Kaldır Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen virüs | Güncelleme

Trojans

Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Bu makalede n. Truva atı aile hakkında Yani üyesidir Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen. Bu virüs son derece tehlikeli olduğunu ve şu anda onunla bulaşmış, acil eylem almak gerekir. Truva atları çok korkunç bir sebebi var. Onlar muhtemelen karşılaşabilirsiniz virüs en tehlikeli türü olarak kabul edilir. Ve itibarlarını hak edilmiş. İlk olarak, Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen tahmin edilemez. Sen ve senin sistem yapmak için neler olduğunu kimse bilmiyor. Hepsi cybercriminals arkasında zamanda gerekir üzerinde bağlıdır.

İkinci olarak, oldukça uyarlanabilir bir virüstür. O birçok farklı görevler için programlanmış yanı sıra ders değiştirmek için reprogramed. Dediğimiz gibi tüm hacker ihtiyaçlarına bağlıdır. Bir şey bilmiyor. Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen-ecek olmak asla herhangi bir şekilde sizin için yararlıdır. Bir virüs ve virüs sadece crooks kötü niyetli amaçlarla oluşturulur.
Kötü Truva tam bir sessizlik içinde senin makine girer ve sonra komutları için bekler. Bu dijital para benim için arkasındaki kişi gerekir, onlar Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen bir sikke madenci senin PC açmak için kullanır. Tabii ki, bu kadar değil.

Enfeksiyon senin güvenliğinde bir ihlaldir. Makinenizin kötü amaçlı kapılarını açıyor ve istediği kadar kötü niyetli programları yükleyebilirsiniz. Bir arka kapı hizmet vermektedir. Ayrıca, senin hakkında her şeyi biliyor. Bildiğiniz gibi Truva atları kurbanlarını üzerinde casusluk için güçlü olmak için rezil çoğunlukla. Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen bir istisna değildir. Bu girdiği andan itibaren her şey izleme başlangıç ve çevrimdışı yapın. Onun ulaşamayacağı bir şey. İşletim sistemi sürümü, e-posta adreslerinizden, senin kullanıcı adları, şifreleri, hesapları, vb bilir. Hatta kişisel olarak tanımlanabilir ve finansal bilgilerinizi, ellerini alabilirsiniz. Sonra her şey topladığı, korsanlara karşı arkasında gönderir ve ile her istediklerini yapabilirler. Onlar sana şantaj için kullanabilirsiniz veya üçüncü şahıslara satmak. İki durumda da, acı olan sensin.

Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen tehlikeli ve sen ve senin makine için büyük bir tehdit oluşturuyor. Uzun süre kalır, sen yüz daha fazla sorun. Bu bile bir botnet parçası haline makinenizi açabilirsiniz. Değil sadece bulaşmış olacak ama istemeden diğer masum kullanıcıları bulaştırmak yardımcı olacaktır o zaman. Hayır, söz bu tüm yasalara aykırıdır ve yetkilileri ile ciddi problemleri olabilir. İzin vermeyin sisteminizde bu kadar hareket Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen farkında olarak ama git. Onun tam gözlemliyor spot bulmak ve silmek için tereddüt etmeyin. Bunu el ile yapmak, bu makalenin sonundaki bizim kaldırma kılavuzu izleyin. PC yeteneklerinizi emin değilseniz, bir güçlü anti-malware uygulaması yardımcı olması için kullanın. Seçenekleri var ama ertelemek için zaman yok. Yönteminizi seçin ve çok geç olmadan hareket.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile belgili tanımlık Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen Trojan? Zararlı açtığınız bir spam e-posta iletisi bağlı olduğu en makul senaryodur. Spam e-postaları hala bilgisayar korsanları arasında en çok tercih edilen infiltrasyon taktikleri arasındadır. Kullanıcılar yeni bir ileti alırsınız ve iki kez hakkında düşünmeden açmadan dikkat Rüzgar atmak çünkü onlar hala etkilidir. Çok ihmal etmeyin. Her zaman önce e-posta açılış ya da onun eki İndiriyor gönderenin e-posta adresinizi kontrol edin. Hırsızlar iş daha kolay dikkatsiz ve dikkati dağılmış olan yapmayın. Tam tersini yap ve her zaman tetikte. Aksi takdirde, seni parazit bulaşmasını tutmak.

Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Mem:Trojan.Script.Angrypower.Gen bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *