olmadan önce uzun sürmez.

Nasıl did sen almak bulaştırmak? Dediğimiz gibi Microsoft Edge Critical Error Red Screen scam korsanının nedeniyle ortaya çıktı. Ama nasıl korsanının girdiniz mi? Gerçeği bu sinsi Taktikler fark edilmeden girmek için kullanılır. Taktik spam e-posta mesajları, bozuk bağlantıları, freeware ya da shareware demetleri, sahte program ya da sistem güncelleştirmeleri, kötü amaçlı reklamlar, gayri meşru sel, vb gibi. Korumak senin PC–dan gelecek enfeksiyonları istiyorsanız, çevrimiçi yaptığınız için yakın dikkat etmeleri gerekiyor. Ne tıklattığınız dikkatli olun ve hangi sayfaların ziyaret edin. E-postalar gelen yabancılar açmayın. Yalnızca güvenilir download kaynak kullanın. Yukarıda sözü edilen sızma yöntemlerden ikisi de etkin olmayan işbirliği, aka, dikkatsizlik başarılı olabilir çünkü her zaman uyanık olmak.

Microsoft Edge Critical Error Red Screen Scam kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Microsoft Edge Critical Error Red Screen Scam–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *